Teraz neplač

Teraz neplač
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449797/teraz-neplacmZpInZ-s0V-.jpg 4 466 466

Bonnie Wheelerová je šťastne vydatá, má krásnu dcérku Amandu a luxusný dom v prepychovej štvrti Bostonu. Jedného dňa jej však zatelefonuje Joan, prvá žena jej manžela Roda, a vystríha ju, že Bonnie a jej trojročnej dcérke hrozí nebezpečenstvo. Bonnie neprikladá tejto výstrahe veľký význam, lebo má dojem, že Joan hovorí pod vplyvom alkoholu. No keď onedlho nájde Joan mŕtvu a polícia ju začne vyšetrovať v súvislosti s vraždou, šťastný rodinný život sa zrúti ako domček z karát...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Dont cry now , 1995

saiiimona
16.08.2013 5 z 5

Další úžasná kniha této autorky. Bohužel má vždy takové podobné indicie na vraha, takže jsem asi od poloviny knihy věděla kdo to je, ale stejně jsem jí dočetla jedním dechem. Joy Fieldingová píše skvěle a opravdu dokáže vtáhnout do děje!!!

Nelik
01.08.2013 5 z 5

Od této autorky jsem už přečetla několik knih a tato(společně s Jane utíká) patří rozhodně mezi mé favority. Čte se jedním dechem, nešlo mi se od ní odtrhnout a do poslední chvíle jsem netušila jak celý příběh dopadne. Doporučuji!! :)

Michaela91
01.07.2013 5 z 5

Napínavá detektovka od začátku do konce. Nemohla jsem se od knížky odpoutat do poslední chvíle a konec mě velmi překvapil.

Akimmka
15.03.2013

krásná knížka moc .

modranka
05.02.2013 5 z 5

Výborná detektívka. Do poslednej chvíle neviete kto je vrah. Aj keď počas čítania vás napadne: je to on? alebo ona? Skutočne nečakané vyvrcholenie.

Vendulik
28.11.2012 5 z 5

Skvělá kniha moc mě překvapila.

lucinka12
07.03.2011 5 z 5

jedna z nejlepších moc se mi líbila krásně se četla viděla jsem i film a ten nebyl nic moc ale knížka je na jedničku :-)