Tichá modlitba

Tichá modlitba
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532615/bmid_ticha-modlitba-65d5dffd85158.png 5 2085 2085

Případy Kim Stoneové #3 Ztratily se dvě. Vrátí se jen jedna. Ti druzí mají smůlu. Jejich holčička zemře Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým. Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Témbr

Lost Girls , 2015

Interpreti: Jitka Ježková

Milča66
28.10.2017 4 z 5

Marsons se zařadila k mým oblíbeným autorům. Ďábelské hry taky super !

26Mirka
27.10.2017 5 z 5

Opět další úžasná knížka od paní autorky, napínavá od začátku do konce. Mohu jen a jen doporučit.

Nelly
26.10.2017 5 z 5

Zajímavé pozadí detektivní zápletky, napínavé a velmi, velmi čtivé - proto odpouštím i pár nelogických a nedovysvětlených věcí.

Mikako
26.10.2017 5 z 5

Nemám víc slov než jedno: Perfektní!
Jedna z nejlepších knih v tomto žánru, co jsem kdy četla. Napínavá od začátku do konce, sympatická hlavní postava a vůbec celý tým. Ke konci jsem i slzu pustila.
Zbožňuju knihy této autorky.

elisa194
26.10.2017 5 z 5

Kniha, která má napínavý děj, propracovanou zápletku, čtenáře nenechá ani minutu vydechnout. Nemam nic co bych mohla vytknout. Opravdu povedená detektivka !!

amyssonner
24.10.2017 5 z 5

just love it!

Ka.Flo
21.10.2017 5 z 5

Marsons nikdy nezklame! Ta zenska to prostě umí. Opět 5 z 5!!

SilvieSisinka
20.10.2017 5 z 5

Me kniha bavila.Spisovatelka je lepsi a lepsi.Urcite si rada prectu dalsi jeji kihu :-)

kristynao
18.10.2017

Vyznění celé knihy mě opravdu srdečně mrzí, protože nápad na tento konkrétní případ je opravdu originální a nastoluje zajímavé otázky, které svojí hloubkou přesahují žánr thrilleru. Celé to zabilo jen a pouze zpracování, které mě přijde jednoduše odfláknuté. Samozřejmě vím, že autorka to neodbyla, ale nedokážu najít lepší slovo. Kniha je plochá, bez emocí, bez vystupňování děje. Doporučila bych ji čtenářům, kteří v knihách nehledají divokou jízdu, ale dokáží se naladit i na poněkud pomalejší tempo a čtenářům, kteří do žánru thrilleru zabrousí jen občas.

mišák1262
17.10.2017 4 z 5

přečetla jsem prvni dil nad druhým dílem jsem se musela nutit abych ho dočetla a řikala jsem si že třeti dil čist nebudu ale přečetla jsem....ze začátku mě opět kniha nebavila a konec měl moc rychlý spád ale posledni stránky byly zajímave že jsem je hltala ale tot vše 4 díl a dalši už snad čist nebudu....

vlčice68
15.10.2017 5 z 5

Opět skvělá knížka, do které jsem se začetla a oči odtrhla až v polovině. U této knihy byla jednoduchá volba, zda knihu odložit nebo zvolit probdělou noc. Autorka si mě zíslala a doufám, že nebudeme dlouho čekat na další knihu z pera Angely Marsons.

Šárka5875
14.10.2017 5 z 5

Třetí kniha Angely Marsons je za mě zatím nejlepší a moc doporučuji. V Němém křiku a poté i v Ďábelských hrách, jsem postrádala takový ten správný náboj, ovšem Tichá modlitba měla vše, co jsem očekávala. Byť pomalejší rozjezd, o to více nás autorka napínala a vrcholná gradace neměla chybu. Skvělé.

harena
13.10.2017 5 z 5

" Jak mohou okolnosti ovlivnit naše chování a jak odlišně bychom jednali pod extrémním tlakem? Byli bychom dál tím člověkem, za jakého se považujeme, nebo by v nás převládl nějaký vrozený primitivní instinkt?" Tak se ptá v závěru knihy spisovatelka a nikdo z nás na to neznáme odpověď. Hodně drsný thriller, protože se jedná o malé holčičky,skoro jsem nechtěla pokračovat, ale krátké kapitoly, čtivý styl psaní mě nenechal knihu odložit. Ale byla to síla.

Horalka5
13.10.2017 5 z 5

Kniha, od které se nemůžete odtrhnout

Tasha
13.10.2017

Z této knihy mám smíšené pocity. Do první třetiny jsem se nemohla začíst. Od půlky to celkem šlo, ale ke konci už mě opravdu hodně štvaly nedokončené věty, které spisovatelka hojně používala. V závěru knihy, kdy jsem měla i já pocit, že se nemohu odtrhnout, mě opět nepříjemně překvapila věc se zbraní (naprosto nereálné).

perpe2a
12.10.2017 5 z 5

Nejlepší díl ze série. Rozhodně stojí za přečtení.

jana79
08.10.2017 5 z 5

Super knížka,skvěle napsaná od první stránky se nemůžete odtrhnout. Jen kapitola 32 si myslím nebyla nutná,ale i tak dobrá detektivka a ještě lepší konec. Mohu jen doporučit. Fakt super

Zlatovláska
08.10.2017 5 z 5

Opět kniha, která mě upoutala skvělou anotací, zajímavým přebalem a masivní mediální reklamou... Skvěle literárně zpracované téma - velmi čtivě; k čemuž přispívají krátké, "úderné" kapitoly, jejichž prostřednictvím zažijete strach, obavy, lítost, nadšení, ale také úsměvy; v důsledku čehož nebudete chtít knihu vůbec odkládat. Konec titulu byl pro mě překvapivý, naprosto nečekaný... skvělé! Hlavní hrdinka je sympatická žena, která mi "silně" připomíná sympatickou Bryndzovu Eriku... Titul hodnotím samozřejmě na pět hvězdiček a doporučuji k přečtení všem. :-)

Azmodan
06.10.2017 4 z 5

Ze začátku mě to nebavilo. Chtěl jsem číst o nějaké zajímavé vraždě a ne o únosu zamotaného vyumělkovanými zápletkami s odhadnutelným koncem a očekávanými pachateli...prostě nuda...ale, víte co? Ono to tak vlastně nebylo. Začátek mě skutečně nebavil, ale po třetině knihy se to rozjelo, bylo to velice pěkně zamotané a ta finální "honička" byla příjemná a snad i uvěřitelná. Pachatel mě překvapit a jeho motivace taky. Po, dle mého názoru, totálním debaklu v Ďábleských hrách, kdy si autorka vzala zajímavé téma, z kterého neupleta vůbec nic zde se jí to velice pěkně povedlo!!! A navíc to mělo i mírnou morální rovinu - víme skutečně, jak se v krají mezi zachováme? Ale na tohle fylozofické zamyšlení jsou lepší knihy než je tato (například knihy o táborech smrti, gulazích a východní frontě...)

PetraBery
05.10.2017 5 z 5

Za mne nejlepší ze série o Kim a ostatních. Výborně zpracované téma únosu, zajímavě vedené vyšetřování a konečně možná i nějaké světlé stránky v osobním životě. Krátké kapitoly mi v knihách autorky opravdu sedí a tady to nebylo jinak. Přečteno jedním dechem, tak moc jsem potřebovala vědět, jestli se povede Amy a Charlie zachránit. Detektivka, jak má být.