Tichá modlitba

Tichá modlitba
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532615/bmid_ticha-modlitba-65d5dffd85158.png 5 2134 2134

Případy Kim Stoneové #3 Ztratily se dvě. Vrátí se jen jedna. Ti druzí mají smůlu. Jejich holčička zemře Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým. Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Témbr

Lost Girls, 2015

Interpreti: Jitka Ježková

čef
16.09.2017 5 z 5

Napadá mne - kde se ty všechny výborné autorky v Británii berou, ani je nebudu jmenovat, všechny je určitě znáte. Zase je to výborný příběh s vystupňovaným napětím a napínavým koncem. Nebudu dále chválit, je to asi zbytečné - viz starší komentáře. Podvědomě se autorkám nějak vyhýbám, ale zde musím udělat už určitě poslední asi 359. výjimku.

Jitty82
15.09.2017 5 z 5

Paráda! Přečetla jsem jí za jeden den, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Zatím nejlepší kniha od této autorky.

Lyzarka79
14.09.2017 4 z 5

Knihu jsem přečetla za tři dny. Je čtivá. Ale nemohla jsem se chvílema s příběhem ztotožnit a to vždy, když byl na scéně brutální sadista s malými holčičkami. To mi prostě přišlo moc :( zbytečně.

lupo
12.09.2017 5 z 5

Kniha přečtena za jízdy po české dálnici. Hltala jsem stránku za stránkou a děj mě stále více vtahoval. Opravdu doporučuji a těším se na další knihu.

Tereziee
10.09.2017 5 z 5

Tato kniha se mi dostala do ruky úplnou náhodou a vůbec toho nelituji. Přečetla jsem ji se zatajeným dechem. Je to už třetí díl případů Kim Stone. První dva jsem zatím nečetla, ale nějak to nevadilo. Autorka má opravdu čtivý styl psaní a teď se chystám na první dva díly.

Evka27
08.09.2017 4 z 5

Prima počtení, zaujalo mě i dole v komentáři, že Kim neobrací oči k nebi, toho jsem si v předchozích knihách nevšimla, ale v tomto díle jsem postřehla, že je aspoň 2x obrátila v sloup např.str.414 :)
Jen mi není jasné proč orig.název Lost Girls je česky Tichá modlitba, asi jsem nedávala ve škole pozor...

sona9984
06.09.2017 5 z 5

Knížka se četla sama. Jakmile se začtete, tak už se nejde od ní odtrhnout! Téma je vděčné, jen mě malinko překvapil ten "tajemný" třetí únosce, to mi tam trošku nesedlo, ale to je malá chybka na kráse! ;)

BlankaTr
05.09.2017 5 z 5

Brilantní, strhující příběh. Kim mám moc ráda a je mi blízká, doufám, že A. Marsons má v plánu další díly s Kim. :)

Didi15
04.09.2017 5 z 5

Skvělá kniha, plná napětí. Tahle série s Kim mě moc baví.

swixl
01.09.2017 5 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem, opravdu mne vtáhla do děje a po dlouhé době jsem si čtení s napětím užívala.

Rad.Una..
01.09.2017 5 z 5

Angelo, já Vás zbožňuju! :) Jsem nadšená, s každou knihou téhle spisovatelky víc a víc.. Od tiché modlitby jsem se nemohla odtrhnout. Líbí se mi styl psaní a krátké kapitoly.. O napínavém ději ani nemluvě :) Během dne na pláži jsem neměla co dělat, jak mě kniha pohltila.

adicek8
31.08.2017 3 z 5

Mně se ta kniha nelíbila až tolik, jako dvě předchozí - Němý křik a Ďábelské hry. Přišlo mi, že autorka vymyslela vynikající zápletku a dobré rozuzlení na závěr, ale nějak moc nevěděla čím vyplnit prostředek. Na můj vkus tam bylo moc vaty. Vyšetřování se celou dobu téměř nikam pořádně nehnulo, za to jsem si x-krát přečetl, že jsou všichni z týmu unavený, potřebujou kafe a spánek. Stejně tak, v řadě krátkých kapitol se skoro nic nedělo, ale za to jsem téměř v každé kapitole četl pořád dokola v různých obměnách větu, že "Kim je odhodlaná zachránit život těch dvou děvčátek za každou cenu." A přišlo mi, že celá situace je nedostatečně popsaná z pohledu pachatelů - moc pod kůži se mi nedostali. Přes tyhle negativa se mi kniha samozřejmě dobře četla a jsem moc zvědavý další, série stále patří mezi moje oblíbené :-)

aja0661
30.08.2017 5 z 5

Naprosto skvela knizka! Asi nejlepsi z cele serie.

Acinore
30.08.2017 5 z 5

Celá série naprosto super :)

hs777
28.08.2017 5 z 5

Parádní thriller. Četla jsem tak rychle a zběsile jak jen to šlo - snažila jsem se tím zkrátit děsivé utrpení unesených malých holčiček. Angela Marsons umí a Kim Stone je velká sympaťačka.

111moni
26.08.2017 5 z 5

Skvělá kniha, autorka opět nezklamala,napětí,děj, kterým stále udržovala pozornost,naprosto skvěle napsaná kniha.Člověk se ztotožní s dějem a chce jej sám posunout dopředu, popoběhnout,někdy až do zadržení dechu.Výborná.
A čekáme na další Kim ;)

dabrazka
24.08.2017 5 z 5

přečteno doslova jedním dechem...........:-)

Šánka
24.08.2017 5 z 5

Dočteno, a já mám velkou chuť napsat, že to byl nejlepší díl, ale nenapíšu to, neboť celá tahle série je velmi vydařená.
Kim, na mém žebříčku oblíbených detektivů, s těmi svými kostlivci ve skříni, je pro mě takový Harry H. v sukni (vlastně v džínách :-)) a spolu s tou svou partičkou vyšetřovatelů skvělá sestava. A ty jejich slovní šťouchance mě tam moc baví.
Prostě parádní, napínavé čtení, které si užívám !!!

Leaena
24.08.2017 5 z 5

Tato kniha pro mě byla zatím autorčina nejlepší. Musím dát plný počet hvězd. Autorka přitvrdila a zápletka byla originální.
Díky bohu už Kim nezvedá oči k nebi :-)
Těším se na další pokračování a vyšetřování Kim a jejího týmu.

petrarka72
23.08.2017 5 z 5

Po dlouhé době thriller, který mě beze zbytku dostal - i když Boltonové kniha Už mě vidíš? byla důstojným "předskokanem"... Tichá modlitba je napínavá do bezvědomí (přečtena za dva dny, nešlo ji odložit) a průběžný motiv - "Sophiina volba" na několikerý způsob - je proklatě silný...