Trable

Trable
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220855/bmid_trable-Js6-220855.png 4 543 543

Mia Monroeová nikdy neměla lehký život. Když se konečně osamostatnila, myslela si, že všechno bude jednodušší. Ale nebylo… Teď utíká před minulostí, o níž se nesmí nikdo dozvědět. Zoufale se snaží najít lásku, o které dosud jen snila.Jordan Matthews naopak bere všechno na lehkou váhu. Má rád ženy, jednoduchý, uvolněný a bezproblémový život. Jenže pak potká Miu… zlomenou, zdeptanou a s takovou přítěží, jež je na jednoho člověka příliš. Čím více tuto dívku poznává, zjišťuje, že poprvé chce někomu pomoct. Že touží dozvědět se o ní víc…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Trouble, 2013

Lucka.79
04.10.2014 5 z 5

Krásný příběh, který sice začíná drsně, ale postupně zajede do romantických kolejí. Všichni hlavní hrdinové mi byli hned od začátku sympatičtí, Mia - měla jsem pocit, že těch přítěží jí autorka dala až moc a obdivovala jsem, že s tím dovedla takovu dobu fungovat, Jordan byl kouzelný, líbilo se mi, jak bojoval sám se sebou a i Dozer mě hodně bavil. Rozhodně doporučuji, stojí za přečtení.

LibraryGirl
02.10.2014 5 z 5

Je to nádherný příběh zničené ženy, dívky. Je to příběh plný naděje, romantiky a lásky. To, co vydržela Mia, za to ji moc obdivuji. Jordan byl prostě chlap, co se poprvé zamiloval. Začalo mu to konečně myslet jiným orgánem, než doposud. Mně se kniha strašně líbila. Jejich pošťuchování bylo fakt vtipné. Nasmála jsem se, ale na konci mi ukápla i slza. Jen Forbes by si zasloužil jiný konec, drsnější. Za mě plný počet hvězd. Naprosto zaslouženě:-)

mayacfc
26.09.2014 5 z 5

Po dlouhé se mi do ruky dostala kniha, od které se nedalo odtrhnout. Vůbec nelituju, že jsem si ji koupila, i když jsem ji měla vyhlídnutou už dlouho. Od začátku jsem milovala Miu a o Jordanovi ani nemluvně :) Jsem ráda, jak to skončilo, i když mi to přišlo strašně naivní :D

Laf
21.09.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Je dobře napsaná a je velmi těžké se od ní odtrhnout, dokud není konec. Sice ze začátku mě štvalo, že si všechno nechávala líbit, ale nakonec udělala ten správný krok a vše se v dobré obrátilo :)

JanaDor
12.09.2014 5 z 5

Snad poprvé se mi stalo, že ze začátku mi byla hlavní hrdinka nesympatická, lezla mi na nervy a celkově jsem kroutila hlavou nad jejím chováním. Později jsem se omlouvala a litovala ji, protože za to nemůže. To jak ji v dětství formovali osobnost, zanechalo ne šrámy, ale přímo vyorané brázdy na její duši. Jediná slabá stránka knihy pro mě byly sexuální myšlenky Jordana o touze po Mie. Moc mi to tam nepasovalo a chvilkami mi to přišlo až trapné. Naštěstí těchto myšlenek v tom smyslu bylo málo, takže nad tím přivírám očí a musím přiznat, že se mi kniha velmi líbila.

JajaAP
09.09.2014 4 z 5

Moc pěkná adulka. S trochu drsným začátkem a spoustou romantiky. Jen jsem dopředu odhadla jak to dopadne a to mě připravilo o ten šok ze zvratu děje. Ale jinak super kniha. :-)

Beni
09.09.2014 5 z 5

Velice krásná kniha. Mia se mi občas zdála velmi naivní, ale asi se nedá čemu divit s tím, co prožila. Ten, kdo má rád romantiku - určitě doporučuji!!!