Trable přehled

Trable
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220855/bmid_trable-Js6-220855.png 4 537 537

Mia Monroeová nikdy neměla lehký život. Když se konečně osamostatnila, myslela si, že všechno bude jednodušší. Ale nebylo… Teď utíká před minulostí, o níž se nesmí nikdo dozvědět. Zoufale se snaží najít lásku, o které dosud jen snila.Jordan Matthews naopak bere všechno na lehkou váhu. Má rád ženy, jednoduchý, uvolněný a bezproblémový život. Jenže pak potká Miu… zlomenou, zdeptanou a s takovou přítěží, jež je na jednoho člověka příliš. Čím více tuto dívku poznává, zjišťuje, že poprvé chce někomu pomoct. Že touží dozvědět se o ní víc…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Trouble , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trable. Přihlašte se a napište ho.

Pája699
14.06.2024 5 z 5

Smutný a zároveň úžasný příběh Mii a Jordana.

Strašně jsem Mie fandila, že se od násilníka dokázala oprostit. Není to vůbec jednoduché. Naštěstí na své cestě při hledání své matky, jí osud přihrál do cesty Jordana, který s otcem vedou penzion v Coloradu. Za mě i nečekané rozuzlení na konci s Miinou matkou. To jsem vážně neuhádla.

Já jsem taková psí máma, takže mě i strašně potěšila i psí postava Dozer :-) Psí úžasňák a parťák.

Autorka umí psát a čtenáře zaujmout a vtáhnout do děje.

"Ne každý, kdo bloudí, je ztracený."

LuckaK.088
06.05.2024 4 z 5

Mie se nedalo nefandit. A jsem moc ráda, že po všech prožitých útrapách nakonec našla světlo na konci tunelu.

Ála1968
24.03.2024 4 z 5

Jako každý příběh od této autorky byl i tento úžasný.Hned vícero složitých témat propletených v jeden příběh.I když musím přiznat, že předchozí knihy, které jsem od autorky četla,byly o chlup lepší.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Trable v seznamech

v Právě čtených2x