Tři panáky pro Evženku

Tři panáky pro Evženku
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118974/bmid_tri-panaky-pro-evzenku-WGS-118974.jpg 2 15 15

Ve dvou detektivních novelách se opět setkáváme s amatérským detektivem Jiřím Vitáskem a vyšetřovateli pražského oddělení vražd s majorem Dvořákem v čele. V prvním příběhu řeší vraždu Františka Táborského, který nic takového samozřejmě neočekával. Za pár dnů se měl ženit a na scéně se nedávno objevil jeho už dospělý syn. Mohl mít přesto někdo z ženichových přátel důvod k vraždě? Nebo je pachatelem jeho dávný přítel, který Táborskému dlužil peníze a který o něm věděl i jednu dost nepříjemnou věc? Ve druhém případu dochází k vraždě Evženie Novotné. Bydlela sice sama a jedinou konkrétní stopou ve vyšetřování je její nedávno ukradené auto, nakonec se ale podaří zjistit několik podezřelých. Je vrahem bývalý manžel Novotné, tajemný Brouček, nebo snad přítelkyně Jana?... celý text

baji42
28.04.2021 2 z 5

Nic moc. Určitě existují lepší tuzemské detektivky.

jprst
24.05.2020 odpad!

Tak tohle bylo ještě horší než Případ rozhádaných spolužáků. Před četbou varuji, opravdu ztráta času.

Nočnípták
21.04.2020 3 z 5

Pro mne to je detektivka, kterou řadim k těm běžným. Nenudila, ale znova bych nečetla. Tak asi 2*.
Ovšem, co mne zaujalo a moc a moc potěšilo, že autor použil pro všechny postavy česká jména. Ač sám má jméno a příjmení cizokrajné, v knize to jsou Honza, František, Jiří, Vítek, Pepa, Karel, Petra, Jana, Milena. Příjmení také ryze česká - Dvořák, Novák, Novotný..... Takže jedna* navíc.

Marla
17.06.2019 1 z 5

Propánakrále, kam to spěje česká detektivka? Dočetla jsem před pár dny a už jsem raději zapomněla, o čem to bylo.....

sazamala
30.01.2018 3 z 5

Za mě oddechovka,která neurazí.

dagmar5477
19.07.2017 4 z 5

Mne kniha nikterak neurazila, byla to taková oddechovka, rozhodně jsem četla mnohem horší.

Marie F.
19.02.2014 1 z 5

Neoslnilo mě to, pouze nudilo. Vypadá to jako psané pro Pražáky, jsou tam zbytečné detaily ohledně míst atd. Přečetla jsem to, ale je to banální a o ničem. Předchozí román byl lepší

Kunstábl
06.05.2011 odpad!

Hrůza a děs. Není nic směšnějšího, když "životní pravdy" vykládá cucák. A to jsem, prosím, neznal věk autora. Četl jsem a musel se smát nad jeho naivitami a perlami. Klišé a rádoby moudrosti. Kdo kritizuje Alchymistu, měl by si přečíst tohle. Coelho dá aspoň dohromady větu. Zamora ne.

mariana
31.03.2011 odpad!

Jaké vzdělání má autor? Má vůbec maturitu z češtiny? Bez urážky, ale tohle se nedalo dočíst do konce a to přečtu cokoliv