Tři panáky pro Evženku

Tři panáky pro Evženku
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13039/bmid_tri-panaky-pro-evzenku-1k9-13039.jpg 2 15 15

Ve dvou detektivních novelách se opět setkáváme s amatérským detektivem Jiřím Vitáskem a vyšetřovateli pražského oddělení vražd s majorem Dvořákem v čele. V prvním příběhu řeší vraždu Františka Táborského, který nic takového samozřejmě neočekával. Za pár dnů se měl ženit a na scéně se nedávno objevil jeho už dospělý syn. Mohl mít přesto někdo z ženichových přátel důvod k vraždě? Nebo je pachatelem jeho dávný přítel, který Táborskému dlužil peníze a který o něm věděl i jednu dost nepříjemnou věc? Ve druhém případu dochází k vraždě Evženie Novotné. Bydlela sice sama a jedinou konkrétní stopou ve vyšetřování je její nedávno ukradené auto, nakonec se ale podaří zjistit několik podezřelých. Je vrahem bývalý manžel Novotné, tajemný Brouček, nebo snad přítelkyně Jana? A proč se Evženie skoro dvacet let téměř nestýkala se svými rodiči?... celý text

baji42
28.04.2021 2 z 5

Nic moc. Určitě existují lepší tuzemské detektivky.

jprst
24.05.2020 odpad!

Tak tohle bylo ještě horší než Případ rozhádaných spolužáků. Před četbou varuji, opravdu ztráta času.

Nočnípták
21.04.2020 3 z 5

Pro mne to je detektivka, kterou řadim k těm běžným. Nenudila, ale znova bych nečetla. Tak asi 2*.
Ovšem, co mne zaujalo a moc a moc potěšilo, že autor použil pro všechny postavy česká jména. Ač sám má jméno a příjmení cizokrajné, v knize to jsou Honza, František, Jiří, Vítek, Pepa, Karel, Petra, Jana, Milena. Příjmení také ryze česká - Dvořák, Novák, Novotný..... Takže jedna* navíc.

Marla
17.06.2019 1 z 5

Propánakrále, kam to spěje česká detektivka? Dočetla jsem před pár dny a už jsem raději zapomněla, o čem to bylo.....

sazamala
30.01.2018 3 z 5

Za mě oddechovka,která neurazí.

dagmar5477
19.07.2017 4 z 5

Mne kniha nikterak neurazila, byla to taková oddechovka, rozhodně jsem četla mnohem horší.

Marie F.
19.02.2014 1 z 5

Neoslnilo mě to, pouze nudilo. Vypadá to jako psané pro Pražáky, jsou tam zbytečné detaily ohledně míst atd. Přečetla jsem to, ale je to banální a o ničem. Předchozí román byl lepší

Kunstábl
06.05.2011 odpad!

Hrůza a děs. Není nic směšnějšího, když "životní pravdy" vykládá cucák. A to jsem, prosím, neznal věk autora. Četl jsem a musel se smát nad jeho naivitami a perlami. Klišé a rádoby moudrosti. Kdo kritizuje Alchymistu, měl by si přečíst tohle. Coelho dá aspoň dohromady větu. Zamora ne.

mariana
31.03.2011 odpad!

Jaké vzdělání má autor? Má vůbec maturitu z češtiny? Bez urážky, ale tohle se nedalo dočíst do konce a to přečtu cokoliv