Umění slovní sebeobrany

Umění slovní sebeobrany
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216281/mid_umeni-slovni-sebeobrany-216281.jpg 4 19 19

Tato knížka plná jasných a praktických rad a příkladů vám pomůže čelit všem slovním útokům a provokacím. Jde o jednu z nejlepších a nejužitečnějších knih na toto téma, při jejímž čtení se budete zároveň dobře bavit.

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: ekniha , Grada

Das NonPlusUltra der Schlagfertigkeit, 2012

MarciLiška
15.08.2024 3 z 5

Zajímavé čtení. Některé techniky se dají pěkně uplatnit. Některé se mohou setkat s další reakcí a pak je člověk v patové situaci. ... Každý máme hold svůj osobitý způsob jednání ,komunikace a i konfrontace ......každému sedí něco jiného. ....kdo se chce něco dozvědět o tom, jak reagovat na slovní útoky; kniha stojí za přečtení.

eltondo
11.08.2024 4 z 5

Plusem je to, že jsou uvedeny konkrétní návrhy, co v problematických situacích říct. (A ne pouze obecné fráze typu: "nenechejte sebou manipulovat", jaké jsou často k nalezení v publikacích obdobného typu).
Mínusem je to, že skoro na všechny doporučené hlášky mě okamžitě napadaly shazující reakce.
A o tom, když autor dá do názvu "Nejlepší techniky VŠECH dob", si myslím svoje.

monci6485
09.03.2020 5 z 5

Kniha mě bavila. Je vtipná, výstižná a praktická. Určitě není pro každého.

hu_87
29.04.2019 3 z 5

Knížka by to byla chvílemi i využitelná, ale pardon - kdy v praxi - zcela s plným ohledem na možné následky - využiju třeba některé z autorových zaručeně vtipných reakcí, díky kterým bych si akorát vysloužila posměch?

Najdou se zde zajímavé postřehy, které budou ale pro ty, kteří se aspoň trošku věnují lidské komunikaci, ohranou písničkou. Jsou povedené knížky, toto moc kritérium povedené knížky nesplňuje. Plusem je, že autor píše čtivou formou.

radekk33
20.10.2015 2 z 5

Kniha mi nepřišla příliš povedená. Taková nijaká, příliš vtipná mi také nepřišla. Je v ní spousta technik, které člověk v praxi těžko využije. A když se mu bude náhodou některá hodit, tak si na ni nevzpomene.

ladyba
17.06.2015 4 z 5

Mimořádně čtivá a zábavná příručka slovní sebeobrany. Nabízí pár skvělých rad s příklady prostě ze života, ale pozor, asi z každého z nás neudělá slovního ranaře ze dne na den.

Terezk-a
14.01.2014 5 z 5

Užitečné rady pro slovní sebeobranu :) Vše je napsané krátce a výstižně. Autor každou metodu popisuje pomocí příběhu ze života :)
Velmi užitečné odpovědi :)