Umění slovní sebeobrany přehled

Umění slovní sebeobrany
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216281/mid_umeni-slovni-sebeobrany-216281.jpg 4 19 19

Tato knížka plná jasných a praktických rad a příkladů vám pomůže čelit všem slovním útokům a provokacím. Jde o jednu z nejlepších a nejužitečnějších knih na toto téma, při jejímž čtení se budete zároveň dobře bavit.

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: ekniha , Grada

Das NonPlusUltra der Schlagfertigkeit, 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Umění slovní sebeobrany. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

MarciLiška
15.08.2024 3 z 5

Zajímavé čtení. Některé techniky se dají pěkně uplatnit. Některé se mohou setkat s další reakcí a pak je člověk v patové situaci. ... Každý máme hold svůj osobitý způsob jednání ,komunikace a i konfrontace ......každému sedí něco jiného. ....kdo se chce něco dozvědět o tom, jak reagovat na slovní útoky; kniha stojí za přečtení.

eltondo
11.08.2024 4 z 5

Plusem je to, že jsou uvedeny konkrétní návrhy, co v problematických situacích říct. (A ne pouze obecné fráze typu: "nenechejte sebou manipulovat", jaké jsou často k nalezení v publikacích obdobného typu).
Mínusem je to, že skoro na všechny doporučené hlášky mě okamžitě napadaly shazující reakce.
A o tom, když autor dá do názvu "Nejlepší techniky VŠECH dob", si myslím svoje.

monci6485
09.03.2020 5 z 5

Kniha mě bavila. Je vtipná, výstižná a praktická. Určitě není pro každého.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Umění slovní sebeobrany v seznamech