Tajný rituál

Tajný rituál
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416159/bmid_tajny-ritual-w6w-416159.jpg 4 201 201

Najhrozivejší z pôvodných upírov Klaus bol vzkriesený a privolaný z temnoty. Postupne začína šíriť skazu v areáli univerzity. Elena sa spolu s ostatnými púšťa do nerovného boja. Klaus sa im chce pomstiť za to, že sa ho už kedysi pokúsili zničiť. Podarí sa im poraziť zlo raz a navždy? Čo ak sa na scéne odrazu objaví dávna láska bratov Salvatoreovcov Katherine?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (SK)

Destiny Rising, 2012

Cat-Ance
15.02.2014 5 z 5

Návrat ke starým dobrým časům.To zabití Klause ,ale mohlo být přece jen o trošku drsnější.Pokud jste přečetly i předchozí díly ,čeká vás příjemné překvapení.

vaili
17.01.2014 4 z 5

Tak zápletky fajn, slušné počtení, ale ty řeči Stefana a Elen jsou na mě moc přeslazené :)

Dandulka
09.01.2014 5 z 5

Vypadá to na úplný konec série, i když, kdo ví? Třeba autorka spáchá další pokračování. To by bylo moc fajn, Necháme se překvapit.

Adulina12
18.12.2013 4 z 5

Co si budem nahlávat, Upíří deníky už dávno nejsou tím co bývaly v prvních třech dílech, u kterých měly skončit. Ale tenhle díl je zase takovým světlejším návratem ke kořenům, řekla bych. Konec se mi líbil a doufám, že tohle už bude poslední díl.. protože většinou to bylo tak, že když to vypadalo na definitivní konec a ještě přišli další díly, tak už to bylo horší.. Ale jak říkám, tenhle díl byl zase jednou vydařenější. :)

hradilovi.mk
02.12.2013 5 z 5

Krásná kniha. Jsem zvědavá zda bude další. Nevíte někdo???

hradilovi.mk
11.11.2013 5 z 5

tohle je poslední díl? nebo ještě nějaký bude?