Urobila by som to zas

Urobila by som to zas
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129425/bmid_urobila-by-som-to-zas-wm9-129425.jpg 1 8 8

Čo sa skrýva za úsmevom krásnych dievčat v uniforme letušky, vôňa exotických korení, prach ďalekých ciest a tvrdá realita života v krajine, kde je veľa zlata – ale aj biedy a smútku ukrytých pod pozlátkou luxusu. Toto a aj pár iných zaujímavostí sa dozviete od autorky, ktorá sa prapodivnou náhodou ocitla na Blízkom východe a začala lietať pre prestížne arabské aerolínie. Príbehy, ktoré zažíva na palube lietadla, strieda s vlastnými, občas až príliš intímnymi spomienkami. Slovenka, ktorá žije a pracuje ako letuška v Spojených arabských emirátoch. Je mladá, slobodná a hľadá lásku.... celý text

Balenka
07.07.2014 odpad!

Jedna z najhorších kníh, aké som kedy čítala. Čakala som, že sa z knihy dozviem niečo zaujímavé o práci letušky, no nestalo sa. Autorka sa potrebovala iba vyspovedať zo svojho ľúbostného života (ktorý mimochodom nie je vôbec zaujímavý), veľmi mi prekážalo neustále striedanie deja, v tejto knihe absolútne nemalo význam. Nikomu neodporúčam čítať tento brak.

danuska
30.08.2012 2 z 5

Kniha na oddychove citanie, o praci letusky sa cital vela nedozvie. Co mi prekazalo je, ze Abu Dhabi je skomolene a to iste aj aerolinky Etihad, nechapem preco.

Autorovy knížky

MK Chloe