Vodopád

Vodopád
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425109/vodopadilRS8g-1Dy-.jpg 3 224 224

Atlantida (Lauren Kate) série

< 2. díl

Eurekine slzy zaplavili zem a Atlantída ožíva aj so svojím krutým kráľom Atlasom. Len Eureka ho môže zastaviť, no najprv sa musí naučiť, ako proti nemu bojovať. Preto putuje oceánom v štíte hromového kameňa aj so svojou priateľkou Cat, s otcom, malými súrodencami a priateľom Anderom. Oslňujúci tajomný Nositeľ rodu, zaľúbený do Eureky, sľúbil, že jej pomôže nájsť Solóna, záhadného Nositeľa rodu, ktorý sa skrýva. Ten by jej mohol poradiť, ako poraziť Atlasa. Keď sa konečne dostanú k Solónovi, uprostred skazy, ktorú spôsobili jej slzy, musí Eureka čeliť posmechu a narážkam atlantídskych čarodejníc, útokom nahnevaných zúfalých miestnych obyvateľov, no aj nečakaným odhaleniam o sebe. Vďaka nim dospeje k rozhodnutiu - ak bude dosť silná, môže toto poznanie využiť, aby porazila Atlasa a zabránila mu ovládnuť svet. No musí sa vzdať všetkého...... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Waterfall , 2013

Market116
08.10.2017 2 z 5

Knihu jsem právě dočetla a doufám, že už na žádnou takovou nenarazím...i přesto, že nepatřila k těm nejhorším, tak konec k nim patří. Příběh by se mi jinak celkem líbil, kdyby byl závěr jiný. Dost mě to zklamalo...

velunka1269
03.10.2017 3 z 5

Druhý díl mě bavil více než první. Bylo tam více děje. Knížku jsem přečetla i rychleji než první díl. Není to kniha, kterou bych přečetla znovu, ale bylo to fajn. Konec jsem čekala trochu jiný, ale nějakou dobu jsem si i pohrávala s koncem podobným tomu skutečnému. Autorka píše tak, že čtenáře vtáhne do děje. Tak už se těším na sérii Andělé. :-)

TerezaMondeková
17.09.2017 3 z 5

Musím uznat, že obálka je opět nádherná, ale po přečtení jsem opět zklamaná. Nechybělo překvapení, napětí, originalita, romantika, ale konec mi celý dojem z knihy zkazil. Mělo to skončit jinak. Bohužel.

Terezka897
15.08.2017 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila ale ten konec byl docela smutny . Jednu chvíli jsem se u knížky nudila ale pak začala byt hodně zajimava .

zuzana1995
23.06.2017 2 z 5

Knihu jsem přečetla jen protože nerada nechávám rozečtené knihy. ..Do čtení jsem se musela nutit....Pro mě bez děje, akce....

Ver-ča
22.06.2017 4 z 5

Kniha byla dobrá, ale mám smišený pocit z konce knihy.Chtěla by jsem vědět více informací o Atlasovi a o Atlantidě

Fanttastica
30.05.2017 4 z 5

Kniha byla dobrá jen mě hodně mrzel ten konec. Taky by to chtělo trošku víc se rozvyprávět o Atlantidě nebo o Atlasovi.

Elsa14
22.05.2017 5 z 5

Za prvé chci říct, že mě trochu mrzelo, že v druhém díle nebylo toho o Atlantidě víc. Myslela jsem, že až vyplave na povrch, že se v ní bude alespoň chvíli něco dít. Některé věci jsem tedy nepochopila, například proč Maya vypadá podobně jako Delphine. Jinak se mi kniha moc líbila. A takovýto konec jsem vůbec nečekala. Mnoho lidí zemřelo ( a že jsem si hodně z nich oblíbila ) a docela mě to mrzelo. Přesto dávám knize pět hvězdiček.

EvikU.
10.03.2017 3 z 5

Tuhle knihu jsem četla přes týden, což je u mě hodně. Moc fantasy a moc vražd a moc přeplácaný. Neskutečný a vlastně to skončilo divně.

Weezi64
09.03.2017 1 z 5

Těšila jsem se na pokračování skvělé knížky. Po přečtení Vodopádu jsem zklamaná. Konec byl velice zmatený. ŠKODA

Er.es
08.03.2017 3 z 5

První díl byl hodně povedený, přesně podle mého fantasy gusta. Říkám si: "Jóóó, Kate dobře ty..." Na konci druhého dílu jsem Kate málem flákla. Dle mého moc velké sousto, které se nedalo ukočírovat. Děj byl přeplácaný a nadával smysl. Měla jsem pocit, že když mělo přijít k vysvětlení, napadla ji kdejaká kravina a ona ji vepsala do děje. Jenže kraviny se shlukly do konečného chaosu a nadějná Atlantida mě totálně přestala bavit a zajímat. Mrzí mě to, ale posledních 50 stran jsem přečetla rychle, abych se nemusela trápit...

gfdsa123
05.09.2016 3 z 5

Děj byl ze začátku zdlouhavý a místy až nudný. Trochu se to v půlce knihy rozjelo, ale konec byl dost k přešláplý na můj vkus. Musím říct že obálka je nádherná a hned máte tendenci si knihu koupit, ale obsah trochu zklame.

Janeyx
02.08.2016 odpad!

Z prvního dílu jsem byla nadšená jak z autorčiných skvělých frází tak z nápadu na knihu, ale u druhého dílu se z toho stala katastrofa. Druhý díl mi připadal jako kdyby ho autorka psala nuceně z posledního, protože to, co se mezi hrdiny odehrávalo někdy za rozhovory mi přišlo upně padlé na hlavu stejně jako některé nápady, i když je to fantazy. Ani už nebyl tak dobře zpravovaný formou jako první a nebo jiné autorčiny knihy. Nevím, znovu bych si tu sérii opravdu nepřečetla.

teer.h
23.06.2016 1 z 5

Musím říct, že první díl mě velice nadchnul a velmi jsem se těšila na další. Přišlo obrovské zklamání! Ze začátku se mi děj líbil, ale ke konci to bylo čím dál horší. Škoda, první díl byl opravdu skvělý.

gabkalosertova
31.03.2016

jo to největší blbost na světě

Emma-3
13.03.2016 3 z 5

bylo to super, ale konec neeee :''c

lucie2371
05.02.2016 2 z 5

2. díl byl o něco málo lepší než druhý ale znovu bych si ho asi nepřečetla...

Eleanor-ka
01.02.2016 4 z 5

Do více jak poloviny jsem knihu hltala, i přes autorčin nezvyklý styl psaní, ale potom mi kniha předvedla divný strh v ději a tak nějak jsem tápala. Přesto mi kniha přišla opravdu dobrá s neuvěřitelně dobrým námětem, avšak jsem toho názoru, že autorka se toho mohla zhostit o daleko lépe. Konec je opravdu magický, ale příjde mi nezvyklé, že tato série má pouze dva díly, já osobně bych to rozvedla do tří částí, aby to bylo přehlednější a moc to nešokovalo čtenáře. Přesto hodnotím velmi kladně a uvažuji, že bych si od autorky přečetla i její úspěšnější sérii. :)

Mark2000
30.01.2016 2 z 5

Zatímco u prvního dílu mi chyběl děj, tak tady musím říct, že děj nechyběl. Ale i stejně mi nějak nevyhovoval styl psaní. Děj mi přišel částmi až moc zamotaný a nepřehledný. Ale jsem velice ráda, že jsem si i ten druhý díl přečetla, ale celá série mě oproti sérii Andělů, velice zklamala.

Vendelín2000
22.11.2015 3 z 5

Gramatické chyby jsem tedy moc nenacházela. A to jsem na ně takřka alergická :).
Nicméně to bylo krásné pokračování prvního dílu, jen škoda toho uspěchaného konce.