Vodopád

Vodopád
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425109/vodopadilRS8g-1Dy-.jpg 3 224 224

Atlantida (Lauren Kate) série

< 2. díl

Eurekine slzy zaplavili zem a Atlantída ožíva aj so svojím krutým kráľom Atlasom. Len Eureka ho môže zastaviť, no najprv sa musí naučiť, ako proti nemu bojovať. Preto putuje oceánom v štíte hromového kameňa aj so svojou priateľkou Cat, s otcom, malými súrodencami a priateľom Anderom. Oslňujúci tajomný Nositeľ rodu, zaľúbený do Eureky, sľúbil, že jej pomôže nájsť Solóna, záhadného Nositeľa rodu, ktorý sa skrýva. Ten by jej mohol poradiť, ako poraziť Atlasa. Keď sa konečne dostanú k Solónovi, uprostred skazy, ktorú spôsobili jej slzy, musí Eureka čeliť posmechu a narážkam atlantídskych čarodejníc, útokom nahnevaných zúfalých miestnych obyvateľov, no aj nečakaným odhaleniam o sebe. Vďaka nim dospeje k rozhodnutiu - ak bude dosť silná, môže toto poznanie využiť, aby porazila Atlasa a zabránila mu ovládnuť svet. No musí sa vzdať všetkého...... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Waterfall , 2013

Madlenkačte
10.11.2015 4 z 5

Super příběh, krásná obálka, jen veliká škoda a velká ostuda vydavatelů - spousty gramatických chyb a překlepů. Tolik jsem jich ještě v žádné knize nenašla :(

rachel4439
28.10.2015

U téhle série pokračuje mé naprosté zmatení. Když jsem rozebírala jendičku, celé se mi to líbilo, ale závěr to zabil. Původně jsem do dvojky jít nechtěla, ale nevzdala jsem to a zkusila, že třeba to byla jen chyba v matrixu a bude to lepší. A bylo to lepší, bylo to vcelku super, až na závěr, ten to zase zabil. Byl naprosto šílený, ale asi ne úplně v dobrém slova smyslu. Jak kdyby autorka před tím něco popila a pak zapomněla co kdy kde které postava, tak to prostě nějak dopíšu. Ale vzhledem k tomu, že to stejné se stalo na konci Slzy, tak možná to dělá schválně a ve trojce to rozsekne a konečně pochopíme, o co šlo. Ale podotknu, obálka nádherná.

akimamat
10.09.2015 5 z 5

Mohu říct jen... WTF... kde na to ta ženská přišla? Do teď nevím co si o knize myslet.
Ale čte se dobře a za originalitu a nepředvídatelnost dávám 5*.

Markett
08.08.2015 5 z 5

Teda, tak teď ani nevím, jestli nebude hloupé se hned zeptat: "To je konec???" Naprosto mě tahle kniha, ale celkově tahle série, dostala. Pááni! Autorka má opravdu bohatou fantazii a umí ji dokonale využít. Moc krásný příběh, i když mě teda mrzí, že konec měl takový rychlý spád, že se něco začalo dít, a najednou jako by se mávlo kouzelným proutkem a všechno bylo dokončeno. Ale tohle můžu odpustit, protože se mi kniha vážně moc líbila. I když se mi zdá, že konec je trošku smutný a že by vůbec nebylo na škodu, kdyby série ještě pokračovala aspoň jednou knihou. :)

Natyyy4444
28.07.2015 3 z 5

Konec jsem teda vůbec nečekala! Myslela jsem,že zůstanou spolu Eureka a Ander! Brookse jsem už od začátku neměla ráda a ono tohle! Eureka se v tomhle díle chovala jako nána,která neví koho chce. Kdyby si vybrala Brookse hned na začátku,fajn,chápu,ale aby takhle ubližovala Anderovi a tahala ho za nos? To mi u Eureky hodně zklamalo! No,čekala jsem,že to dopadne jinak,ale budiž.Spisovatelka to tak napsala a já s tím nic neudělám.

1JiTkA2
08.07.2015 4 z 5

Nádherný děj knihy, krásný obal i u Slzy.
Od knihy jsem se nemohla odtrhnout! Jen škoda, že autorka tam moc rozepisovala místa (jak vypadají atd...). A ten konec...náádherný ale i hodně smutný... :)

Praha
05.07.2015 5 z 5

Úžasná kniha s úžasným příběhem to jde prostě k sobě!
Tato kniha mně dostala. Nečekala jsem od ní vůbec nic spíš než nic to že to bude jenom nějaká kravina ale tato kniha mně překvapila hrozné moc mně překvapila a potěšila, líbila se mi.
doporučuji

Rečna
04.04.2015

to už to zase posunuly!! -_-