Všem klukům, které jsem milovala

Všem klukům, které jsem milovala
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476263/bmid_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-unX-476263.jpg 4 1730 1730

Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…? Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala. Nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

To All the Boys I've Loved Before , 2014

MirijamFrankl
11.01.2019 4 z 5

Zezačátku mi přišlo, že se hlavní hrdinka nechová na skoro sedmnáct let a nedokázala jsem se s ní moc ztotožnit, ovšem tento dojem rychle vyprchal a já si tuhle odlehčenou, strašně veselou knížku, ketrá však nabízí i ledacos k zamyšlení, moc užila. Nějakým způsobem jsem si našla cestu ke kžadé postavě a s Larou jean všechno prožívala. Vřele doporučuji a těším se na další díly.

anet2000
04.01.2019 4 z 5

Tato knížka mi udělala velkou radost. Měla jsem velká očekávání, ale kniha je splnila. Bylo to velmi hezké, milé a chvilkama sladké. Krásně se to četlo, za dna dny jak nic.
Hvězdičku strhávám, protože v knize nebylo žádné Wow. Trošičku mi to chybělo, ale jinak vřele doporučuji :)

klarinet02
28.12.2018 5 z 5

Nemám slov, četla se úplně sama. Vžila jsem se do ní natolik, že jsem se nemohla odtrhnout, jednoduše dokonalá.

eliskaho21
26.12.2018 5 z 5

Top knížka!!!

simona5843
07.12.2018 4 z 5

Tak toto bolo skvelé.Sladké,oddychové ,spomienkové a splnilo to všetko čo som chcela.Príjemný nenáročný príbeh.Film milujem aj keď samozrejme v knihe je pár veci inak ako vo filme nemení to nič na tom.Lara Jean bola skvelá.Bola svojska,blaznivá,citliva.Autorka krásne poukazala na sesterstvo,nech sa dialo čokoľvek stali pri sebe.Knihu by som si síce užila viac keby mám 17 rokov,predsa príbeh je už trošku mimo mňa ale i napriek tomuto sa mi táto kniha páčila a rozhodne ju odporúčám. Strašne ma láka hneď sa pustiť do druhého dielu ale mám tu knihy z knižnice takže to nepočká :)

v.r.b.o.v.a
04.12.2018 5 z 5

Skvělá knížka, měla jsem ji přečtenou za tři dny.

Eduarda
29.11.2018 3 z 5

Roztomilý. A to i tehdy, když nejste v pubertě, nejste moc na romantiku a exkurz do tohoto žánru je jen zřídkavý.

Denčaa
27.11.2018 3 z 5

S touto knihou mi přišlo, že jsem se vrátila do pubertálních let. Opravdu jsem doufala, že to nebude tak naivní a nereálné. Poté co to tolik lidé četlo a chválilo, tak jsem se rozhodla, že chci taky objevit tajemství Lary Jean. A to byla velká chyba. Ano, kdyby mi bylo tak patnáct, tak bych si v této knize určitě libovala. Ale takto jsem jen kroutila hlavou. Nicméně, musím uznat, že šlo o pěkný oddechový příběh. Náctiletým tedy knihu můžu klidně doporučit. Těm ostatním předávám varování, že je to sladké jak med a ten vám poteče i z uší. Do dalších dílů se asi nepustím, myslím, že toto mi stačilo. Možná ještě získám odvahu se podívat na filmové zpracování knihy.

nani_nka
22.11.2018 3 z 5

Na zaklade anotacie som cakala vtipnu knizku plnu trapasov, ako sa jednotlivi chalani budu dozvedat o listoch,ktore im lara jean napisala a ktore sa im nikdy nemali dostat do ruk. No autorka knihu nepojala podla mojich ocakavani. Zo zaciatku som bola sklamana, ze v rukach nedrzim takyto druh knizky, ktore vacsinou vyhladavam, ale potom som si na autorkyn pokojnejsi styl zvykla. Ak ste aj vy cakali vtipne pojatie napadu s listami, odporucam pozriet si film. Uz len kvoli tomu fesi hercovi - Noah Centineo.

Leňulaaa
21.11.2018 4 z 5

Upřímně se mi do této knihy vůbec nechtělo, říkala jsem si zkusím a uvidím. Velice mě překvapila. Je to taková tradiční oddechovka. O nactiletých láskach a problémech. S knihou v ruce jsem se vrátila zpět v čase, bylo to strašně fajn čtení, u kterého člověk nemusí ani moc přemýšlet. Četla jsem jedním dechem, určitě doporučuji a těším se na další díl.

Karola050716
20.11.2018 3 z 5

Nadšená z toho teda moc nejsem. Je to originální námět, ale první polovina knihy se neskutečně vleče...jakože kdy už se něco stane proboha? Druhá půlka už je svižnější, ale celkově to není ani tak čtivé, jak pro tenhle žánr bývá zvykem. Normálně mám problém se odtrhnout a tady mi to vůbec nevadilo. Svoje mohlo sehrát, že jsem dřív viděla film, než jsem to četla, ale i tak. Čekala jsem top v rámci žánru a dostala jen průměrný kus. Zkusím i další díly, ale jestli tam bude Margot, tak to rovnou vyhodím z okna, ta postava mi pije krev.

Purple7
13.11.2018 3 z 5

Z mé strany šlo naprosto o neplánovanou četbu způsobenou vypjatou situací, kdy jsem se na uklidněnou šla zašít do knihkupectví.
No... Tuto knihu bych ocenila víc, kdybych měla o 15 let a o jedno dítě méně, nicméně jako náctiletá slečna bych to milovala. Trochu mi to připomnělo Lanczovku, ale tohle bylo o dost lepší. Svůj účel kniha splnila, zklidnila jsem se a na pohodu super. Druhý díl ale odkládám na neurčito, třeba si mě zase najde, jako si mě našla tato kniha.

__Vev__
02.10.2018 4 z 5

Jakoo joo, líbilo se mi to. Bohužel jsem knížku četla až poté, co jsem uviděla film, který je dle mého opravdu skvělý a já si ho zamilovala. Kvůli tomu, že jsem to četla až teda poté, jsem byla místy zdegenerovaná a chybělo mi tam to, co samozřejmě bylo ve filmu a že tam to bylo tak a tam onak. Ale, strašně se mi líbilo, jakým stylem to bylo napsáno. Byl tam humor, postavy skvělé no prostě, přečtěte si to a posuďte sami. :)

betule3
23.09.2018 3 z 5

Ze začátku mě kniha moc nebavila. Neskutečně mi vadila hlavní hrdinka a celkově jsem se nemohla začíst. Asi v půlce knihy ale přišel zlom a já se už nemohla odtrhnout. Příběh dostal konečně nějaký spád a začal se mi zamlouvat, takže po dočtení mám spíše pozitivní pocity. Na další díly se rozhodně těším.

Nomia
17.09.2018 3 z 5

Takhle přesně má vypadat kniha pro náctileté holky, přiznává, že já jsem na to už krapet stará bréca, ale stejně mě kniha královsky pobavila.

V podstatě se jedná o naprosto klasický sladký dívčí románek, ale v podání Jenny Han se z toho stala navíc nesmírně milá a zábavná záležitost. Celá kniha je psána s lehkým humorem, nadsázkou a i postavy jsou sympatické, což velmi oceňuji, protože většinou jsou v podobných románcích hlavní hrdinky nesnesitelné slípky. :)

Pro puberťačky je tenhle román takřka "nutnost" a vřele doporučuji dát téhle oddechovce šanci. Pro starší generace to může být alespoň milé připomenutí dávno zapomenutých dětských lásek.

SpiritErised
06.09.2018 5 z 5

Do čtení jsem se dala kvuli filmu, který vyšel, všude jsem na něj slyšela jenom samou chválu a řekla si, že si prvně přečtu knižní předlohu.
Díky bohu za to.
Potřebovala jsem milé, lehké čtení a toto byla skvělá trefa. Do knihy jsem se 'zažrala' během prvních pár kapitol a nemohla se odtrhnout.
Jsem teď jako na trní, nejistá, jestli se chci pustit do pokračování nebo tento příběh nechám v klidu ležet. Nerada bych si zkazila dojem, který z něj doposud mám.

Co si budeme nalhávat, není to žádné světoborné dílo, ale strávila jsem u něj několik velice pěkných chvilek u kterých mi srdce přitrouble zaplesalo a já se usmívala jako idiot. I to je někdy třeba.

KMacourkova
02.09.2018 5 z 5

Za den přečteno! Krásné oddechové čtení:)

Aria131
25.08.2018 5 z 5

Tu knihu jesem si ihned zamilovala. Námět mi přišel úžasný, ale nejen ten prvotní o dopisech, ale i ten nenucený milostný trojúhelník a vztah sester. I když jsem knihu dočetla včera, jsem stále plná emocí a nejaději bych napsala román o tom jak je tato kniha úžasná. Už se třesu na další díl a přeju si aby bylo ráno a já si mohla běžet do knihkupectví.

dancav28
21.08.2018 5 z 5

Pro mě toto bylo takové oddychové čtení, knížka se mi líbila a postavy jsem si hned zamilovala. Kniha nebyla jedno velké klišé jak už to u tohoto žánru často bývá. Takže za mě super, přečetla jsem jí asi za 2 dny a už se chystám na další díly

hradil
20.08.2018 5 z 5

Oddychovka o mladé slečně a jejích trablích s klukama a životem na americké střední škole. Velice mě překvapilo, že se autorka nedržela žádných klišé a udržela milostný příběh na realistické rovině. Možná proto byla pro mě kniha mnohokrát zábavnější a zajímavější.
A pokud jste viděli dříve film, určitě si i tak knihu přečtěte, je mnohem lepší a hodně podstatných věcí je v ní jinak.