Všem klukům, které jsem milovala

Všem klukům, které jsem milovala
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476263/bmid_vsem-klukum-ktere-jsem-milovala-unX-476263.jpg 4 1730 1730

Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…? Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala. Nikdy nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

To All the Boys I've Loved Before , 2014

TimetoStyle
19.08.2018 5 z 5

Tak tohle je bez pochyby moje nejoblíbenější knížka. Laru Jean (no nemá úžasné jméno?) jsem si zamilovala hned od úplného začátku knížky. Samozřejmě Kitty a taky Margot byly úžasné, ale ten jejich táta, ten byl taky boží. (Víte, že je gynekolog? Takže je ve své podstatě 24 hodit denně jen se ženami.)
Nechápu, jak Jenny Han mohla vymyslet tak originální jména hlavních postav. No vážně, koho napadne jméno ,,Lara Jean Songová Coveyová"? S autorkou jsem se setkala na Humbooku, to ona byla to hlavní, co mě na něm zaujalo úplně nejvíce. Když jsem ji spatřila poprvé na vlastní oči, tak jsem si v duchu řekla ,,Děkuji Ti, že se stala Tvoje knížka mojí nejoblíbenější. Díky ní jsem si zamilovala čtení jako nic jiného ♥" Nechala jsem si od ní podepsat hned dvě knížky - ,,Všem klukům, které jsem milovala" a taky ,,Oko za oko". Dokonce se samotnou autorkou mám i fotku!
Vyprávění se mi moc líbí, knížka je čtivá. Peter na mě působí hodně namachrovaně, ale potom už se ,,uklidňuje". Naopak Josh mi přišel parádní hned od té doby, co vystoupil na scénu.
Celá rodina Lary je prostě boží!
Nechci tady moc prozrazovat děj, ale dám sem i jeden SPOILER - když jede Lara s Peterem na hory na školní výlet (lyžák), tak je moc romantické pozorovat, jak se ti dva sbližují. Moc se mi líbí, jak to probíhá ve výhřivce.

KnihomolkD
16.08.2018 4 z 5

Laro Jean,vždycky se k tobě budu vracet!
Jinak,tahle série je miloučká akorát na léto,vlastně skoro všechny jsou na léto.
Postavy si totálně zamilujete,prostě ideální na léto.

Hodnocení:4/5*

Jostik_21
16.08.2018 4 z 5

Je to velmi dobrá kniha pro čtenáře, protože je oddechová a velmi dobře se čte. Doporučuji náctiletým. Lara Jean má skvělou rodinu (podle mě) a ne jen to, ale i těch málo přítel co má. Každý je povahově jiný, což knize dodává další efekt. Kniha jsem si užila, ale 5 hvězdiček ji dát nemůžu. Jediný co si mi nelíbilo, byl třeba lyžák. Lara Jean jede na lyžák = 1 kapitola, na lyžáku a cesta zpátky = 2 kapitola. Čekala jsem, že tam bude víc děje. Ale ke konci to takhle bylo často.Jedna krátká kapitola a šup, a jsme o dva dny déle v ději, ne-li o týden.

leanechvilova
06.08.2018 5 z 5

Úžasná knížka, která mě vážně dostala. Zajímavý příběh a ještě k tomu krásně napsaný.

Ivka14
06.08.2018 4 z 5

Už se nemůžu těšit na další díl. Naprosto fantastické. trochu jsem se bála té anotace,ale úplně zbytečně. Jedna z nejlepších YA knížek. Doporučuji hlavně tak třináctilétým,ale určitě i starším. :)

novakovaterka22
05.08.2018 4 z 5

Oddechovka ktera se fajn cte. :)

katee21
30.07.2018 odpad!

Nevím co o této knize napsat... Na tuto knížku jsem se těšila od loňského roku a byla jsem opravdu ráda že jsem ji sehnala... Ale teď? O čem ta kniha byla? O ničem? Popravdě jsem knížku dočetla jen s velkým přemáháním. Další dva díly určitě číst nebudu... Pro mě velké zklamání

kulihrasek
26.07.2018 4 z 5

Super knížka!

Jupijow
23.07.2018 4 z 5

Přečteno na jeden zátah (o půl třetí ráno). Nemohla jsem si nevzpomenout na Papírovou princeznu :) Stejně hloupoučké, ale přitom tak milé, že když nemáte náladu na žádnou težkou literaturu, tak tohle je přestě TO ono.

anishta
01.07.2018 5 z 5

To bylo tak sladké, milé. Hodně moc jsem si to užila. Většinu knihy jsem zhltla na posezení. Tohle se moc povedlo a i když jsem to neměla v plánu, tak jdu hned na další díl.

danyinsidebooks
17.06.2018 4 z 5

Četla jsem ji v AJ, která tam byla hrozně lehká.

leník511
15.06.2018 3 z 5

Kniha mě malinko zklamala, ale i tak se mi líbila.

kristynkal
31.05.2018 4 z 5

Na knížku jsem se těšila, ale spíš ze zvědavosti. Příjemně mě překvapila :) Je to slaďárna, ale myslím, že přesně zahraje do noty náctiletým holkám, které si podobnou situací prochází nebo chtěly procházet :)

evelis48
17.05.2018 5 z 5

Slaďák pro všechny co mají rádi romantiku, trable s láskou ze střední a k tomu pěkné oddechovky. Za mě pět z pěti, přesně tohle jsem teď potřebovala. Moc hezky psané!

jengibre
14.05.2018 3 z 5

Sympatický a odpočinkový příběh o prvních láskách. Kniha vtáhne do děje a čte se jedním dechem, přesto ale s dalšími díly nejspíš čas ztrácet nebudu.

Veronika33
06.05.2018 5 z 5

Od knihy som neočakávala nič prevratného, čakala som nenáročnú oddychovku, tak sa aj stalo, je však veľmi milo napísaná. Pútavý dej, ktorý ubieha jedna radosť. Už sa teším na ďalší diel. Odporúčam, ideálne na letnú dovolenku.

MayaBu
05.05.2018 4 z 5

Velice milá knížka, příjemné překvapení.
Takhle nějak si představuji dobrou oddechovou četbu - skvěle se četla a několikrát jsem se u ní zasmála. Navíc Lara Jean mi byla v mnoha ohledech dost blízká.

ZNellyZ
27.04.2018 5 z 5

Knihu jsem četla, až na podruhé, protože mi poprvé připadala nudná. Je pravda, že chvilku trvá, než děj nabere rychlost, ale pak jsem se od něj nemohla odtrhnout! Za mě naprosto super oddechová kniha :)

brzda.
23.04.2018 3 z 5

Knihu jsem přečetla, ale čekala jsem něco víc.

Bettybook
13.04.2018 5 z 5