Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366984/bmid_za-zavrenymi-dvermi-wT2-366984.jpg 4 4234 4234

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže. Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

Sammy.Boy
18.09.2020 5 z 5

Psychoteror v ryzí podobě! Napínavé, zvrácené, nepochopitelné a emotivní. Střídání přítomnosti s minulostí se autorce povedlo na výbornou. Hlavní hrdinka čistá jako lilie a záporák ztělesněné "zlo s lidskou tváří"! I v tomto příběhu se potvrzuje, že na každou sv*ni se vaří voda a nikdy nevíte, co se děje ZA ZAVŘENÝMI DVEŘMI! Jako debut naprostá pecka!

Haduwig
17.09.2020 5 z 5

Jak zmiňují ostatní komentáře - je to velmi dobrá čtivá kniha, kterou lze doporučit. Já bych ale chtěla také vyzdvihnout, jak citlivě zachytila autorka Millie a nastínila nám její chápání světa i to, jak naopak ji bere okolí.

FejKýý
14.09.2020 5 z 5

Kniha byla parádní, člověk chtěl pořád číst dál a dál a čím více jste u konce, tím je to napínavější. Z hlavní postavy mě bylo velice zle, kdo jste četl, víte. Takže kniha byla velmi dobrá ale příběh byl hrozný, snad chápete jak to myslím. Určitě si přečtu i další dvě knihy od paní spisovatelky. Jen konec bych prodloužila. Zajímalo by mě, jak to bylo dál, co si pak Grace řekla s Millie, kde bydleli a tak. :) Dávám 4,5*.

iveta0254
14.09.2020 5 z 5

(SPOILER) Spousta lidí tu kritizuje Graceiinu naivitu - ale třeba si někteří vzpomenou, jaké to je, být zamilovaný až po uši. A ruku na srdce. Když něčemu chceme věřit, tak je to pro nás snadné. Nechceme přece věřit tomu, že náš bezchybný partner je psychopat?
A proč se Grace nedařilo utéct? Já nevím jak vy, ale já tomu věřím. Když máte proti sobě vlivného soupeře, lidi vás prostě odepíšou. Na světě se děje tolik zvráceností.
Na druhou stranu, kdyby jste to brali takhle... už nikdy nemůžete nikomu věřit. Lidi vás prodají za kousek žvance.
Zpátky ke knize. Četla se opravdu dobře, ale pokud jste slabší povahy, možná budete mít trochu neklidné spaní. Mě kupodivu nejvíce šokovala smrt Molly. Pokud je něco, co nepřenesu přes srdce, tak bezpráví na nebohých němých tvářích.
Suma sumárum - knihu určitě doporučuji. Ale pokud jste zahořklý ke světu, možná vás jenom utvrdí ve vší té špatnosti. Potom doporučuji raději něco svěžejšího - třeba něco od Jojo Moyes O:-)

NelaMaty
11.09.2020 5 z 5

Za mě naprosto úžasná kniha. První kniha od této autorky, kterou jsem si ihned oblíbila a musela jsem přečíst i její další knihy. Doporučuji všem.

mStationka
04.09.2020 5 z 5

Super napínavá kniha! Takových slov co bych chtěla napsat... ale napíšu jen - tohle si musíte přečíst

V_Klarka
31.08.2020 5 z 5

Precteno jednim dechem. Prekvapila me zapletka, dle anotace jsem cekala neco trochu jineho, o to vic jsem byla prekvapena. Kniha ve mne vyvolavala spoustu emoci. Doporucuji

Eddemi
31.08.2020 5 z 5

Super styl. Napinave po celu dobu. Dobry zaver. Odporuuucam vsetkymi desiatimi.

Terka564
26.08.2020 3 z 5

Zajímavá knížka se zápletkou na jedno deštivé odpoledne :-)

Zolda69
25.08.2020 5 z 5

Uz dlouho jsem se tak nezačetla do knihovny. Prostě senzačně napsané...

Hell_Rihova
22.08.2020 5 z 5

Jedná se o dokonalé manželství, nebo o jednu velkou, dokonalou lež? Tahle kniha byla skvělá, hodně čtivá, napínavá, plná intrik a zvratů. Na první pohled se setkáváme se zamilovanou dvojicí, která bez sebe nedá ránu, ale co se ve skutečnosti děje za zavřenými dveřmi je opravdu děsivé.

Lukeronka
21.08.2020 5 z 5

Skvělé, něco jiného, nového, moc mě to bavilo. Možná jen jedna drobnost - někdy jsem si říkala, že to přeci není možné, aby se Grace nemohla nijak vzepřít... já tam viděla takových příležitostí... ale nevadí, i tak to bylo zajímavé a byla jsem zvědavá, jak to dopadne. Kniha přečtená během chvilky.

temna.vila
15.08.2020 5 z 5

Po dlouhé době jsem sáhla po psychothrilleru a musím říct, že jsem byla opravdu nadmíru spokojená. Knihu jsem přečetla během jednoho dne, přestože hned na prvních stránkách bylo jasné, o čem autorka bude psát. Přesto na mě kniha působila děsivě a měla jsem strach o hlavní hrdinku a její sestru. Dost mě bavila ta ironie advokáta chránícího týrané ženy, který si doma chystá celu smrti pro svou vytouženou oběť. Děj svižně odbývá, mizela mi stránka za stránkou. S celým příběhem jsem byla spokojená a knihu můžu jedině doporučit.

Sjuzz
14.08.2020 5 z 5

Pri knihách tohto typu ma občas napadne, že spisovateľ je asi psycho, keď dokáže vymyslieť takýto príbeh (samozrejme, pokiaľ sa nejedná o true story)
Aj keď je príbeh dosť tvrdý (ako stvorená na dovolenkové čítanie). Dej je napínavý od začiatku do konca, dobro víťazí nad zlom ako (skoro) vždy

Luci_T
13.08.2020 5 z 5

Výborná kniha u které jsem málem zapomněla dýchat. Wow!

klaraskolkova
10.08.2020 5 z 5

(SPOILER) Tak to byla pecka! Přečteno za 24 hodin (do kterých se vešla i práce a spánek), knihu jsem přečetla od začátku do konce se zatajeným dechem. Má spád, psychologie postav je výborně vykreslená a jako tečka i šťastný závěr. Stylem mi velmi připomíná knihy Shari Lapeny, které jsou stejně napínavé, čtivé a mají spád.

LussyP
09.08.2020 4 z 5

Velmi čtivá knížka, takhle si představuji psychologický thriller. Od autorky si určitě přečtu i další.
Jediné, co mi opravdu vadilo, byla Grace a hlavně tedy počátek, důvod, proč se dostala, kam se dostala. Příšerná naivita, skoro až neuvěřitelná.
Konec jsem předvídala, ale i tak super. Hezké 4 hvězdičky.

jankasvanka
08.08.2020 5 z 5

Od začátku až do konce napínavý příběh. Kdo má rád trilery tak si přijde na své.

Heliandílci
06.08.2020 5 z 5

I když mi přišel začátek knihy nesrozumitelný, po chvil mě začala bavit a mile překvapovat. Nakonec jsem knihu zhltla za 3 dny ????

evilunicorn
03.08.2020 4 z 5

(SPOILER) Do tří čtvrtin výborná kniha se strhujícím dějem, výborně vystavěnou zápletkou a věrohodně vykreslenými postavami.Ovšem se závěrem se nějak nemohu smířit.Problém je v tom, že když vytvoříte postavu jako Jack, která je předvídavá, manipulativní a inteligentní,je těžké uvěřit,že by na nápad s whisky přistoupil,nebo že by si snad dokonce nevšiml její jiné chuti.. Tohle celé tu knihu v mých očích poněkud sráží,ale i tak je to velice povedený knižní kousek.