Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366984/bmid_za-zavrenymi-dvermi-wT2-366984.jpg 4 4240 4240

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže. Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

evilunicorn
03.08.2020 4 z 5

(SPOILER) Do tří čtvrtin výborná kniha se strhujícím dějem, výborně vystavěnou zápletkou a věrohodně vykreslenými postavami.Ovšem se závěrem se nějak nemohu smířit.Problém je v tom, že když vytvoříte postavu jako Jack, která je předvídavá, manipulativní a inteligentní,je těžké uvěřit,že by na nápad s whisky přistoupil,nebo že by si snad dokonce nevšiml její jiné chuti.. Tohle celé tu knihu v mých očích poněkud sráží,ale i tak je to velice povedený knižní kousek.

ladyxx
21.07.2020 3 z 5

Psycho příběh o ne zas tak dokonalém manželství, nic pro příliš úzkostlivé a přecitlivělé povahy. Kniha nebyla špatná, autorce se podařilo vzbudit u čtenáře emoce. Na základě hodnocení a propagace jsem od ní ale očekávala mnohem víc - pro mě je příliš černobílá a neuvěřitelná.

made77
20.07.2020 5 z 5

Knihu jsem četla se zatajeným dechem a nakonec jsem si pořádně vydechla. Za mě skvěle napsáno.

Veronika33
20.07.2020 5 z 5

Tak zasa po dlhšej dobe super pútavý psychologický thriller, postavy dobre vykreslené, moje obľúbené striedanie deja. Už sa teším na ďalšie knihy od tejto autorky. Odporúčam a určite si knihu niekedy zopakujem.

emilieselden
13.07.2020 5 z 5

Tak to bylo něco! Úžasný, napínavý psycho thriller. Nenudila jsem se ani minutu.

ŠarŠtef
11.07.2020 5 z 5

Kniha mě pohltila od samého začátku.

Bauriska
06.07.2020 3 z 5

Opět další anglický thriller, který je sice čtivý, ale žádný terno to není. Tento román mě ovšem zaujal po psychologické stránce. Název knihy opravdu sedí dokonale. Rozhlédněte se kolem sebe. Máte kolem sebe také takový dokonalý pár? Nebo rodinu, jejíž pospolitost a klid jim závidíte? Říkáte si, jaké má vaše sousedka štěstí, že si našla takového okouzlujícího, bohatého gentlemana? A jste si jistí, že je to všechno tak, jak to na první pohled vypadá?

Ono totiž často věci nejsou tak, jak se na první pohled zdá. A za zavřenými dveřmi se mohou dít věci, o kterých se nám ani nezdálo.

Mikanadeta
01.07.2020 5 z 5

Tak to je bomba. Jedna z nejlepších knih co jsem poslední dobou četla. Přečteno béhem 2 dnů. Nutilo mě to zamyslet se, jak bych v určitých situacích asi tak zareagovala já, co bych dělala.

Péťa087
16.06.2020 5 z 5

Paráda. Přečetla jsem za tři dny. Příběh má spád a promyšlené rozuzlení.

Veronika568
15.06.2020 3 z 5

Řekla bych, že to je spíš oddechovka. Neurazí, nenadchne. Občas mě překvapilo čeho všeho byl Jack schopný, ale kniha nebyla nijak extra zajímavá, nebo nepředvídatelná. To jak to dopadne jsem tušila už od začátku.

ava.s
14.06.2020 3 z 5

Obsah knihy shtrnut na obálce!
Pořád jsem čekala, že se něco stane a ono nic. Nuda, neoriginální příběh zakončený předvídatelným happyendem. Na druhou stranu, četlo se to dobře.

aliisalounu
12.06.2020 5 z 5

Tak tohle bylo fakt psycho. Bylo mi někdy až špatně z toho, čeho všeho byl Jack schopný. Takže jsem musela číst pořád dál a doufala, že se Grace podaří vysvobodit. Za mě strašně čtivá a napínavá knížka, můžu jenom doporučit.

Ingridkaa1
11.06.2020 4 z 5

Za mě super strhující příběh. To, že děj byl trochu předvídatelný, vůbec ničemu nevadilo. Spíše naopak, celou dobu jsem trnula, jestli to bude skutečně tak, jak si myslím :-D prolínání minulosti s přítomností bylo super, a udrželo to tak čtenáře v napětí.

Sumatrae
10.06.2020 4 z 5

Kniha ma sice predvidatelny dej, ale cetla se dobre a behem jednoho dne jsem ji prelouskala, protoze jsem byla zvedava jak to dopadne...

mončičáček
07.06.2020 2 z 5

Jedno se téhle autorce nedá upřít-i když jsem během čtení často naštvaná (na příliš předvídatelný děj,na hlavní postavy,na autorku za to,že i její druhá kniha byla pro mě zklamáním...), stejně mě cosi nutí knížku dočíst (a nejen proto,že mě baví prolínání minulosti s přítomností). Dvě hvězdičky nedávám často,ale téhle autorce už podruhé,do třetice to asi zkoušet nebudu...

Evelin2506
04.06.2020 3 z 5

Kniha se hezky četla, ale děj byl dost předvídatelný.

Monya.grch
01.06.2020 5 z 5

Úžasná kniha, jako všechny od této autorky.

Lelaqu
01.06.2020 3 z 5

Upřímně, na to jak je kniha vychvalovaná, tak jsem čekala něco lepšího, ale i přes to jsem dostala dobrý, kvalitní a zajímavý příběh. Zápletka je docela známá, ale i tak autorka dokáže vtáhnout do děje, zaujmout a nutit vás číst dál. Paris dokáže vytvořit jedinečnou atmosféru, dokáže z tak docela "obyčejného" příběhu udělat velmi dobré počtení. Co se týče hlavní hrdinky Grace, líbilo se mi že si dokázala zachovat docela klidnou hlavu, nebyla úplný stereotyp, ale že by byla zcela něco jiného se také říci nedá. Mojí oblíbenou postavou se stala Ester, ach ta Ester! Kdo by ji tam neměl rád že? :D Děj jako takový je dobře předvídatelný, ale upřímně, jak jinak by to mělo pokračovat?:D A ta poslední strana? Boží! Ta mě doslova dostala do kolen.

Aaloha
31.05.2020 4 z 5

Napínavý příběh i když hlavní hrdinka mě dost rozčilovala svojí hloupostí. Ke konci se už dalo předvídat, jak to celé dopadne. Kdo jinému jámu kopá ...... Kniha se mi líbila.

cluci
30.05.2020 4 z 5

Začátek pohádky se změnil v peklo, a drama pokračovalo, ale nakonec se to pohádkově zlomilo a vše dobře dopadlo. Čtivá kniha, ač chvilkami byl děj strnulý, byla jsem zvědavá, jak to skončí. Z hrůzou jsem se obávala, že to Grace schytá a půjde si hezky sednout. Človek si uvědomuje, jak žijeme vedle sebe a tyto hrůznosti přehlížím. Bohužel málokdy se najdou dobré konce, a jak bylo psáno, přenáší se to na další generace a nikdy to neskončí. To je bohužel ta druhá smutná strana.