Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366984/bmid_za-zavrenymi-dvermi-wT2-366984.jpg 4 4306 4306

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže. Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

tess.de.veles
18.02.2019 3 z 5

Kniha byla jedna z těch lepších......,ale stejně jsem pořád čekala, ze přijde nějaký WOW......, a ono nepřišlo :-(

tanecnica
17.02.2019 5 z 5

Tak tohle je bomba!!! Ještě teď mi běhá mráz po zádech. Skvělé napsané, donutilo mě to dát si "nocovku", knížka prostě nešla odložit. Jen mě mrzí ten konec, po celém ději mi přijde dost odbytý a nepravděpodobný. Ale stejně, začtete se, až budete mít pár nepřerušovaných hodin času!!!

simona5r
17.02.2019 4 z 5

Knížka, při které se mi tajil dech, jak perfektně promyšlené to Jack má. Celou dobu jsem ale věřila, že ho Grace přemůže.

veg.petka
14.02.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem zhltla tak rychle! Já zrovna rychle nečtu, takže jsem ji měla asi za tři dny. Nicméně, skvělá, úžasná! Neskutečně napínavá a pořád máte potřebu nějak Grace pomoci. Možná právě proto jsem ji přečetla tak rychle. :) Doporučuji! Opravdu neskutečně doporučuji, autorka je skvělá a stoupla u mě mezi ty nejlepší. :-)

Niiiiik
14.02.2019 4 z 5

Zhltnuto takovou rychlostí, že nebyl čas přemýšlet nad “dírami” v příběhu. Při dočtení poslední věty se mi chlupy postavily do kilometrové vzdálenosti. Teď si jdu pustit na uklidnění videa roztomilých koťátek.

lenuskav
13.02.2019 5 z 5

Tedaaaa...to byla parádní jízda :)

Ťapulka
12.02.2019 5 z 5

Neskutečně napínavá kniha, kterou jsem přímo zhltla. Krásné přecházení z minulosti do přítomnosti a zase zpět, čtenář si tak skládá příběh jako puzzle, tuší, domýšlí si, ale stejně nechápe a žasne, jak je možné, že se z lidí mohou stát takové nestvůry. Příběh je ale tak uvěřitelný, že jen doufám, že někdo takový nežije v mém okolí...

evago
09.02.2019 5 z 5

skvěle se četla,napínavá,přečteno rychle,nešlo přestat....

Susan94
08.02.2019 5 z 5

Byla jsem nadšená. Ze začátku mi to naprosto šílené.... ale postupem času, jsem to stejně jako Grace začala všechno chápat. Byl to drsný příběh, ale skvěle napsaný.

Jiitush
08.02.2019 4 z 5

Výborný psychologický thriller, při čtení cítíte děs a hrůzu, hrdlo máte sevřené a zoufáte si společně s hlavní hrdinkou. A tak by to u psychologických thrillerů mělo být.

Akorát místy je příběh těžce uvěřitelný. A samotnou hrdinku jsem ani moc nelitovala, že se do takové situace dostala, když se nějaká žena ve 21. století zcela poddá svému partnerovi, provdá se za něj po třech měsících bez toho, aniž by spolu předtím žili a aniž by viděla budoucí bydliště, a ještě na něj vše přepíše, nemůže se pak divit, že se z jejího milého vyklube psychopat a z ní stane nesamostatná a vězněná loutka.

SPOILER: Co se týče konce, nepřijde mi úplně dobře objasněný. Je nelogické, proč by se chtěl někdo zabít zrovna v pokoji, který ani nemá kliku zevnitř? Jak by se tam ten dotyčný asi zavřel? Byla jsem sice ráda, že Grace zatočila s Jackem (konečně!), ale myslím, že tenhle způsob by ji u soudu určitě neprošel, přišlo by se na to.

Alena1234
06.02.2019 5 z 5

Nelituji pořízení této knihy.Je napínavá nešlo jí odložit.Paráda

anna4865
06.02.2019 3 z 5

Kniha je čtivá, ale od začátku je vlastně jasné, co se děje a jak to skončí, je jen otázka "jak přesně to proběhne". V ději jsou i trochu díry. Fajn oddychovka, ale žádný zázrak.

Hopulka
02.02.2019 4 z 5

Příběh, u kterého prožíváte tíseň a zoufalost s hlavní hrdinkou. Kniha je předvídatelná a při zamyšlení najdete i pár nejasností, ale fajn počtení na večer to je. (I když neumím si představit, že by se kniha líbila mužům.)

Michnicka
02.02.2019 5 z 5

Moc mě bavila. Přečtena rychle, napínavá.

martina3610
02.02.2019 3 z 5

Oddechovka. Od začátku velmi predvidatelny dej.

Karin_Kim55
01.02.2019 3 z 5

Bylo to docela dobré, ale jelikož se kapitoly střídají Přítomnost - Minulost - Přítomnost - Minulost .... Tak jsem někdy za polovinou byla trochu ztracená, co se kdy a kde stalo. Navíc ze začátku jsem byla hlavní představitelku za naprostou hlupačku, tak i přesto, že to bylo psáno z jejího pohledu, tak jsem se s ní nedokázala ztotožnit.
Millie a Ester mě zaujaly nejvíce.

Teresita
31.01.2019 4 z 5

Tento typ knihy mám ráda, musíte prostě pořád číst a číst a nedokážete myslet na nic jiného. Je děsivé, že se něco podobného může dít třeba hned za zavřenými dveřmi vašich sousedů. Nikdy nevíte, co se v rodině děje, dokud tam nežijete sami, je velice snadné soudit někoho pouze podle toho, jak působí na veřejnosti, proto bychom měli mít vždy na paměti, obzvláště v dnešní době dokonalých facebookovských profilů, že nemusí být vždy vše tak, jak to na první pohled vypadá.

Spoiler: Je veliká škoda, že kniha obsahuje tolik nelogičností a že je místy dost přitažená za vlasy. Vždycky si říkám, proč to autorovi nikdo z těch lidí, kteří čtou knihu ještě před tiskem neřekne. Nepochopila jsem samotný důvod věznění, proč potřeboval Jack právě sestru Grace? Pochopila bych spíše vysvětlení, že ho vzrušuje její nemoc než, že se bojí. Strach by měl přece v tomto případě každý, tak proč na to jít tak složitě. Také mi připadá nemožné, aby to Jack zvládl vše tak bez probémů zvládal - kdy vařil, nakupoval, uklízel? Konec je nepromyšlený a myslím, že u soudu nemá Grace s tímto vysvětlením nejmenší šanci. Ale souhlasím, že poslední věty knihy je dokonalá.

Janule809
30.01.2019 5 z 5

Knihu jsem nemohla odložit, moc se mi líbila

babsi66
30.01.2019 3 z 5

O tom, že se to čte jedním dechem, asi není třeba polemizovat. Ovšem jen za předpokladu, že příběh nezačnete kriticky blíže zkoumat.

Od začátku jsem měla problém s uvěřitelností jednání hlavní hrdinky. Nechce se mi věřit, že by kdokoli v dnešní době byl tak zaslepený láskou a vděkem, aby zcela bezvýhradně přijímal vysvětlení svého milence, kterého zná pár týdnů, aniž by si třeba i něco ověřil. Ale budiž.

A jak mě autorka namíchla hned na začátku, tak se jí totéž povedlo i na konci, kdy se nad závěrem policie o tom, co se vlastně stalo, vznáší otazník. Ovšem jen proto, že touto částí příběhu se kniha už moc nezaobírá.

sorceress15
29.01.2019 5 z 5

Můj první a naprosto skvělý psychologický thriller. Takhle nějak si to představuju. Kniha mě dokázala udržet v napětí a vyvolala ve mně spoustu emocí. Úplně jsem cítila tu zoufalost a bezradnost, která z knížky vyzařovala a vcítila jsem se do pocitů Grace. To na knížce opravdu oceňuju a vřele doporučuju.