Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366984/bmid_za-zavrenymi-dvermi-wT2-366984.jpg 4 4306 4306

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže. Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

lenik284
07.01.2019 5 z 5

Napínavá knížka, četla se jedním dechem, to ano,ale přišlo mi to až místy přitažené za vlasy, nereálné

Anitta36
07.01.2019 5 z 5

Po dlouhé době kniha, kterou jsem přečetla za jeden den, což se mi dlouho nestalo. Mám ráda tento typ thrillerů, který ve Vás vyvolává hodně moc emocí. Nikdo z nás by nechtěl být v kůži hlavní hrdinky a nejspíš proto Vás kniha nutí číst jedním dechem.

maličkán
04.01.2019 5 z 5

Pěkně čtivý, napínavý, další příběh o psychickém týrání manželky. Moje druhá kniha od autorky a opravdu umí zaujmout.

Lucillle
04.01.2019 5 z 5

Čtivé od první stránky. U žádné jiné knihy jsem se necítila v takové tenzi a napětí. Přijde mi, že autorka moc neumí vygradovat příběh, což se mi potvrdilo i v její druhé knize.

Michaelkaa
04.01.2019 5 z 5

Ikdyz od počátku jsem tušila kdo a co se bude odehrávat, byl hodně predvídatelny tak i tak me zarazila surovost a dobře vypocitane kroky. Horší je, že se toto děje všude po světě a přijít na něco takového je obtížné. Kniha se cetla lehkostí a moc me příběh bavil :)

sarkaditt
03.01.2019 4 z 5

Tento příběh jsem si koupila jako audioknihu - svou první. Koupila jsem si ji, protože dost času trávím v autě a štve mě, že nemám moc času na čtení a zároveň je toho tolik, co chci přečíst, rozhodně teď budu audio knihy hodně kupovat. Příběh se velmi dobře poslouchal a byl napínavý, začli jsme ho poslouchat v autě s manželem a párkrát jsme ani nechtěli v cíli vystoupit z auta, chtěli jsme poslouchat, co se bude dít dál :) manžel knihy nečte, ale poslouchání ho hodně bavilo. Přemýšlela jsem, jestli dát 5 hvězdiček, ale mám zásadu, že 5 dávám jen u knihy, kterou zaklapnu a řeknu si "WOOOW" a u tehle to tak úplně nebylo, i když ale k tomu měla blízko. Chybí mi tam trošku ještě alespoň krátká kapitola (2-3strany), co se dělo s odstupem času. Kde bydlela, prodala ten dům, získala zpět svou práci, jak pak žila ona i sestra, jak to celé vlastne nesla Milí? Byla bych ráda za takové krátké douzavření příběhu :)

Synysterka
02.01.2019

Kniha se četla úplně sama a to během jednoho odpoledne. Od první stránky, až do konce, zajímavé a napínavé.

KSamara
02.01.2019 4 z 5

Od první kapitoly jsem Jacka nenáviděla :-D
Napínavé až do konce.

Lady Jane
01.01.2019 5 z 5

Knihu jsem, i přestože má necelých 300 stran, četla poměrně dlouho...byl to naprosto příšerný, výborně a velmi sugestivně napsaný příběh, který jsem si musela pokaždé dávkovat po pár stránkách, abych se tím chorým lidským zlem úplně nezahltila, tenhle psychopat byl opravdu extra třída... ;)

Veru.Viti
31.12.2018 5 z 5

Perfektní příběh. Napínavý, věrohodný, dobře popsaný. Chvílemi jsem cítila opravdu nepříjemný pocit, když jsem si pomyslela, že by Jackovi všechny plány vyšly. Uff. Thrillery čtu opravdu nejraději a tenhle se povedl. Určitě hodnotím pěti hvězdičkami.

HanWali
31.12.2018 3 z 5

psana trochu jednoduchým stylem, ale šlo to - napínavé, vyvolává az moc emocí

Krchnaida
30.12.2018 4 z 5

Příběh byl napínavý. Nedokážu si představit sama sebe v kůži hlavní hrdinky.

takana
30.12.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila, ale V pasti lží se mi líbila víc.

Ticiana
29.12.2018 4 z 5

Docela nechutny. Snad nebudu mit nocni mury. :-) dej ubihal rychle a zacetla jsem se taky rychle.

roman9276
29.12.2018 3 z 5

Na začátek musim říct, že to bylo čtivý, zmákl jsem to za dnešek, bohužel je tam velký ALE. Hlavní hrdinka je totiž hrozně ufňukaná kráva, která mě svym chováním vlastně otravovala celou knížku a manžel je asi největší, nejzákeřnejší šmejd na světě, kterýmu procházej ty jeho psychologický hry, a to moc na thriller reálný nebylo.

Lkomrska
27.12.2018 5 z 5

Jedním dechem přečtená! Vzala jsem si ji sebou na dovolenou a nechtelo se mi nic dělat jen číst ????. Perfektní!!!

Vakalik
25.12.2018 5 z 5

Těchto thrilleru a malinko detektivek se v poslední době vyrojilo hodně. Právě proto je těžké najít dílo, které opravdu stojí za přečtení. Spousta z toho jsou braky a Rychlokvašky. Za zavřenými dveřmi mě mile překvapilo. Do děje jsem se rychle vžila a soucítila z hlavní postavou. Ano, dílo je trochu neuvěřitelné, protože v reaálu by některé věci jen těžko prošly, ale o to je to napínavější. Spíš je mi divné, že si nikdo z ostatních postav nevšiml konce a neřešil to. Ale je to jen kniha :-)

Neopol
24.12.2018 5 z 5

Skvěle napsaný-snad je to opravdu jenom příběh v knížce.

Leniiis
24.12.2018 4 z 5

Knížka jako taková špatná asi nebyla :-) mě to přišlo trochu neuvěřitelný. Nejdřív nic nic a pak najednou happy end. Ale čtivost se jí upřít nedá.

Matkaknihomolka
18.12.2018 3 z 5

Podle hodnocení jsem čekala něco víc. Kniha špatná ale nebyla, ke konci byla tak napínavá, že jsem ji opravdu četla jedním dechem...Velká škoda, že téhle knize chybělo to, co by mě tak chytilo a já ji četla úžasem.