Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366984/bmid_za-zavrenymi-dvermi-wT2-366984.jpg 4 4304 4304

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže. Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Samsullka
26.09.2017 5 z 5

Pecka! A jsem ráda za autorčin konec.

ewi
26.09.2017 3 z 5

asi som bola trochu ovplyvnena pozitivnymi hodnoteniami knihy a cakala som od nej trochu viac.... pre mna skor kniha pre zeny ako thriller, velmi ctivo a sugestivne napisana, no koniec skutocne nedopracovany az naivny ( dokonca ma niektore pasaze az rozosmiali svojou naivitou , co asi nebol ucel knihy..)

kika 13
25.09.2017 5 z 5

Napínavé až do samého konce.Mě spíše napadlo kdybych byla na místě Ester jestli bych umělá poznat,že se moji známé děje doma nějaké těžkosti.

edith79
25.09.2017 5 z 5

V této knize netečou potoky krve ani neřádí sériový vrah. A přesto vás při jejím čtení neustále mrazí. Mrazí z toho, čeho všeho je "člověk" schopen, čím vším si jiný člověk musí projít a co všechno dokáže člověk vydržet. A ten závěr? Prostě paráda. Taková paráda, že jsem dočtení záměrně oddalovala a nechala si ho až na tu magickou chvíli, kdy si večer zalezu s čajem a knížkou do postele.

MiaFidor
25.09.2017 2 z 5

Podlehla jsem okolnímu nadšení a nic moc tedy :( kniha mi přišla strašně předvídatelná,konec byl jasný zhruba ani ne od poloviny....hrdinka mi byla nesympatická,celkově krom Ester nesympatické postavy..ne opravdu bych znovu nečetla.Jediné plus - kniha byla naštěstí tenká a rychle se to četlo. Znovu bych si ji určitě nepřečetla.

e-Lisbeth
25.09.2017 4 z 5

Po dlouhé době pěkný thriller bez krve. Doporučuji k přečtení.

Mini.Baby
24.09.2017 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za pár dní, což se mi moc často nestává. Byla jsem celou dobu napjatá jak struna, super! Bavila mě od začátku až do konce

verushka19
24.09.2017 5 z 5

Velmi napínavá kniha, měla jsem ji přečtenou za dva dny, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Je to opravdu psycho, někdy jsem měla pocit, že to snad ani nemohu dočíst. Snad se takovýhle psychopati moc nevyskytují. Jen musím vytknout konec, který byl dle mého názoru moc uspěchaný, dalo by se jí více rozvést.

Blaufik
24.09.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi je skvělá kniha, která vás chytí už na samém začátku a pustí až po dočtení poslední strany.Napětí, které provází ruku v ruce obavy a strach jsou hlavním motorem celé knihy a já tleskám. Jedná se o kousek, který si prostě musíte přečíst.

pavčape
23.09.2017 2 z 5

Knížka se mi celkem líbila, četla se velmi dobře. Přesto mám několik výhrad. Jack byl příliš dokonale zvrácený, ale třeba je to možné, pokud se na svoji roli připravoval roky... Grace se mi zdála uvěřitelnější, je možné, že psychický teror tohle s člověkem dokáže,nevím.. Stále jsem čekala, kdy Ester zasáhne do děje, po přečtení komentářů jsem od ní čekala více. I tak dobrý, nakonec se projevila! No ale celkově byl příběh plný nelogičností. Zas tak moc hvězd si nezaslouží.

olruza
23.09.2017

Kniha super,četla jsem na jeden zátah:-)

BludickaJulie
22.09.2017 5 z 5

Kniha bola fantastická! Dej bol napísaný tak pútavo, že som sa od knihy nemohla odtrhnúť. Zároveň bol nesmierne desivý a skľučujúci. Veľmi sa mi páčilo striedanie kapitol v podobe minulosti a prítomnosti, pričom sa tieto na konci nádherne prepojili. Záver sa mi zdal primeraný . Čokoľvek navyše by zmenšovalo dojem z nej ako aj dopad na čitateľa. Páčil sa mi paradox, ktorý autorka zvolila pri výbere prípadov, ktoré Jack riešil ako zdôvodnenie prečo tak robil.

Enessis
22.09.2017 5 z 5

Pane jo,děj mě úplně pohltil a je neuvěřitelné jak jsem to s hlavní postavou prožívala! Konec byl velmi rychle ukončený...myslím, že pár stránek navíc by neuškodilo, ale i tak musim dát 5*

Terez_Proskova
22.09.2017 5 z 5

Během jednoho dne přečtené :-) úžasné

Acinore
22.09.2017 5 z 5

Děsivý, depresivní... ale ten konec je sladká výhra :)

Dandy1
21.09.2017 5 z 5

Moc dobře napsáno. Věci často nejsou takové, jak vypadají. Tady mě napadá jediné. Kolik existuje neodhalených psychopatů mezi námi?

Jana65
21.09.2017 5 z 5

Přečteno jedním dechem, člověk si ani nedovede představit, že by se něco takového mohlo dít v běžném životě. Všem, kdo mají rádi thrillery doporučuji.

Vikos
21.09.2017 5 z 5

Napínavý thriller. Knížka se mi líbila. Super :D A proto dávám 5 hvězdiček :)

Miro67
21.09.2017 5 z 5

Kniha způsobující mrazení v zádech. Nakolik je příběh vymyšlený??? Myslím, že posuzování člověka podle vzhledu a šarmu i nevšímavost okolí hraje do karet mnohým psychopatům a ke splnění jejich zrůdných fantaziíí jim jen chybí dostatečné finanční prostředky. A každé týrané ženě bych přála přítelkyni jako Ester.

kollerka
21.09.2017 5 z 5

Naprosto úžasná kniha přečtená jedním dechem. Měl to být dárek pro mamku k Vánocům, ale po přečtení recenzí zde na webu jsem neodolala a knihu začala číst. Moc bych si přála filmové zpracování tohoto námětu. Sama jsem prožila teror v manželství, ne sice fyzický, ale omezování, snižování sebedůvěry, izolaci.... Každopádně knihu moc doporučuji a za mě nejvyšší počet hvězdiček