Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366984/bmid_za-zavrenymi-dvermi-wT2-366984.jpg 4 4304 4304

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže. Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Beruska18
21.09.2017 4 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, měla spád a s postupujícím dějem mě stále víc zajímalo, jak si Grace ve své situaci poradí....

wesia
21.09.2017 5 z 5

Jedna z těch knih, které se musí přečíst na jeden zátah, jinak Vám nedá spát konec. Někdy mi to přišlo "takové až moc" - hlavně laxnost policie atd, ale na druhou stránku do knihy se to hodí a kdo ví, zda se tohle neodehrává i u někoho kolem mě.... Konec je trochu zkrácený, možná si zasloužil o dvě, tři stránky víc. Určitě měla dostat více prostoru i Ester, ta tomu dodávala napětí zda ví, neví....

michaela.ne
20.09.2017 5 z 5

Skvělá jednohubka a pikantní ochutnávka dnešní nemocné společnosti, která vás zažene až na pokraj úzkosti a strachu. A kdo ví, co se děje za zavřenými dveřmi lidí kolem nás. Parádní kniha.

moni-zbuzi
19.09.2017 5 z 5

Skvěle napsáno snad bych ani sousedovi nevěřila když neuvidím déle sousedku :-). Opravdu stojí za to.

L007
19.09.2017 5 z 5

Přečteno jak se říká" jedním dechem" Teď kniha koluje po rodině:-)

85098211
18.09.2017 5 z 5

Výborný psychothriller! Tohle já fakt můžu :-). Celá kniha měla spád, byla vysloveně strhující a já jsem se od ní skoro nedokázala odtrhnout. A konec podle mého názoru useknutý nebyl. Celou dobu jsem fandila Grace a byla jsem ráda, že tentokrát se konal happyend. Za mě určitě hodnocení nejvyšší! ;-)

oolinkaa
18.09.2017 5 z 5

za den přečteno, to bylo super.. vůbec jsem do poslední chvíle nevěděla, jak si Grace s mužem poradí.. super byla i Millie, ta mě dost bavila - nemám ráda džorge kúnyho :D
nicméně konec byl takový nedotažený, až moc rychle utnutý.. ale beztak super, a 5*

veronique.ka
17.09.2017 3 z 5

Čtivé, nicméně mě zklamal konec, který mohla autorka více rozpracovat.

johannis
14.09.2017

Noo je to psycho. Precetla jsem v noci a nebylo to ideal. Ale hezky sugestivne napsany, az jsem byla za ten konec fakt rada.

dzucka
14.09.2017 5 z 5

Kniha má ve čtenáři vyvolat emoce - jakékoliv..a musím říct, že tahle se mnou hnula dost..už od začítku jsem byla vytočená - a to je mírně řečeno :(
Každopádně skvěle vymyšlené.

klaraj093
13.09.2017 5 z 5

Hodně čtivá,zajímavé téma pro ženy.Avšak občas až moc fantasmagorie..Ale za mě 5*

hlina
13.09.2017 4 z 5

Ač byl konec předvídatelný, příběh místy méně uvěřitelný či nedořečený, kniha je napsána neskutečně čtivě a člověk ji hltá, dokud neskončí. A pak přijde přemýšlení o tom, kolik takových lidí je kolem vás.

kubla111
12.09.2017 5 z 5

Tato kniha se četla jedním dechem. Výborně napsáno, spousta napětí a i střídání minulosti s přítomností bylo hodně srozumitelné a nezaměnitelné. Jednu hvězdičku ale musím ubrat, protože lze zpochybnit dokonalost věznitele, že vše měl tak dobře a tak dopředu a že počítal se vším. To dle mého názoru je nesmysl. Ale nakonec o naprosto přesná fakta nejde. A jestli po světě opravdu chodí takoví úchylové a ještě v soudcovských talárech - no potěš pánbůh :) Jsem rád, že se mi kniha dostala do rukou.

Milky92
12.09.2017 5 z 5

Dokonalé!! Super napsané nemohla jsem odrthnout oči, ikdyž jsem měla mráz na zádech. :-))

DenisePartridge
11.09.2017 5 z 5

Pokud to tak lze říci, byla to úžasná kniha, avšak v takovém smyslu, že mi z ní běhal mráz po zádech. Opravdu skvěle napsané dílo :)

Mermaida
11.09.2017 5 z 5

Za mě skvělé strhující čtení. Hltala jsem stránku po stránce, čtení mělo spád, bylo podmanivé, nešlo se od knihy jen tak odtrhnout. A u vyústění a prolnutí minulosti s přítomností se mi tajil dech. Já byla z knihy nadšená.

Jingle
09.09.2017 4 z 5

Taková delší povídka... Děj má spád, určité napětí se taky najde, ale ten konec? Určitě knížku nezavrhuju a stojí za přečtení, ale při tak krátkém rozsahu by stálo zato si s tím závěrem trochu líp pohrát (a zakončit děj trochu věrohodněji).

Digi28
09.09.2017 4 z 5

Od knihy jsem očekávala vic. Byl to takovy pruměr. četla se ale rychle

simika
07.09.2017 5 z 5

Tahle knížka mě dokonale rozsekala! Sice jsem hlavní hrdince vyčitala, že zvláště v Thajsku nereagovala jinak, chytřeji, ale zase na druhou stranu chápu, že byla zaskočená. Následuje SPOILER: Způsob, jakým nakonec Jacka zlikvidovala, nebyl nijak elegantní, ale posloužil účelu.
Nejmrazivější okamžik v knize pro mě paradoxně byl, když se Ester ptala na barvu pokoje... Takhle vnímavá kamarádka je sen každého!
Doporučuji, stojí za přečtení!

gabriela7982
07.09.2017 5 z 5

Nejlepší thriller, co jsem četla v poslední době. Kniha je poměrně krátká a četla se velmi dobře. Napínavý příběh od první do poslední strany. Víc takových knih!