Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366984/bmid_za-zavrenymi-dvermi-wT2-366984.jpg 4 4227 4227

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže. Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors , 2016

iveta3689
22.08.2017 5 z 5

Skvělá knížka. Napínavá až do konce. Děsivá, mrazivá, bohužel až příliš uvěřitelná (a proto i tak skličující).

EE156
22.08.2017

Tak to je fakt skvělá kniha od které se neodtrhnete. Miluju přesně tenhle druh knih, které mají spád, víte kdo je kdo, napětí atd.

Arsi007
21.08.2017 5 z 5

Tak tohle byla taková jízda , že po přečtení, když přítel večer přišel domů a já mu připravovala večeři mi na vteřinku bliklo hlavou, že musím dávat pozor, aby bylo všechno dokonalé :-D

Arsi
20.08.2017 5 z 5

Skvěle napsaná kniha napínavá od začátku až do konce. Ve skrytu duše jsem doufala, že to dobře dopadne, ale nadějí jsem Grace moc nedávala. Tady je vidět, jak je důležité mít alespoň jednu dobrou kamarádku. Je známo, že psychické týrání je horší než fyzické a tato kniha to potvrzuje do puntíku. Od knihy se těžko odchází a rozhodně doporučuji k přečtení.

IvanaB
20.08.2017 5 z 5

Přečteno za necelé tři hodiny, ufff, psycho. Někde v půlce jsem se nadechla a vydechla u posledních řádků :-) I když samozřejmě prvotně mě štvalo, jak si ho mohla vzít po třech měsících, dát mu prachy, svěřit sestru... no, bez toho by nebyly tyhle příběhy, že :-)

bara1447
19.08.2017 5 z 5

Tak tohle bylo slušný psycho, přečteno za jeden den. Kniha naprosto splnila moje očekávání, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Klobouk dolů před autorkou, povedlo se jí, že jsem měla husí kůži a staženej žaludek skoro celou knihu, dokonce jsem se i bála jít večer na záchod (Aby na mě nečekal za dveřma Jack :D).

Monolit0713
18.08.2017 5 z 5

Děsivé. Ale proč to štěně?
A holky, vždycky mějte aspoň jednu dobrou kamarádku, které by jste chyběly.

Dimas
18.08.2017 5 z 5

Skvělá kniha, která vás donutí docenit vlastní svobodu. Miluju strávit celý den v pyžamu. Ale svobodně se k tomu rozhodnout, miluju nade vše!

zuzana2599
17.08.2017 5 z 5

Do tohoto psychothrilleru jsem se zakousla a jen zrádný čas mě donutil odložit knihu a dočíst na druhý den. Od první stránky jsem cítila jemné napětí, které se stupňovalo, děj měl spád, švih, střídání přítomnosti a minulosti zvýšilo atraktivnost četby. Opravdu, skvělá autorčina prvotina.
Jen mě napadlo české přísloví: Není všechno zlato, co se třpytí... Že je to tak, Grace?

Ivuska.09
17.08.2017 5 z 5

Tohle bylo opravdu skvělé dílo. Napínavé od začátku do konce, neskutečně jsem hlavní hrdince Grace fandila a doufala, že všechno dobře dopadne. V podstatě jsem knihu zhltla na jeden zátah a kdyby se mi nezačaly klížit oči, nešla bych ani spát - jen abych ji dočetla. Opravdu skvělé dílo.

Janek
16.08.2017 5 z 5

Tohle je výborné čtení! Znamenité střídání přítomnosti s minulostí, stupňování napětí a krásný důkaz, že psychický teror je většinou mnohem horší než fyzická bolest. Ke knížce jsem se dostala úplnou náhodou a pěkně jsem si na ní smlsla, vřele doporučuji.

Adsla
16.08.2017 5 z 5

Znamenitě napsaná kniha. Doporučuji pro její preciznost.

xNelly
16.08.2017

Skvělé! Opravdu se to dá přečíst za jeden, max. dva dny.... a zanechá to ve Vás takový ten stínek pochybností, že by snad opravdu mohl někdo ve vašem okolí být takový psychopat.... Klobouk dolů a těším se na další příběh od B.A.Paris

Clamera
15.08.2017 3 z 5

Ctive, pohlcujici, nenarocne. Da se zvladnout na jeden zatah. V ramci daneho zanru povedena knizka.

piittii
13.08.2017 4 z 5

Tak jednoduchý motiv a tak skvěle zpracovaný. Přečetla jsem na jeden zátah a nemohla jsem přestat, i když jsem měla celou dobu sevřený žaludek. Povedená kniha.

zbožňuju_knihy
13.08.2017 5 z 5

SPOILERY: Za zavřenými dveřmi jsem vzala do ruky včera kolem šesté večer a četla a četla, najednou byla půlnoc a kniha byla přečtená.
Je zajímavé, že během čtení vražd a znásilnění, člověk čte a uvědomuje si, že je to hnus, ale nikdy jsem neměla takové pocity úzkosti, jako zhruba v první polovině této knihy. Pak už jsem si říkala, že ho prostě musí oddělat, jelikož jiné východisko není (leda, že on oddělá ji).
Jedna pasáž, která popisuje bezmoc a to, jak je Grace svázaná, kvůli svojí postižené sestře, mně vehnala slzy do očí a při představě, že takoví psychopati vážně existují, mě mrazí.
Knihu doporučuji k přečtení. Škoda jen, že autorka nenapsala něco na závěr (jak se Millie zabydlela, jak si začaly spolu užívat života-současně ale závěr, kt. je ve knize, je výborný a vlastně dostačující-usínala jsem s dobrým pocitem, že snad dostal, co si zasloužil a doufám, že si to Jack užil stejně jako Molly). Hajzl.
Takže přečtěte si, neotrhnete se a když ano, tak velice neochotně...

M100
13.08.2017 5 z 5

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout.Velmi napínavý děj i když na druhou stranu jsem si říkala proč to čtu...takové psycho.Super napsáno.

josska
12.08.2017 4 z 5

Tak to teda bylo něco,musela jsem číst a číst, přesto jsem čekala ještě trošku víc napětí,ale bylo to super čtivé čtení.

Ráčkajda
12.08.2017 5 z 5

Tak to byl teda mazec, absolutně se nedá od knihy odtrhnout..... paráda:-)

silhavaemilka
11.08.2017 5 z 5

Velice čtivé čtení. Nejde odložit - prostě se musíte dozvědět - CO. Vřele doporučuji.