A vtedy mi spadli do ruky

A vtedy mi spadli do ruky
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166658/bmid_a-vtedy-mi-spadli-do-ruky-166658.jpg 4 46 46

Georgiin priateľ Sexboh - teda Robbie odišiel do Austrálie a Georgia zaháňa smútok. Ako vždy sa pritom škriepi a zmieruje so svojou najlepšou priateľkou Jas a vyvádzajú aj so špicovou partiou pubertálne somariny v škole. Georgia sa však netrápi zlomeným srdcom dlho. Stretáva sa so svojím "dôverníkom" Smiešnym Davom (jeden z jej bývalých chlapcov) a občas si vymenia bozky až 6. stupňa na bozkávacej škále špicovej partie. Robbieho na poste speváka kapely Meraví Dylani zaskakuje Američan talianskeho pôvodu Masimo. Georgia má nového sexboha a študuje odbornú literatúru, ako ho uloviť. Ak k tomu pridáme jej "trápnu" rodinu a potomka bláznivého kocúra Angusa Gordyho, ktorý sa stal miláčikom Georgiinej malej sestričky Libby, máme o zábavu postarané.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

And that’s when it fell off in my hand, 2004

vlkove
08.04.2023 4 z 5

Po předchozím trošku slabším dílu série se vracíme zpět na dobře zvládnutou knihu. Klasické pokračování. Georgie je prostě blázen na svobodě. Musím uznat, že pořád mě ty vtipy neomrzely a těším se na další díl.

Ana72154
24.06.2019 4 z 5

Již poněkolikáté jsem si vypůjčila knihu a zjistila až po několika stránkách, že kniha měla již několik předešlých pokračování. Georgie se mi zatím zdá jako správně praštěná, ostatně jako zbytek její rodiny.

JointlieKat94
08.08.2017 3 z 5

Série těchto knih jsem měla moc ráda, jako náctiletá. :)

Merlinit
30.03.2017 5 z 5

Zábavné a moc dobré.

Pavllíňák
11.01.2016

docela dobrý

Petra Ďat
09.04.2014

Vážně jsem se zasmála,dobrá:)

Kate.S
02.12.2012

Bláznivé:D Dá se u toho skvělě odreagovat a pobavit. Příjemná kniha. Doporučiju celou sérii:)

dennie3
15.04.2012

Pátý díl jedné z mých oblíbených sérií. Nezklamal. Zase jsem se skvěle bavila.:)