Závislost

Závislost
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540049/bmid_zavislost.jpg 4 14 14

Pokušení série

< 2. díl

Pokušení se rychle změnilo v závislost. Penny se do svého tajemného profesora bezhlavě zamilovala, ale její tajemství je rozdělilo. Koneckonců takový skandální románek asi jinak dopadnout nemohl. Teď když s ní James nemluví, cítí se otupělá. A nejvíc ji bolí, že jeho zjevně nic netrápí. Zatímco se Penny snaží smířit s tím, že jejich vztah opravdu skončil, v hlavě jí zní drsná rada její nejlepší kamarádky – nejlepší způsob, jak se přes někoho přenést, je začít si s někým jiným. Dokáže své city překonat, nebo její závislost na svůdném profesorovi teprve začíná?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Addiction

Jita160
20.06.2024 4 z 5

Skandální románek mezi profesorem a jeho studentkou navazuje přesně tam kde skončil.
Oba neskutečně trpí i když každý jinýmu způsobem. Vyplavují na povrch nové skutečnosti a tajemství, kterým obou komplikují život a být spolu.
Penny a James si prochází peklem nedůvěry,lží a pomluv ,který se na ně řítí ze všech stran. Závislostí ,kterou James trpí je neskutečně spojuje a ubližuje zároveň. Sice funguje přitažlivost ,oboustranný bouřlivý sex a chemie ,ale bude to stačit aby mezi nima láska byla opravdová a upřímná?

PetraN17
18.06.2024 2 z 5

Bohužel ne, čekala jsem, že mi závěrečný díl vylepší názor a to se nestalo…. A to jsem při hodnocení jedničky byla mírná

Ivy Smoak
americká