Adele02 Adele02 komentáře u knih

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Nudáááá.
To jejich "Nu,..." mi šlo na nervy.

14.01.2014 1 z 5

Bouře Bouře Julie Cross

Vypadalo to teda pěkně blbě, ale asi poslední čtvrtina (né, kecám, osmina) knihy mě tak dostala, že jsem prostě ty čtyři hvězdičky dát musela.

12.01.2014 4 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

Rozhodně lepší než první díl. Tak nějak si říkám, že víc začínám fandit Kišanovi.

05.01.2014 4 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

CO TO BYLO ZA KONEC???

Váhala jsem 3,5... ale pak jsem si říkala, že bych byla až moc zlá. Prostě sladké :)

02.01.2014 5 z 5

A tak mi unikají A tak mi unikají Beth Revis

Sophiele - je to prostě novela, předchůdce Lodi mezi hvězdami, stáhneš ji zadax na www.cooboo.cz v sekci stažení ;)

28.12.2013 5 z 5

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

Hm, tohle mě nebavilo.

24.12.2013 1 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Dlouho, dlouho jsem váhala mezi 3 a 5 hvězdičkami. Začátek byl slibný, ale ke konci to Kelseyino chování tak trochu pokazilo. No, ukončení šlo, Kelsey si to trochu vylepšila, takže to dalšího dílu rozhodně půjdu. A stejně jsem přesvědčená, že budu team Ren... :)

08.12.2013 4 z 5

Temné hory Temné hory Patrick Carman

A dost, sice jsem u konce, ale tohle je děs. Odkládám a už se nevrátím.

24.10.2013 odpad!

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Příjemná oddechovka. Poznámky v Rogerových playlistech nebo v Amyině deníku byly supr. Stojí za to číst! :)

20.10.2013 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Nevím, kdy se to stalo naposledy a nebo jestli se to už vůbec stalo, ale tahle kniha ze mě dostala nejvíc emocí.
Zaprvé bych neřekla, že to řeknu, ale měním stranu a jdu k Adrianovi. Dimitrij si mě totálně odrovnal, no uvidíme, jak k tomu přistoupím v dalších dílech.
Rose byla v Dimitrijově přítomnosti vážně hrozná, ale to, jak prostě prahla po štěstí pro svou lásku mě dostalo. A ten konec? Teď už si nemyslím, že je Drakie mou nejoblíbenější knížkou.
A na závěr...
ADRIANE!

13.10.2013 5 z 5

Ploužáky neberu Ploužáky neberu Kristina Dunker

Taková příjemná oddechovka. Lea byla hodně sympatická, Štefanovi to chování sice sem tam uniklo, ale jinak fajn :)

27.09.2013 4 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Spíš 4, 5.
Velice pěkně napsané, to, co druhý díl zhatil trojka zase pěkně napravila. Adrianovy a Rosiny hlášky zabíjí, ale TEN KONEC!!!

25.09.2013 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Vampýrská akademie nezklamala. Rose mám ráda čím dál víc.

30.08.2013 4 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Řekla bych, že se tady nevyskytly žádné nudné pasáže. Prostě super.

18.08.2013 5 z 5

Ferdovy příhody Ferdovy příhody Zuzana Francková

Tahle knížka se mi hrozně líbila, i přesto, že psům moc nefandím. Ale Ferda mi přišel takový správný. ;)

31.07.2013

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Čekala jsem od toho míň, ale z Ptačího zpěvu se vyklubal přímo trhák. Lindin život byl naprosto fantastický, doufám, že v dalším dílu Linda najde Badyána.

24.07.2013 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Čekala jsem víc. Zezačátku úplněj děs. Elena nafoukaná královna ("On si mně nevšiml! Něco se s ním děje!"), Stefan ukňouranej chlapeček a Damon moc drzý. Ke konci to trochu nabralo stylu, ale i tak...

08.07.2013 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Moc kouzelná knížka, překvapilo mně, jak to všechno Luce vstřebala a věřila tomu. Rozhodně si přečtu i další díly.

28.06.2013 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Nejhezčí závěr, co mohl existovat. Tahle kniha se slovy prostě popsat nedá...

25.06.2013 5 z 5

Krásně se četla, skoro jsem to zvládla za jeden den. ... Jak vůbec někdo může chtít, abych knihu ohodnotila SLOVY?

20.06.2013 3 z 5