Ála1968 Online Ála1968 komentáře u knih

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Bylo to krásných 468 stran romantiky.Sice tam mohlo být trochu víc akce nebo ještě něco dotažené,třeba vztah Andreii a Evana,ale třeba to bude další autorčina kniha.

22.02.2024 5 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Ach bože,já tyhle Archerovi kluky miluju a nevím, čí příběh byl lepší,jestli Ruleho nebo Romeho.No na každý pád si přečtu všechny díly o označených mužích, protože zatím je to jeden příběh lepší než druhý

21.02.2024 5 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Takový romantický příběh, šéf a podřízená,to už tu bylo hodněkrát.... Nebylo to špatné,ale trochu mě tam chyběla nějaká akčnost a zvrat děje.Tady to plynulo nějak hladce, takže jako romantická oddychovka,proč ne,ale nečekejte žádný zásadní zlom

21.02.2024 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Knihu jsem si koupila náhodou a byla jsem hrozně moc překvapená, jaký krásný příběh se v ní odehrál.Bylo to moc dojemné, temné, bolestivé, romantické a především nádherné.

20.02.2024 5 z 5

Pukom do srdca Pukom do srdca Teagan Hunter

Hokejisty miluju, takže za mě ano,ale na druhou stranu ,že bych se z toho posadila na zadek,to zas ne.Prostě tam nebylo něco,o čem bych mohla říct wau.... Přesto si přečtu i další díly.

20.02.2024 4 z 5

Zatracená svatozář Zatracená svatozář Alessandra Torre

Ze začátku jsem se docela horko těžko prokousávala příběhem a chtěla knihu odložit.Nakonec jsem vytrvala a vůbec nelituji.Příběh nabral dech a řítil se neuvěřitelně dopředu.Z komedie se stala tragédie a musím přiznat, že víc jak poslední třetinu knihy jsem četla rozmazaně.Překrásný konec byl jen třešničkou na dortu.

20.02.2024 4 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Nádherný romantický příběh,i když ten konec mohl být trochu víc rozvinutý.Těším se na další díly a doufám, že se tam setkám mimo jiné i s Lili a Alexem.Taky se těším na Jacka

19.02.2024 5 z 5

Jednou tě najdu Jednou tě najdu Carrie Elks

Nádherný romantický příběh, překrásná obálka knihy.Bylo to úžasně dojímavé a jsem z knihy unešena.

19.02.2024 5 z 5

Leť & zapomeň Leť & zapomeň Nena Tramountani

Krásný příběh,i když místy jsem se v něm ztrácela.Trochu podobný něčemu, co už jsem někdy četla,ale celkem se povedl.

18.02.2024 4 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Krásný zimní příběh plný romantiky, zasněženého Cornwallu, ovcí a tajemství.Je pravda, že ke konci mi Hannah už celkem lezla na nervy,ale zato Raphael byl úžasný.

18.02.2024 4 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Do pr....to byl teda nářez.Ještě lepší než první díl.I když jsem poměrně brzy tušila,kdo je Tyran, některé situace mě dostaly.No a ten konec,ten už jsem pro slzy ani nemohla dočíst.Za mě úžasné oba díly

17.02.2024 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

No prostě nádhera, já ty potetovaný a drsný chlapy žeru. Stejně krásný příběh jako Rule

17.02.2024 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Tak tohle bylo vážně super, přečteno na jeden zátah za odpoledne.Potetovaný problémový s piercingy a hodná holka z bohaté rodiny,super námět.Namakaný potetovaný a problémový borce miluju, takže se těším na další díly

15.02.2024 5 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Tento díl byl rozhodně zajímavější a akčnější než předchozí díl.Je krásné,jak jsou díly propojené a těším se na další bratry.I když si stále myslím, že je to takové nedodělané a něco tomu chybí

15.02.2024 4 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Bylo to skvělý,ale.... Přišlo mi to takové uspěchané a nedodělané.Je znát, že to psala česká autorka,ne, že by to bylo špatné,to vůbec ne,ale je tam znát ten rozdíl oproti cizím autorům s touto tématikou.Je to možná naší mentalitou a jejich,ale už jsem přečetla nějaké knihy romanticko mafiánské a je to prostě znát.Cizi jsou rozhodně lepší.Určitě více dotažené do detailů

15.02.2024 4 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Občas máme určitě všichni chuť si přečíst slaďoučký příběh a tento tomu odpovídal.Na druhou stranu i tak byl skvělý a moc hezky propracovaný.

21.01.2024 5 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Zajímavá zápletka příběhu,kterou jsem ještě v žádném příběhu nezaznamenala, k tomu byl krásně romantický.

21.01.2024 5 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Nádherné,to zas jednou byl krásný příběh. Přečteno na jeden zátah a jedno odpoledne.Jsem hodně dojatá z toho epilogu.A těším se na další díl.

19.01.2024 5 z 5

Spoutej mě Spoutej mě Hope Marks

Vztah šerifa a kleptomanky, proč ne.Nebyl to špatný příběh,ale nějak jsem si Lauru neoblíbila. Hlavně, když se měla rozejít s Austinem mi připadala jako blbka.Obálka je krásná,za ní jedna hvězdička a za poslední třetinu knihy zbytek.

19.01.2024 3 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Miluji tuhle sérii.Podle mě nejlepší zatím byl příběh o Scottim a Sophii -Manažer a teď tento o Brenn a Reyovi.Jinak celá série je myslím dost povedená.Bude ještě díl o Whipovi? Doufám, že ano.

19.01.2024 5 z 5