Ála1968 Online Ála1968 komentáře u knih

Reid Reid Melanie Moreland

Tak to se fakt povedlo.Reid byl strašně milý kluk a zasloužil si kus
štěstí.Nejlepší ale byl taneční kurz.To co předváděl Aiden,to mě dostalo.Tak hrozně jsem se smála.A vlastně konec byl taky moc emotivní. Celá série je super a zatím není díl, který by nebyl skvělý.

Maddox Maddox Melanie Moreland

Jsem nadšená z této série BAM.Je pravda, že všichni chlapi tady jsou úžasní a jejich protějšky mám taky ráda,snad jen kromě Dee, která mě vůbec nesedla.

Aiden Aiden Melanie Moreland

Já tyhle kluky BAM miluju.Je to moc povedená série a doufám, že se to nezmění

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Tak tohle fakt byla bomba.Celou knihu jsem probrečela.Bylo to skvělý

16.09.2023 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Ano,ano,ano,tak tohle je přesně to,co od takových knih očekávám.Super, byla to bomba

15.09.2023 5 z 5

Touha Touha Vi Keeland

Je to snad první kniha od autorky, která mě moc nezaujala.Její knihy jsou většinou bomba a já se na ně moc těším,ale tady mě to prostě do kolen nedostalo

15.09.2023 3 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Bylo to takové sladké, romantické ,ale i vtipné.Jen se mi zdál děj hodně jednoduchý,jen menší zápletka a hned od začátku byli spolu bez větších komplikací.

15.09.2023 4 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Myslím, že jsem od autorky četla už lepší knihy,ale přesto to nebylo vůbec špatné

14.09.2023 4 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Na knihu jsem se těšila, ale byla jsem zklamaná.Na to,jak je tenká ,to bylo hlavně o marketingu,o kampani na kosmetiku,ale jako příběh tam nebylo skoro nic.

13.09.2023 2 z 5

Do plamenů Do plamenů Meredith Wild

Tak tohle bylo o hodně lepší než první díl.Vanessa i Darren byli moc sympatičtí a hlavně to mělo krásný děj.Těším se na Olivii.

13.09.2023 4 z 5

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Nebylo to až tak špatné,ale že by to bylo něco úžasného,tak to tedy ne.Zřejmě už jsem trochu zmlsaná od E.Kennedy,S.Bowen a P.Ward,že mi to přišlo takové nic moc.

13.09.2023 3 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Asi jsem výjimka,ale mě se první díl líbil víc.Claire mi občas připadala divná, prostě mi nesedla.Ty její kluci měli větší rozum než ona.Zato Tristana jsem milovala už v prvním díle.

12.09.2023 4 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Prostě super krásná romantika.Občas i slza ukápla,bylo to moc povedené

11.09.2023 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Bylo to hrozně vtipný.Moc jsem se nasmála.Prostě taková romanticko-erotická a vtipná jednohubka

11.09.2023 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Úžasný,prostě tyhle dvě holky umí psát.Co román,to perla.A kluci na ledě-to nemá chybu-miluju je

08.09.2023 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Prostě boží.Já ty kluky hokejisty miluju.Nádherný příběh

08.09.2023 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tak tohle mi přišlo už trošku navíc.První díl byl super,druhý se hodně táhl.

08.09.2023 3 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Samozřejmě Rush byl bourák.Miluju tyhle drsný chlapy.

08.09.2023 4 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Hazel mi přišla, že neví co chce.Zato Matteo byl miláček a bylo to i vtipný.

01.09.2023 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Krásně romantické.Taky jsem se upřímně dost nasmála.Byla to fajn oddychovka.

01.09.2023 4 z 5