Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Ďáblova dědička Ďáblova dědička Jo Beverley

Musím přiznat, že první půlka knihy byla taková obyčejná,ale ta druhá už byla super.Vůbec bych takové rozuzlení nečekala.Fakt mě to překvapilo. Rebelové jsou prostě skvělí .Jen mě mrzí, že ty začátky příběhů jsou takové utahane.

Nebezpečná vášeň Nebezpečná vášeň Jo Beverley

Tak tohleto určitě stálo za přečtení.Patří určitě zatím k těm lepším že série.

Andělská nevěsta Andělská nevěsta Jo Beverley

Kniha byla trošku nudnější,ale líbí se mi,jak se v příbězích vyskytují i zbývajících rebelové.Ale vdova s dvěma dětmi jako manželka aristokrata bylo trošku přitažené za vlasy.

Milenec z temnot Milenec z temnot Teresa Medeiros

Bylo to úžasné. Přestože duchařina a upíři nejsou můj šálek kávy,tady jsem byla nadšená.Oba díly jsou skvělé.

02.04.2023 5 z 5

Zdráhavá nevěsta Zdráhavá nevěsta Jo Beverley

Pokud nehledáte nějakou extra zápletku, budete nadšeni.Je to nenáročné čtení, přesto všichni rebelové jsou k sežrání.Moc se těším na další díly.

Smluvený sňatek Smluvený sňatek Jo Beverley

Mě se to líbilo.Sice mi přišlo, že Eleanor chvílemi byla nemastna, neslaná.To, že nikdy neudělala scénu mi přišlo absurdní.Jinak ale super.

Watsonovi Watsonovi Jane Austen

Že začátku jsem měla trošku problém se orientovat,ale potom už to bylo v pohodě.Byla to taková nenáročná jednohubka .

Dáma nikdy neprohrává Dáma nikdy neprohrává Sabrina Jeffries

Zase prostě nádhera.Asi nebylo takové překvapení pachatele vraždy, když nás na to autorka připravovala od prvního dílu,ale přesto to byl hlavně příběh nejmladší výtečnice.Každopádně moje oblíbené jsou první, druhý a tento díl.

Anděl smrti Anděl smrti Sabrina Jeffries

Trošku půjdu proti proudu, mě tento díl moc nezaujal.Podle mě byl nejslabší z celé série.

Jak svést ostýchavou dámu Jak svést ostýchavou dámu Sabrina Jeffries

Zatím nejlepší díl ze série.Nenudila jsem se a mělo to krásný děj, který rychle ubíhal.

Výtečník v jejím loži Výtečník v jejím loži Sabrina Jeffries

Asi se nedá srovnávat první a druhý díl, protože každý byl z jiného prostředí.I tento měl své kouzlo,až na ty věci okolo piva, které mě moc nezajímali.Ale stále mi přijde, že jiné série jsou lepší. Přesto dám čtyři hvězdičky, protože Sabrinu miluji.

Pravda o markýzi S. Pravda o markýzi S. Sabrina Jeffries

Je pravda, že to nebylo úplně ono, protože co si budeme povídat, Sabrina umí o hodně lépe,ale i tak jsem se bavila.Byla to krásná romantika a za to moje čtyři hvězdičky,i když jinak bych dala jen tři.Ale mám pro spisovatelku slabost a vím,že psát ona umí.

Jednou a navždy Jednou a navždy Judith McNaught

Tak to zase byla nádhera.Zatím tato a Whitney byly nejúžasnější.Jsou pro mě TOP.

31.03.2023 5 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

Úchvatný příběh plný romantiky, lásky a zrady.Nasmála jsem se a pobrečela si vrchovatě.Byla to nádhera

29.03.2023 5 z 5

Skotova zajatkyně Skotova zajatkyně Sabrina Jeffries

Miluju příběhy ze Skotska a musím říct, že po Nevyzpytatelném vévodovi si opět Sabrina napravila pověst a bylo to úžasné. Vtipné, romantické, erotické i se zápletkou.Prostě opět bomba.

29.03.2023 5 z 5

Nevyzpytatelný vévoda Nevyzpytatelný vévoda Sabrina Jeffries

Na Louisu a Simona jsem se těšila už od série Zneuznaných princů.Knihu jsem dočetla jen kvůli tomu, abych věděla jejich příběh.Nemám ráda politiku zamichanou do příběhu,a že jí tady bylo.Za mě nejslabší kniha od Sabriny

29.03.2023 2 z 5

Odvážná dáma Odvážná dáma Sabrina Jeffries

Myslím, že tato kniha byla hodně vtipná i erotická.Ale k takovýmto románům to rozhodně patří.Bavila jsem se.

28.03.2023 5 z 5

V princově loži V princově loži Sabrina Jeffries

Abych pravdu řekla, příběh mě moc nezaujal.Doufám, že další díly budou lepší, protože Sabrina umí lépe.

27.03.2023 3 z 5

Princova milenka Princova milenka Sabrina Jeffries

Tento díl byl lepší než první, který mě moc nezaujal.Autorka umí i lépe.

27.03.2023 4 z 5

Noc s princem Noc s princem Sabrina Jeffries

Tento díl byl z celé série nejlepší
.Hodně jsem se u něj nasmála.Ale celkově mi přišly tyto tři díly slabší než jiné série.

27.03.2023 4 z 5