Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Tak tohle bylo super.Úžasný příběh,krásný děj.Byla to nádhera

30.11.2021 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Byla jsem hodně natěšená,ale kniha mě moc nebavila.Zatím u mě vedou Důvodné pochybnosti,které nemají chybu a byly úžasné.

30.11.2021 3 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Začátek byl dobrý a naladil mě,ale pak už to bylo jen o sexu,děj minimální a o ničem

26.11.2021 5 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Na knihu jsem se těšila,ale přišlo celkem zklamání.Čekala jsem něco jiného.Přišlo mi to jako obyčejný příběh bez zvláštního napětí.Asi jen ten sex tam nechyběl,v tom se asi shodneme,ale jinak nic zvláštního

26.11.2021 4 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Kniha mě nezaujala a asi tak v polovině jsem to vzdala.

26.11.2021 1 z 5

Milostná aféra Milostná aféra S. J. Hooks

Myslím,že to nebylo až tak špatné,na erotickou knihu to mělo i celkem dobrý děj,bylo to čtivé,jen mě vadil ten useknutý konec.Bylo tam hodně nedořešeného a to byla škoda.

26.11.2021 4 z 5

Kam čert nemůže…nastrčí manžela Kam čert nemůže…nastrčí manžela Alena Jakoubková

Příběh mě celkem zaujal,jen jsem nechápala Zuzaniny rodiče.Kniha podle mě patří mezi ty lepší od A.Jakoubkové.

07.11.2021 3 z 5

Chceš-li s mužem býti... musíš s ním i výti...? Chceš-li s mužem býti... musíš s ním i výti...? Alena Jakoubková

Přechozí kniha byla lepší,ale nebylo to nejhorší.Řekla bych,že začátek dobrý,protředek hodně přitažený za vlasy a konec taky šel.

03.11.2021 3 z 5

Ideální manžel z nebe nespadne Ideální manžel z nebe nespadne Alena Jakoubková

Obyčejný příběh,který neurazí,nenadchne.

02.11.2021 3 z 5

Hledám manžela…děti vítány Hledám manžela…děti vítány Alena Jakoubková

Ano,tak tentokrát se to povedlo.Nejprve mě Sandra naštvala,jak byla hloupá,ale potom to Radanovi nandala a to bylo super.Nakonec i druhá půlka knihy byla velmi čtivá.

Vévodova schovanka Vévodova schovanka Carole Mortimer

Skvělá je celá série a i tento příběh.Určitě doporučuji přečíst všechny čtyři.

Temná vášeň Temná vášeň Carole Mortimer

Já tuhle sérii prostě miluji,všechny čtyři byly moc hezké.

01.11.2021 4 z 5

Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Alena Jakoubková

Přijde mi,že je to jedna z těch slabších od A.Jakoubkové.Takový obyčejný příběh bez špetky napětí a romantiky.

01.11.2021 2 z 5

Břemeno původu Břemeno původu Elizabeth Rolls

Nebylo to špatné,ale něco tomu chybělo.Přesto se i líbila.

Šarlatová nevěsta Šarlatová nevěsta Sarah Mallory

WAU.....nečekala jsem takový krásný příběh.Mělo to nápad,vtip,romantiku,nebezpečí i tajemství.

01.11.2021 5 z 5

Skandál mezi smetánkou Skandál mezi smetánkou Diane Gaston

Moc pěkný příběh,líbil se mi.

Napravený hříšník Napravený hříšník Deb Marlowe

Na příběh jsem se těšila,ale bylo to takové nemastné,neslané.Slabší.

Šedooká kráska Šedooká kráska Anne Ashley

Milý a vtipný příběh,jedna z lepších harlequinek

01.11.2021 3 z 5

Manžel, který štěká, taky kouše Manžel, který štěká, taky kouše Alena Jakoubková

Jedna z lepších od A.Jakoubkové.Hezký příběh,konec trošku přitažený za vlasy,ale nebylo to špatné.

01.11.2021 3 z 5

Temný zachránce Temný zachránce Anne Herries (p)

Ze začátku jsem se do čtení musela nutit.Potom se to trochu rozjelo,ale očekávala jsem více.

30.10.2021 3 z 5