Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Topíme se v sobě Topíme se v sobě Jasinda Wilder

Přestože mám mládí už za sebou,tohle bylo opravdu skvělé.Moc hezký příběh,chvílemi smutný,určitě stojí za přečtení.

03.08.2020 4 z 5

Sladké nic Sladké nic Jamie McGuire

Opravdu sladké čtení.Mě se to líbilo.Jako odpočinková letní oddychovka super.Bylo to zase něco úplně jiného a velmi překvapivý konec.Určitě doporučuji přečíst.

02.08.2020 3 z 5

Rodinná msta Rodinná msta Jayne Ann Krentz

Pohodové čtení,ale přeci jen historicko-romantické knihy se mi od spisovatelky líbí o hodně víc.

02.08.2020 3 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Kniha mě vůbec nezaujala.Do poloviny se tam nic nedělo,potom nějaký děj a rychlý konec.

02.08.2020 2 z 5

Přesilová hra Přesilová hra Danielle Steel

Trochu slabší děj,ale jako oddychovka na dovču proč ne.

10.07.2020 3 z 5

Marnotratný syn Marnotratný syn Danielle Steel

Přečteno za odpoledne.Bylo to skvělé.

10.07.2020 4 z 5

Osudný polibek Osudný polibek Joan Johnston

Tohle vážně byla nádhera.Moc hezký.Takhle si představuji romantický příběh.Sice tam chyběl nějaký padouch,ale kouzlo příběhu zůstalo.Určitě stojí za přečtení.

03.07.2020 4 z 5

Jako pravá dáma Jako pravá dáma Alissa Johnson

Hodně zdlouhavé,takové utahané.Někdy jsem i stránku přeskočila.Začátek mě chytil,ale potom už se příběh táhl.

03.07.2020 2 z 5

Labyrint mysli Labyrint mysli Libor Hörbe

Myslím,že kniha Dvanáct šancí na nevěru byla lepší.Tuto jsem si schválně koupila po přečtení Dvanácti šancí a asi jsem očekávala od knihy něco extra.Ne,že by byla špatná,to vůbec ne,jen mám asi ráda na konci happy end.

03.07.2020 3 z 5

Krásná rebelka Krásná rebelka Linda Needham

Nelíbilo se mi to.Jak se do romantiky zaplete politika,za moc to nestojí.Přitom to mohl být pěkný příběh,ale když vypustím vše co mělo souvislost s politikou,moc toho pěkného nezůstane.

27.06.2020 1 z 5

Pohanská princezna Pohanská princezna Patricia Grasso

To byla nádhera.Skotsko propojené s Anglií.Úžasné-romantičkám vřele doporučuji

27.06.2020 4 z 5

Blažené údolí Blažené údolí Fan Vavřincová (p)

Laskavý,milý příběh.Líbil se mi,někdy hodně naivní,ale vcelku příjemná oddychovka na léto.

Ztracená nevěsta Ztracená nevěsta Linda Needham

Přestože má kniha hodně kladných komentářů,byla slabší.Vůbec tam nebyla žádná akce,dobrodružství.Prostě jen obyčejný příběh.

27.06.2020 3 z 5

Šlechtic ze žaláře Šlechtic ze žaláře Alissa Johnson

Příběh měl všechno-lásku,romantiku,zloducha i dobrodružství.Bylo to moc hezký.

Ženská srdce Ženská srdce Barbara Cartland

Mě se to líbilo.Na to jak je knížka tenká,příběh měl romantiku,lásku i dobrodružství.

Polibek ďábla Polibek ďábla Meagan McKinney

Knihu jsem si koupila díky kladným hodnocením.Popravdě jsem čekala něco úžasného,bohužel to se nekonalo.Začátek byl moc hezký,polovina už byla nuda,stále o tom samém a konec byl zase skvělý.Takže takový průměr.

22.06.2020 3 z 5

Romantik Romantik Madeline Hunter

Zvláštní příběh,konečně zase o něčem jiném.Vůbec to nebylo špatné.

22.06.2020 3 z 5

Zrádkyně Zrádkyně Lisa Jackson

Prostě nádhera.Moc se mi to líbilo.

21.06.2020 4 z 5

Sestry z Versailles Sestry z Versailles Sally Christie

Příběh nebyl špatný,jen mě nebavil.

21.06.2020 3 z 5

Carevna Carevna Ellen Alpsten

Bylo to skvělé čtení,když pominu všechna utrpení a hrůzy,které kniha popisuje.Určitě doporučuji přečíst

20.06.2020 4 z 5