Ála1968 Online Ála1968 komentáře u knih

Pralinky s chilli Pralinky s chilli Jana Benková

Byla jsem mile překvapená.Po zkušenosti s knihou Malinový sen,se mi do čtení ani moc nechtělo.Ale bylo to super.Sice se malá Teri chovala jako dospělá a ne jako dítě,ale jinak se mi kniha líbila.Měla děj i nečekaný konec.

01.07.2019 4 z 5

Malinový sen Malinový sen Jana Benková

Knihu jsem třikrát odložila,nemohla jsem se začíst,ale nakonec jsem si před ní přečetla Pralinky s chilli,která mě mile překvapila,takže jsem se snažila knihu dočíst.Nejsem žádná puritánka,ale sexy smsky byly i na mě moc.Nakonec jsem to v půlce vzdala.Je zvláštní jak jedna autorka dokáže napsat tak rozdílné knihy.Tohle se tedy vážně nepovedlo

01.07.2019 1 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha byla velice vychvalovaná,myslím,že to je přehnané.Já ji ani nedočetla.Chtěla jsem oddechovku na večer,ale tohle vážně nešlo.

22.06.2019 1 z 5

Omyl statného Skota Omyl statného Skota Gayle Callen

Jako všechny knihy ze Skotska,které miluji, to byla nádhera.Určitě doporučuji přečíst.Těším se na další díly.

22.06.2019 4 z 5

Rodinné prokletí Rodinné prokletí Gina Mayer

Knihu jsem párkrát odložila než se mi podařilo se do ní ponořit.Nakonec nebyla vůbec špatná

22.06.2019 3 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Zdálo se mi to trochu nepravděpodobné,aby se někdo nechal takto dlouho vydírat svou ex i když vlastně zavinil její postižení.Konec otevřený.....Nebylo to špatné,ale ani nejlepší.Já jsem asi rozmazlená knihami od T.Keleové-Vasilkové

22.06.2019 3 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Nebylo to špatné,ale asi jsem čekala trochu něco jiného.Přišlo mi to takové obyčejné,jsem zřejmě zhýčkaná knihami od L.Lanczové v mládí po T.Kubátovou už trochu v dospělejším věku a nyní T.Keleovou-Vasilkovou

Druhá manželka Druhá manželka Eugenie Marlitt

snadno předvídatelný konec, jako jednohubka na večer to jde,ale není to nic extra

15.06.2019 2 z 5

Krásky Krásky Bertrice Small

miluji romantiku,za mě -skvělé

12.06.2019 5 z 5

Slunečnice Slunečnice Klára Mandausová

mám ráda české autory,ale tato kniha ani neurazí ani nenadchne,zaujala mě obálka,ale knihu jsem v půlce odložila

12.06.2019 1 z 5