Bábovky přehled

Bábovky
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293567/bmid_babovky-DdY-293567.png 4 5802 5802

Dvanáct žen, dvanáct osudů propojených v jednom románu. Napadlo vás někdy, co řeší milenka ženatého muže a jaká je ve skutečnosti ta příšerná manželka, o které jí on vypráví? Nebo proč má sestra manželky tak špatný vztah se svojí dcerou? Jak se vlastně cítí ta patnáctiletá holka, na kterou si rodiče nikdy neudělají čas? A kam se vlastně poděly ty peníze? Kdo je vzal, kdo je ztratil, kdo je utratil, kdo je našel a kdo je bude muset vrátit? Nechte se strhnout upřímnou zpovědí hlavních hrdinek, kde nechybí ironie, humor, bolest, napětí, nenávist ani láska. Kde se emotivní příběhy vzájemně prolínají, jeden vede ke druhému, k celé řadě zajímavých rozuzlení a potom nerušeně pokračují dál, někdy šťastně, někdy ne, takový už je život.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bábovky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1492)

Janyska888
19.09.2024 5 z 5

Skvělý propletený příběh. Chvíli mi trvalo než jsem se vždycky zorientovala, kdo je kdo a ke komu patří, ale pak už jsem knihu doslova hltala a byla smutná, když už jsem ji dočetla. Film je taky moc pěkný, ale knížka je knížka. Radka Třeštíková je velmi dobrá autorka.

Avinea
19.08.2024 4 z 5

Oceňuji nápad s výpověďmi různých aktérek, které předivo života propletlo dohromady (i když někdy jsem se v těch postavách trochu ztrácela). Taky jazykově moc fajn - neotřelé slovní obraty, přirovnání atd. Samotný děj mi však přišel dost negativní a přešla na mě z něj při čtení depka. Nejlíp se mají podle této knížky ti bez skrupulí a co podvádí partnery ostošest. Ty, které se mohou pro své blízké rozdat, tam zemřou na vážnou nemoc nebo násilně. Smůlu a nemoci mohou mít přece i ti z první skupiny, tak proč to trochu nepromíchat, aby to nevyznělo tak demoralisticky a depresivně?

natalie-p6706
03.08.2024 5 z 5

Mě se kniha líbila. Bylo to vše zajímavě propletené, což se běžně děje i v reálném světě,protože svět je malej se říká že...Jako nemám co vytknout, líbil se mi i styl psaní i ty příběhy.

Knižní novinky (36. týden)

30.08.2020

20 nejčtenějších knih Čtenářské výzvy 2017

11.01.2018

Ptejte se autorky bestselleru Bábovky

31.07.2017

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Bábovky v seznamech

v Právě čtených78x