anka6814 anka6814 komentáře u knih

Léčení čaker Léčení čaker Doreen Virtue

Kniha je vhodna pre cloveka, ktory hlada cestu, ako ziskat uceleny obraz o cakrach a sile samoliecenia. Opis jednotlivych cakier je vystizny. Jednotlive techniky su pre citatela natolko zaujimave, ze ich staji za to vyskusat.

03.04.2016 5 z 5

Tajemná síla slova Tajemná síla slova Valerij Vladimirovič Sineľnikov

Autor strucne a vystizne poukazuje na slovo minulosti a slovo pritombosti. Mali by sme sa zamysliet ake slova pouzivame a ci vobec vieme co dane slova znamenaju.

29.02.2016 5 z 5

Dohoda s nemocí (kniha druhá) Dohoda s nemocí (kniha druhá) Valerij Vladimirovič Sineľnikov

Tato kniha ma oproti prvej knihe nudila. Viac ju vnimam ako register nemoci, ktory je dobre mat v kniznici o otvorit v pripade nejakej nemoci.

26.12.2015 5 z 5

Dohoda s nemocí (kniha první) Dohoda s nemocí (kniha první) Valerij Vladimirovič Sineľnikov

Autor podava priamo a pritom jednoducho obraz o svete ludi a emocii. Vysvetluje cely kolobeh interakcii ludia - emocie - choroby. Prva a druha kapitola sa cita trocha tazsie. Tretiu a stvrtu kapitolu vsak hodnotim velmi pozitivne. Knihu odporucam vsetkym, ktori hladaju odpoved v case choroby alebo alternativny sposob liecby.

26.12.2015 5 z 5