Aracely Aracely komentáře u knih

Chci to taky! Chci to taky! Ellen Berg

Krásná kniha, moc se mi líbila. Moje první kniha od této autorky a určitě ne poslední...

Více v mé recenzi...

22.07.2023 5 z 5

Dáma v nesnázích Dáma v nesnázích Shannon Drake (p)

Kniha začíná tak, že hlavní hrdinka dostane ,,omylem" přes pozadí od svého budoucího manžela :-). Pokud čtete často od autorky, asi nic překvapivého, spíš bych dlouho hledala knihu, kde hrdinka není pokořena tímto trestem. Na druhou stranu většina z nich si to opravdu zaslouží :-D.

Jako vždy Přečteno ,,jedním dechem."

Kocour z Montmartru Kocour z Montmartru Michaela Klevisová

Krásné povídky. Mnoho dojemných příběhů. Autorka píše čtivě.

01.04.2023 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Moc hezké, pobavila jsem se.

Zasněžená svatba Zasněžená svatba Abby Clements

Krásná kniha, hodně vedlejších postav, ale to mi nevadilo. Co bych vytkla je, že ne u všech postav to bylo ukončené. Byla jsem zvědavá na Amber a pak na bráchu Hazel... Hlavnímu páru bych také přidala pár stran...

Nicméně jsem spokojená. Bylo to milé a oddechové čtení. Zanechá Vám úsměv na tváři :-).

30.07.2019 5 z 5

Večerní skandál Večerní skandál Loretta Chase

Roztomilý historický románek s praštěnou hlavní hrdinkou. U této knihy se dobře relaxuje a nechybí zde slovní potyčky ani humor.
Moc se mi to líbilo a kupodivu nemám co vytknout, od autorky si jistě ještě něco přečtu.

07.02.2019 5 z 5

Výhodný obchod Výhodný obchod Nora Roberts

Kniha se mi moc líbila! První příběh jsem začala číst v poledne a skončila odpoledne, nechtěla jsem knihu odkládat ani kvůli jídlu :-). Bylo to velice čtivé.

Druhý příběh měl detektivní zápletku a byl hodně podobný filmu: Jak ukrást Venuši. Celou dobu jsem si hlavní hrdinku představovala jako Audrey Hepburn :-).

Nora nezklamala, skvěle jsem se bavila.

Doporučuji k přečtení!

17.04.2018 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha se mi moc líbila. Ze začátku jsem z ní ale byla ,,vedle jak ta jedle" :-D. Nerozuměla jsem tomu a bylo tam mnoho vedlejších postav, opravdu jsem se v tom trochu ztrácela. Nicméně brzy jsem se dostala do ,,hry" a začala číst skoro bez dechu, jak mě to vzalo :-).
A moc se těším na další díly této fantasy trilogie a upozorňuji, že je to návykové čtení...

30.12.2016 5 z 5

Pučálkovic Amina Pučálkovic Amina Jindřich Plachta

Tato kniha je moje nejoblíbenější z dětství...
Zařadila jsem ji do Výzvy. A přečetla jsem ji ,,jedním dechem" na terase se psy a dokud jsem neotočila poslední stránku, tak jsem nešla domů :-D.
I po těch letech se mi kniha líbila :-).

09.08.2016 5 z 5

Láska z Paříže Láska z Paříže Alexandra Potter

Zatím její nejlepší, nejhezčí a nejromantičtější kniha, jakou jsem kdy od ní četla. Přečteno rekordně
rychle. Vůbec jsem se od knihy nemohla a ani nechtěla odtrhnout. Tak mne to vtáhlo do děje, že jsem vůbec nevnímala čas. Musela dát autorce hrozně práce, což je i vidět. Naprosto mě učarovala… Toto je pokračování série. První díl je Lásce na stopě.

Recenze v záložkách!

17.06.2016 5 z 5

Zrozená z ledu Zrozená z ledu Nora Roberts

Krásný a velmi čtivý příběh. Je to od Nory , takže bych ani nic jiného nečekala ... :-)

Jako by byla Zrozená z ledu , tak uzavřená, samotářská a poddajná je Brianna, na jejíž dlouho zamčené dveře a chladné srdce přece jen zaklepala láska ...

Recenze v záložkách :-)

17.01.2016 5 z 5

Vášeň Vášeň Nicole Jordan

Recenze v záložkách.

25.07.2015 5 z 5

Tajemství ctnostné dámy Tajemství ctnostné dámy Victoria Alexander

Krásná kniha . Vřele doporučuji! Kdybych mohla, tak dám 10 * :-) Už dlouho se mi nestalo, aby mě bavila celá trilogie. Většinou je to díl po dílu slabší. Nicméně tady jsem hltala slovo za slovem a díl za dílem. Ještě mě čeká poslední díl a shodou okolností díl první... :-D Hlavní postavy Cordelia i Daniel jsou mi moc sympatičtí. Oba dva stejně. Což bývá zřídka. Možná tam byla větší ,, potvůrka" Cordelia :-) Nejvíc jsem se bavilo když to prasklo. Nechci to tady vyzradit, budete si to muset přečíst ... :-) Oba rozehrávají výbornou hru. A lehce Vás vtáhnou do děje. Jsem z této autorky nadšená! Daniel se vydává za svého tajemníka Warena, což je psáno už v anotaci, ale i ten pravý Waren mi byl velmi sympatický a doufám, že si o něm ještě přečtu v posledním díle. Byla by škoda kdyby ne . A Cordelia se zas vydává za svou společnici Sarah. A závěr je výborný. Hlavně ta večeře, kdy si jsou oba oficiálně představeni ... :-) Milé dámy ... Byla by chyba si tuto trilogii nepřečíst. A určitě mi dáte za pravdu. A já se jdu pustit do posledního dílu :-)

15.02.2015 5 z 5

Troufalost Troufalost Jillian Hunter

Úžasná kniha, musím říct že jsem se též smála od začátku do konce :-) Vřele doporučuji, s tak bláznivou hrdinkou jsem se dloouho nesetkala :-) A nejlépe číst doma, ať se nesmějete a nejste za blázny a garantuju že smát se nahlas budete :-)

21.09.2014 5 z 5

Zrozená z ohně Zrozená z ohně Nora Roberts

Moc hezká kniha, doporučuju :-)

21.11.2013 5 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Pro mne jednoznačně nejlepší kniha, kterou jsem četla za minulý rok. A v rekordním čase, ten samý den jsem na ní i napsala recenzi. Mám dovolenou, ale tady ta kniha mi nedala spát a nešlo nenapsat pochvalnou recenzi :-).

Posuďte sami...

13.01.2024 5 z 5

Ve stínu noci Ve stínu noci Shannon Drake (p)

Mooc pěkná kniha. Asi jsem měla nějakou čtecí mánii číst znovu všechno od Shannon :-D.
Chtěla jsem jít ale po jistotě a zároveň jsem se potřebovala zase dostat zpátky do čtení a psaní...
Líbila se mi stejně jako tehdy. Hlavní hrdinové byli fajn. Přečetla jsem jí za pouhý den a to je u mě co říct. Zajímavá, detektivní zápletka s romantikou.

Stejně mám ale nejraději Piráty a to Pirátovu milenku :-).

Číst, snít a milovat Číst, snít a milovat Abbi Waxman

Nina je opravdu číslo. Celá kniha byla poměrně bláznivá, asi jako samotná hlavní hrdinka... Podle anotace jsem se na knihu moc těšila. Dostala jsem odpočinkové čtení, nic náročného, na vypnutí ideální. Samozřejmě výhrad by se našlo dost, ale i přesto jsem se pobavila.

02.04.2023 5 z 5

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Kniha se mi líbila. Mám ráda téma únos a zkrocení hlavních hrdinů. A zde si ty dva opravdu nic nedarují .-).

Srpen s bejbinkou Srpen s bejbinkou František Nepil

Velmi sympatický autor a veselé povídky z cest. Osobně bych takovou dovolenou zažít nechtěla, ale tehdy v té době to ani jinak nešlo. Samozřejmě si pamatuji, jak jsme jeli do Chorvatska a měli s sebou potraviny a jedli jen z vlastních zásob, ale jsem vděčná, že jsme spali v penzionu či apartmánu a nee ve stanech :-).
Knihu zařazuji do Výzvy. A určitě si od pana Nepila něco v budoucnu ráda přečtu.

02.12.2019 5 z 5