avalonek avalonek komentáře u knih

Umí,pan Kotleta opravdu umí.Tohle byla luxusní akce..Naprostá pecka.Nemohla jsem se odtrhnout a už zase nemám co číst..Už se těším na další díl

22.03.2019 5 z 5

Ostrov kvetov Ostrov kvetov Johanna Lindsey

Tohle bylo naprosto dokonalé..Užila jsem si každou větu,každý odstavec..Sice by oba potřebovali zavřít do jedné místnosti a vyříkat si to,ale pak by nevzniklo tak krásné čtení..Úplně jsem se rozpustila blahem

20.03.2019 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Pěkné to bylo,pěkné.Čtenářská výzva mi dává krásné šance poznávat nové autory a jejich pěkná díla..Další díly si dám určitě

17.03.2019 4 z 5

Červenec má oslí uši Červenec má oslí uši Iva Procházková

Jako splnění výzvy to bylo perfektní čtení..Vzpomínka na dětství,které stálo za to..Sledování příběhu dvou dětí,kteří se snaží udat oslíka Ámose a jejich dobrodružství a vzájemné poznávání a vytváření nového přátelství bylo opravdu moc hezké..Takže moc příjemná oddechovka..

15.03.2019 4 z 5

Pan Cavendish, jestli se nemýlím Pan Cavendish, jestli se nemýlím Julia Quinn

Pěkné čtení,ale za sebe musím říct,že mám radši,když je tam trošku víc té erotiky..Ale příběh byl opravdu moc hezký a hlavní postavy i z předchozího dílu mi opravdu sedly..Takže si s radostí přečtu další díla od této autorky..

13.03.2019 4 z 5

Ztracený vévoda z Wyndhamu Ztracený vévoda z Wyndhamu Julia Quinn

Zkouška nové autorky a musím říct,že jsem si čtení užila..Takže zase mám něco nového ke čtení

12.03.2019 4 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Nebýt výzvy,tak bych si této knihy asi ani nevšimla..A musím říct,že by to byla sakra velká chyba..Styl psaní mi úplně perfektně sedí,příběhy vás totálně vtáhnou a postavy jsou naprosto famózní..Já si to fakt užila,a teď jen lituji,že jsem si v knihovně nevzala hned víc dílů..

09.03.2019 5 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Mám moc ráda spisovatelku této knihy,umí krásně psát a její příběhy mě vždycky úplně pohltí.Ale trošku mě mrzelo,že v příběhu o hlavní dvojici jsme sledovali ještě další dvojici a tím mi přišlo,že ten hlavní děj postav byl takový slabý,nedodělaný..Bylo mi to trošku líto,ale určitě bych tím knihu nechtěla strhat,za přečtení opravdu stojí..

06.03.2019 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Hezký příběh,sice už jsem na něj trošku stará,ale co,na tom nesejde..A můžu jen doufat,že až bude moje dcera ve věku hlavní hrdinky a bude se chovat jako ona,tak budu nejšťastnější maminka na světě...

05.03.2019 4 z 5

Znak polmesiaca Znak polmesiaca Johanna Lindsey

Po dlouhé době a velmi dlouhém shánění jsem si zase přečetla něco od mé oblíbenkyně Johannky..A byla jsem mooc spokojená.Táňa byla i po tom,v čem vyrostla dokonalá,nebojácná,vtipná a dost ironická,a Štefan si přes všechna svá příkoří nakonec uvědomil,že ho miluje,pro takového,jaký je a chce být jen sním.Krásné čtení

02.03.2019 5 z 5

Kde je můj hrdina? Kde je můj hrdina? Julia Quinn

Tohle bylo dokonalé..První příběh byl samozřejmě nejlepší,protože byl od Lisy a byl tam můj oblíbený hrdina Derek,zase krásné vzpomínání,druhý příběh už byl trošičku ,ale opravdu jen trošičku horší a třetí mě přivedl k tomu,že si od spisovatelky musím něco přečíst. Jsem naprosto spokojená

27.02.2019 5 z 5

Jistě, pane ministře 2 Jistě, pane ministře 2 Jonathan Lynn

Jen mě to utvrdilo v tom,že politika a ti co jsou v ni a okolo ní jsou naprostý parchanti,kterým vůbec nezáleží na obyčejných lidech..Ale v knize byly místa kdy jsem se neskutečně nasmála..Ale jednou stačí..

25.02.2019 3 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Takže,další díl za mnou..A musím říct,že už jsem asi docela přeslazená..Sice příběh neotřelý,na takový jsem zatím nenarazila,ale celou dobu se to vleče a když je ke konci něco zajímavého,tak je to napsáno na pár stránkách.Hlavě nevím,proč Stingerův pád..Vůbec se mi ten název k tomu nehodil .Takový průměr pro mě..

20.02.2019 3 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Příběh jeho pohledem se mi možná líbil trochu víc,ale byla to taková rychlovka,protože jsem díly četla hned po sobě,tak jsem si to ještě pamatovala a spoustu věcí vypouštěla..Příběh nás dostáva do situací,které se některým dětem opravdu dějí a dít by se neměli,což je bolestné.Takže budu jen doufat,že i ti co si prožili hodně špatného nakonec najdou svoje štěstí,ať je jakékoliv..Naděje umírá poslední,jak se říká

16.02.2019 3 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

No,no,no..Jsem na rozpacích..Vím,že jsou lidi svině,ale pořád mě dostává co někteří z nás prožívají a přesto dokáží žít dál..Ale co mě na vztahu Evie a Jakea dostalo,že po jedné schůzce na to hned hupsnou a ona i když je panna,tak jí to nedělá problém.Asi jsem stará škola..Je to takový průměr..

15.02.2019 3 z 5

Svedená Svedená Kathryn Taylor

Druhý díl je zase nádherný a krásně zakončený..Ale pro svou vlastní potřebu bych byla radši pro ještě nějaký ten delší dodatek..Čtení jsme si znovu naprosto užívala.Kathryn Taylor je mistr..

13.02.2019 5 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Přečteno po delší době znovu a úplně se divím,co vše mi poprvé uniklo..Je to krásný příběh a já jsem ráda,že ho mám ve své vlastní knihovničce..

13.02.2019 5 z 5

Jistě, pane ministře 1 Jistě, pane ministře 1 Jonathan Lynn

Přesně to jsem si o politice myslela..3 a půl hvězdy a ještě uvidíme,co nás čeká dále..

10.02.2019 3 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Pokračování krásného prvního dílu sice být vůbec nemuselo,ale zase nebylo na škodu..Dozvěděli jsme se,jak se Ella s Cindrem vlastně učí žít spolu a hlavně jak se Ella vypořádává se slávou a nejvíc sama se sebou.Jak se učí přijímat lichotky a mít ráda své poníčené tělo..a láska Cindera jí v tom pomáhá..Já sem si příběh moc užila..A jsem zase ráda,za další šťastný konec

06.02.2019 4 z 5

Angel Angel Katie Price

Bohům žel,toto není můj šálek kávy..Nelíbí se mi styl psaní,nedočteno.

05.02.2019 1 z 5