avalonek avalonek komentáře u knih

Dívka s hnědýma očima Dívka s hnědýma očima Lisa Kleypas

Jako všechny díly nádherné čtení.O Joevi v předchozích dílech jsme se moc nedozvěděli,ale jeho příběh byl stejně krásný,jako jeho sourozenců.Hezký příběh,postavy jsou parádní,super za předchozí postavy a za krásné konce..Vždy mi dočtení zvedne moc náladu..

22.10.2018 5 z 5

Citlivá místa Citlivá místa Lisa Kleypas

Další díl a opět budu pět jen chválu..Zažít chování takové matky,tak bych o ní už nikdy nechtěla ani slyšet.A co prožila Ella,to já bych už dávno asi vzdala.Ale vždy je naděje a ten kdo tě opravdu miluje tě nikdy neopustí..Člověk musí věřit,i když já se k tomu sama musím často dokopávat a nebýt pesimista.

19.10.2018 5 z 5

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

Tohle je spisovatelka románů.Ať jsou historické,či z naší doby,tak autorka prostě umí.Každý příběh má něco do sebe,vtáhne vás do děje,který má příběh,úžasné postavy a samozřejmně chemii mezi hlavnímy hrdiny(což je podle mě nejdůležitější).Kniha podle mého gusta.

17.10.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak jsem si dala znovu i třetí díl..Dean a Allie jsou úžasný pár. Doplňují se a vytvářejí vtipné dialogy a momenty,nad kterýmy mi slzeli oči smíchem..Žeru,že jsou tam pořád všechny postavy a celkově mě moc baví všechny příběhy..Mají četsné místo v mé soukromé knihovně.

15.10.2018 5 z 5

Ochránce z Vysočiny Ochránce z Vysočiny Hannah Howell

Nic moc,byla jsem bohům žel zklamaná.Chybí přitažlivost obou postav,prostě tam není ten náboj,to jiskření.Takže jednou a stačí,autorka mi prostě nesedla..

13.10.2018 2 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Dala jsem si to znovu a musím říct,že je to lepší jak poprvé.Všímám si věcí,kterých jsem si poprvé v příběhu nevšímala.Logan úžasňák a Grace ho zkrotila a jsou skvělým párem.U každého dílu se náramně bavím a jsem ráda,že tam jsou pořád i předchozí postavy..Tohle je naprosto boží série..

13.10.2018 5 z 5

Osud z Vysočiny Osud z Vysočiny Hannah Howell

Nebylo to špatné,ale jiné spisovatelky to umí pro mě líp..

08.10.2018 3 z 5

Narrenturm Narrenturm Andrzej Sapkowski

Mám trochu smíšené pocity.V knize se střídají dobré a špatné kapitoly..A ty špatné se opravdu straaaašně táhnou.Ale asi by jsme se bez nich nedověděli vše,co máme vědět.Sapkowského a hlavně jeho Geralta úplně žeru a tak jsem si představovala,že i toto mě dostane,ale musím dát takovou lepší trojku.Uvidíme co další díly..

07.10.2018 3 z 5

Jezero snů Jezero snů Lisa Kleypas

Snad ještě lepší jak první díl.Duch byl parádní,občas sarkastický,ale moc mě bavil a příběh byl okouzlující a úplně mě vtáhl do děje..Opravdu jsem si to užívala..Škoda,že naše knihovna nemá poslední díl..

23.09.2018 5 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

První kniha od Lisy z naší doby a úplně nádherná romantika..Bratři Nolanové jsou jako vždy dokonalí chlapi,z kterých se vám podlomí kolena:)Ženy nejsou žádný blbky,takže prostě parádní román..

21.09.2018 5 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Nebylo to špatné,ale zbytečně dlouhé a konec až moc uspěchaný..Takový průměr.

19.09.2018 3 z 5

Conan a dvanáct bran pekla Conan a dvanáct bran pekla Thorleif Larssen (p)

Tenhle díl Conana mě tedy trošinku zklamal.Ale opravdu jen trošinku.Občas tam byly pasáže,které se opravdu hooodně táhly a dost nudily..Ale jinak jsem to přečetla a celkem se to dalo..

17.09.2018 4 z 5

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Shannon Drake (p)

Tak tohle bylo to nejslabší,co jsem od Drake četla.

10.09.2018 3 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Robert Kirkman

Nemůžeme čekat,že tam bude pořád šílenej masakr,ale musí se žít i mezi tím..Vidíme,jak se vše krásně rozvíjí,jak Carl roste,jak se lidé snaží žít i přes tu katastrofu.A samozřejmně nás to musí pořádně navnadit na další díly..Už se nemůžu dočkat..

05.09.2018 5 z 5

Conan a svatyně démonů Conan a svatyně démonů Thorleif Larssen (p)

Nejdřív se mi do toho vůbec nechtělo,už jen proto,že nemám ráda ani filmového Conana,ale dala jsem tomu šanci kvůli spisovatelovi.A jako vždy čumim s hubou dokořán,protože to byla pecka..Nemohla jsem si pomoct,mělo to všechno,pořádnou akci,humor,kouzla,bohy a i trochu té lásky..Já už prostě nad knihama Červenáka slintám blahem..

05.09.2018 5 z 5

Život a smrt Život a smrt Robert Kirkman

A do pr....!Tak tohle bylo hustý..Oni jsou snad úplně šílený.Tohle skončí špatně a ten konec,zastavilo se mi srdce!!!To si ze mě ta čubka dělá snad srandu ne..Doufám,že dostane co proto!!!

02.09.2018 5 z 5

Šepot a řev Šepot a řev Robert Kirkman

Tohle bylo takové slabší,taková příprava na další díl..Ale i tak je to úžasné čtení,které opravdu žeru..

02.09.2018 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Neodolala jsem a přečetla si jí znovu a nejradši bych do příběhu skočila a Garetta sežrala,jak byl úžasnej..Kniha je naprosto super,i když už je mi o deset let víc jak jim,tak jsem srdcem pořád v tomto věku..Oba to neměli v životě jednoduché a spojilo je to.Jsem ráda,že mám všechny díly ve své knihovničce.

02.09.2018

Zima v Thonnierice Zima v Thonnierice Vladimír Šlechta

17nactiletí cápci zachrání celou Thonieriku..No,ale to je přece jasný ne,vždyť v sobě mají nějakou tu kapku elfské krve nee??Tak to pro ně nějaká akce musí být úplná prkotina..Nebylo to špatné,Thornelovi jsem fandila,ale občas už to bylo takové zdlouhavé..Další díl si ale určitě přečtu..

30.08.2018 4 z 5

Válka srdcí Válka srdcí Shannon Drake (p)

Melisandu bych musela asi zabít..Obdivovala jsem Conara,že měl tolik trpělivosti..A jednu hvězdu přidávám hlavně za to,že se tam objevila Erin a Olaf,protože první díl s nimi byl nejlepší..

24.08.2018 4 z 5