avalonek avalonek komentáře u knih

Štěňata vlků Štěňata vlků Jaroslav Mostecký

Dobrý příběh,dobrý nápad,ale pro mě je to tak ten průměr.Helgi byl jako vzdy sympaťák,a víme,jak to dopadlo s Ulrikou,a synem Leifa Olafsona..Ale něco bych ještě asi přidala,něco mi tam prostě chybělo..

28.05.2018 3 z 5

První První Kiera Cass

Nebylo to špatné,ale pár věcí bych na hlavní hrdince udělala jinak.Nedokázala jsem pochopit jak mohla být občas tak na pěst a nechat si od Maxona tolik věcí líbit.Ale,i přes ten konečný masakr to dopadlo celkem dobře a četlo se to rychle..Ale nejsem cílová skupina čtenářů a je to znát.

24.05.2018 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

I druhý díl jsem slupla rychle.Ale dost mě štval děj.Porad se tam něco řeší a stejně se to nevyřeší..Takže takové o ničem..Uvidíme,co nám přinese další díl..

22.05.2018 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Tohle byla taková jednohubka.I když už nejsem věková kategorie,tak si obcas přečtu tyto romány pro mladé.Byl to zajímavý nápad,příjemná hlavní hrdinka,a docela mě zajímá,co ji čeká i nadále.

22.05.2018 4 z 5

Prokletí přízračných hřebců Prokletí přízračných hřebců Jaroslav Mostecký

No ty kráso,co to mělo být ten konec,to jsem tedy opravdu nečekala.V příběhu bylo spousta zvratů,některé časti,by tam být vůbec nemuseli,tu jednu čubku bych nejradši zabila sama:),ale ten konec,ten stál za to a zaslouží si hvězdu navic.Lepší jak druhý díl..

20.05.2018 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Krásné čtení o životě..Začátek mě trošku nudil,ale pak jsem to překonala a i mi slzička ukápla..příběh o životě,kdy jedna mladá dívka málem ztratí vše co má a o dvou lidech,kteří se v hloubi duše miluji,ale nedokážou si to říct a jen si ubližují..Jejich pomoc tě mladé dívce jim všem nakonec zachrání společný život..Bylo to smutné, milé,opravdové a nakonec se šťastným koncem.Takže jsem byla moc ráda,že jsem si to přečetla.

12.05.2018 4 z 5

Lars, šťavnatá lebka Lars, šťavnatá lebka Jaroslav Mostecký

Dočteno,a musím říct,že první díl mě chytl víc.Ale nebylo to špatné.Má to akci,vtip a hlavní hrdinové mají tedy ale štěstí nalepené snad vteřinovým lepidlem k sobě..ale dávám tomu tak 3 a půl *..Uvidíme,co nám přinese další díl..

08.05.2018 3 z 5

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Nemůžu dát jinak než plný počet hvězd.Příběh byl krásný,hltala jsem ho až mi málem zaskočilo..:-)Prostě nádhera

28.04.2018 5 z 5

Hlas srdce Hlas srdce Lisa Kleypas

Snad každá další kniha je lepší a lepší.Nick(John) si prožil strasti,které si nikdo z nás ani neumí představit.A věřím,že pustit k sobě někoho musí být těžké,ale také nám to pomůže nebýt na vše sám a pomůže se podělit o své bolesti.Lottie za ním stála a její láska mu pomohla začít žít nový život.Moc hezké čtení.

27.04.2018 5 z 5

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Oooo,to bylo nádherné..Z knihy na mě úplně prýšťila ta chemie mezi nimi..Krásná romantika,krásný příběh..I studený čumák musí jednou roztát a najít lásku svých snů.

24.04.2018 5 z 5

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Tušila jsem,jak to tam celou dobu je,ale i tak se mi příběh líbil,ale ne tak jako série Čekanky..;)

22.04.2018 4 z 5

Jdi a přines hlavu krále Jdi a přines hlavu krále Jaroslav Mostecký

Musím říct,že mě tato kniha celkem překvapila,a to mile..Podle recenzí,jsem čekala,že se to nebude dát číst,ale mě to bavilo..Mám ráda pohanské bohy a věci okolo toho,což k Vikingům patří.. Dobrodružství hlavních hrdinů celou dobu jelo a mělo spád.Bylo to akční, vtipné,a děj měl něco do sebe..

19.04.2018 4 z 5

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Kev se bál,že pro Win není dobrý,ale láska se nedá oklamat,a on nakonec taky podlehl..Když někdo zažije to co on,tak se nemůžeme divit,že se bojí života s někým,koho moc miluje,aby mu neublížíl.Win už nebyla ta křehká,nemocná dívenka.A stála si za svým.Ale jednu chvíli jsem myslela,že už se zblázním,když se pořád nedokázal rozhoupat.Ale krásný romantický příběh..

17.04.2018 5 z 5

Vlk a dýka Vlk a dýka Juraj Červenák

Asi "zatím" poslední díl s notářem Barbaričem.Příběh byl zajímavý,akční, smutný.Matěj se nám konečně trošku pochlapil a nebyl to takový zbabělec.Já bych nedokázala vyřešit ani případ zatoulané kočky,ale Matěj je frajer.Mozeček mu šrotoval a nakonec na vše přišel,i když to nebylo příjemné.Ale hvězdu strhávám,že tam nebyl Stein(který tomu dodává sarkazmus) a Jaroš tam byl jen chvíli a to je škoda...

14.04.2018 4 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Tak jsem se k ní po čase zase vrátila a jsem uchvácena stejně,jako když jsem ji četla poprvé..Nádherný příběh plný lásky,smíchu rodinného škádlení,ale také nenávisti a strachu.Vše zlé nakonec nemá šanci a vyhraje dobro.Úžasný začátek rodiny Maloryů.

11.04.2018 5 z 5

Diabol v zrkadle Diabol v zrkadle Juraj Červenák

Čtvrtý díl byl tedy masakr.A to doslova.To co se dělo v té době asi nebylo pro slabé žaludky.Člověk vidí,že křesťanství není tak úžasné,za co ho někteří lidé považují.V knize se krásně rozvíjí vztah mezi Barbaričem a Steinem.Má to napětí,dobrou detektivní zápletku,ale i humor mezi hlavními hrdiny.Stojí za přečtení

10.04.2018 5 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Na Beatrix jsem se strašně těšila a příběh byl nádherný.Ona byla okouzlující mladá dáma,která se starala o vše živé okolo sebe a on byl muž zraněný válkou.Jejich příběh byl krásný,vtipný,napínavý a bylo hezké sledovat,jak se někdo může změnit a litovat svých prohřešků z mládí a dát druhou šanci.

05.04.2018 5 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Nemám slov, opravdu krása.A Dodger byl taky parádní.

04.04.2018 5 z 5

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

Když je člověk od dětství nemilován,tak je těžké se v dospělosti lásce otevřít a připustit,že nás někdo může mít opravdu rád.Harry to nakonec dokázal a stal se z něho úplně jiný člověk a Poppy dokázala udělat zázrak.Hezké čtení.

02.04.2018 5 z 5

To jsme, prosím, nebrali To jsme, prosím, nebrali Stanislav Rudolf

Zase tak příjemně splněna výzva.Takový čtení mě baví.Sice už dávno nejsem puberťák,ale zase jsem se trošku ve vzpomínkách vrátila a užívala si tu (bezstarostnou)dobu.Hlavní hrdinka mi byla příjemná,jeji příběh mě zajímal i to,jak se se vším popere.A nakonec byla silná a všechno pěkně zvládla.

29.03.2018 4 z 5