avalonek avalonek komentáře u knih

Vždy přijde jaro Vždy přijde jaro Julie Garwood

Hezký detektivní příběh​,příjemné postavy,ale přesto mi tam něco chybělo.Snad jiná kniha od autorky bude lepší..

27.03.2017 3 z 5

Topíme se v sobě Topíme se v sobě Jasinda Wilder

Moc jsem si to užila.Příjemný příběh,který mě pohltil a utekl jako voda..Milé postavy,které jsem si oblíbila a s radostí jsem s nimi prožívala jejich příběhy..Je mi zase moc líto,že jsem knihu přečetla tak rychle a zase musím opustit toto krásné čtení.

23.03.2017 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Musím říct,že mě kniha uchvátila od první strany.Nell a Colton se mi dostali do srdce.Prožívali bolesti a strasti a já sem je prožívala s nima..Jejich příběh byl hezky a uvěřitelně napsán..Nemůžu si na nic stěžovat..

16.03.2017 5 z 5

Pod kůží Pod kůží Julie Kenner

Zbytečné kecání okolo, zbytečně moc sexu..Že mám ráda erotické romány,ale tohle bylo fakt moc i na mě.Uz od začátku sem věděla,kdo dělá problémy a Sylvia mi přišla dosti hloupá.Ke knize už se nikdy nevrátím.

13.03.2017 1 z 5

Na kolenou Na kolenou Julie Kenner

No,co k tomu říct.Opravdu zbytečně,ale fakt zbytečně moc sexu,roztahanýho na dvaceti stránkách.Čekala jsem pořád na ty tajemství,které jsem z půlky tušila,až mi přišlo že ta Sylvia je asi trošku zabedněná.Když zrovna nešlo o sex,tak by se to v celku i dalo číst..Ale jednou a nikdy víc.Zase tak moc mi to nedalo...

09.03.2017 1 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Jsem dost zklamaná.Nebylo cítit žádné napětí,chyběl humor atd.Jsou mnohem lepší knihy.

03.03.2017 1 z 5

Odvrácená strana matky Odvrácená strana matky Monika Valentová

Jako čerstvou maminku mě moc potěšilo,že vše není jednoduché a úžasné a že nejsem jediná,která je z toho mimo a občas něco nezvládá.Ja jsem se pobavila a to byl asi hlavní účel knihy..

28.02.2017 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Nééééé....Já už jsem to zase dočetla..Proč to není delší.Bylo to perfektní čtení.Jednička super,dvojka slabší,ale tohle prostě paráda..Humor,sex,láska parádní postavy a výborný uvěřitelný děj..Nemohla jsem se tý knihy nabažit,a proto jsem ji tak rychle slupla..Tak už se těším na další díl..Zase někdy Allie a Deane..

26.02.2017 5 z 5

Řekni mé jméno Řekni mé jméno Julie Kenner

Co k tomu říct.Nereálná pohádka,ke které se už nevrátím.Děj vcelku o ničem,sex každých pět minut..Prostě nuda..

24.02.2017 1 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Film jsem viděla první a musím říct,že filmové zakončení se mi líbilo víc.Ale zase v knize se mi líbilo jednání a příběh Jacoba..Je to taková pohodová a velice jednoduchá kniha.Ale číst se to dá a to je hlavní,taková neuvěřitelná pohádka..

16.02.2017 3 z 5

Nahý vévoda Nahý vévoda Sally MacKenzie

Pěkná oddechovka..Hezky se to čte,postavy jsou milé a příběh a nějaký pěkný děj..

07.02.2017 3 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Mám to za sebou.Opravdu mě pořád hodně překvapuje,že film se tak hodně drží předlohy..Až na rozepsání lásky k Jacobovi..Na odreagování dobrý,jinak to není nic úžasného.Ale zase musím uznat,že je to spíše asi pro mladší generace..Teď už jen poslední díl..

01.02.2017 3 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Zase nemůžu dát jinak,než plný počet.Na Colea jsem se moc těšila a nezklamal.Taky bych chtěla patřit do takového klanu.Jestli nějakej existuje,tak jen závidím:)Příběh je moc pěkný,chemie funguje,sice u mě pořád nejvíc vyhrává první a třetí díl,ale všechny díly stojí za přečtení a mají své místo v mé knihovně..Ráda se k nim znovu a znovu budu vracet..Vřele doporučuji.

22.01.2017 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Tuhle spisovatelku naprosto zbožňuju,a zase nezklamala..Jsem strašně nadšená,kniha má parádní příběh,krásný humor,hlavní hrdinka není žádná blbka a prostě to celé je úplně dokonalé.Doufám,že bude dál takhle krásně psát a já budu nejspokojenější člověk..Vřele doporučuji.

19.01.2017 5 z 5

Návrat Návrat Kathryn Taylor

Krásné zakončení příběhu..Samozřejmě šťastný konec,který nesmí chybět.Spokojenost

31.12.2016 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Opravdu oddechový.Film se celkem hodně drží předlohy,což mě dost překvapilo.Ale hezky se to čte.Takže to není špatný..

27.12.2016 4 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Vcelku hezké čtení.Opravdu oddechovka,která odreaguje a i pobaví..

16.12.2016 3 z 5

Past na medvěda Past na medvěda Petra Neomillnerová

Pěkný příběh s troškou detektivní zápletka..Má to hezky spád,pekne se to čte a postavy jsou taky dobře vykreslené.Akorat je to roztažený na deset dílů..

10.12.2016 4 z 5

Šance Šance Katy Evans

Hezké.Ale trošku mě štvala,jak pořád popisovala,jak je na něj úplně nadrbnutá..:)Ale příběh,kdy jsem s miminkem zažila to samé,akorát se špatným koncem u mě plus.Život není pokaždé jednoduchý..

25.11.2016 3 z 5

Doušek věčnosti Doušek věčnosti Petra Neomillnerová

Nenudila jsem se..Zajímavý konec a hned to člověka nutí jít do dalšího dílu.Snad bude stát za to..Takovej průměr,ale bavila jsem se..

17.11.2016 3 z 5