bara8686 bara8686 komentáře u knih

Viagrové deníky Viagrové deníky Barbara Rose Brooker

super kniha doporučuji všem přečíst kdo mají rádi humor a sex :-)

29.05.2013 5 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

výborný příběh, ale myslím že je to zatím nejslabší dílo této autorky, musela jsem se přemáhat ,aby jsem to dočetla, ale konec mě nadchl :-)

03.05.2013 4 z 5

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

výborně napsaná kniha, sice tato kniha předchází díly z Nočních lovců, ale jsem ráda že jsem si ji přečetla, mohu vřele doporučit všem, co se chtějí dozvědět více o vedlejších postavách ze série Noční lovci :-)

02.05.2013 4 z 5

Prvák Prvák Douglas Rees

kniha se četla jednoduše a rychle, záležitost na jedno odpoledne, neurazí a ni nenadchne, začalo se dít pořádně něco až posledních 20 stránek, nevím jestli si přečtu další díl , to ještě uvidím

29.04.2013 3 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

tato kniha mě velmi potěšila, je napínavá,dobře akční a i ten sex se tam dobře hodí, těším se na další díly této série a už si dělám místo do knihovny protyto knihy, protože vím, že je určitě budu ještě číst několikrát

28.04.2013 4 z 5

Spojení krve Spojení krve Nicky Perry (p)

nudila jsem se u této knihy ani jsem ji nedočetla :-(

17.04.2013 odpad!

Krvavá přísaha Krvavá přísaha Christopher Farnsworth

výborná kniha, určitě přečtu i další díl,je to zase úplně jiné pojetí upírů, moc se mi to líbilo!!!

17.04.2013 4 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

docela čtivá dobrá kniha, na to že je od české autorky tak určitě palec nahoru, v místech mi to připadalo jako twilight, ale druhý díl, si nepřečtu určitě, dle recencí s tímto dílem ten druhý má pramálo společného

17.04.2013 3 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

jsem zvědavá na další díly, ze začátku malinko nuda, ale pak už se to rozjelo a bylo to napínavé až do konce, je to zase trochu jiný žánr než jsme v téhle době zvyklý :-)

08.04.2013 3 z 5

Blaze Blaze Richard Bachman (p)

smutný příběh,který mě velmi zasáhl,slaboduchý zločinec,který neměl v životě štěstí, výborně napsané a s chutí jsi tento příběh přečtu v budoucnu znova

03.04.2013 5 z 5

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

jedním slovem NUDA jdu koukat radši na seriál

29.03.2013 odpad!

Láska online Láska online Lenka Teremová

takové čtení na jedno odpoledne příběhu ze života, ale to vtipně napsané docela

29.03.2013 3 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

výborné zakončení této série i když s bolestnými ztrátami, ale za to se šťastným koncem, tato autorka konečně píše novou vlnu četby jak pro mladé, tak i pro každého, kteří rádi čtou fantasy

28.03.2013 5 z 5

Pásli ovce valaši Pásli ovce valaši Marianna Grznárová

mé dcery nejoblíbenější kniha,ale abych pravdu řekla ve slovenštině je to lepší :-)

27.03.2013 3 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

kniha se četla jedním dechem nemohla jsem se od ni odtrhnout dokud jsem nevěděla jak to dopadne

27.03.2013 4 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

výborná kniha, napínavý děj, knihu jsem přečetla jedním dechem a těším se na další díly :-)

26.03.2013 5 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

napínavá kniha, s trochou romance a smutku, doporučuji pro všechny kdo má rád urban fantasy

20.03.2013 4 z 5

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

výborná kniha vřele můžu doporučit, napínavý děj,trochu té romantiky už se těším až si přečtu další díl

19.03.2013 5 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

krásná kniha, ze začátku sice se nic moc nedělo, ale od druhé poloviny jsem se nemohla odtrhnout, to jiskření mezi Lucy a Nicholasem je pěkné, jsem zvědavá na další díly :-)

14.03.2013 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

krásný příběh se smutným koncem, ale těším se na další díly, kde se vše určitě obrátí :-)

12.03.2013 5 z 5