Barabora Barabora komentáře u knih

Se slony se nemluví! Se slony se nemluví! Tanya Stewner

Prvně jsem tento díl, považovala, za 5. Ale, 9n je to díl 1! Byla jsem z toho trochu vyvedená z míry...
Můžu jen doporučit.

02.02.2021 4 z 5

O Kubovi, Barušce a sedmi loupežnících O Kubovi, Barušce a sedmi loupežnících Milada Motlová

Kniha se mi hodně líbila. A protože se jmenuji Barča, tak mi muselo být jasné, že mojí oblíbenou postavou bude Baruška. Ale i ostatní postavy jsou moc dobré. Loupežníci mě baví.

02.02.2021 5 z 5

Kletba rodu Bardulfů Kletba rodu Bardulfů Gareth P. Jones

V půli knihy jsem si říkala, jaká to není super knížka, ale teď si to nemyslím. Knihy mě na konci hodně zklamala. Víc ale prozrazovat nebudu, protože někdo to třeba ještě nečetl a chce si to přečíst.... Ale za mě je knížka, zvláštní a nedokončená. Od tohoto autora, bych čekala prostě víc. Proto 2 hvězdy.

11.01.2021 2 z 5

Pohádky skřítka Medovníčka Pohádky skřítka Medovníčka Jan Lebeda

Knížku Medovníčka máme všechny díly a moc mě baví. Jsou to moc pěkné příběhy a hodně obrázků.

Skřítek Medovníček je malý a bydlí v lese ve velkém mohutném dubu. A protože se napil lesní studánky, která byla právě v úplňku, rozumí hlasem všech zvířátek a nejen to on totiž umí i vidět ve tmě.

Jsou tam velké písmena, proto doporučuji hlavně pro malé děti.

31.12.2020 5 z 5

Varovanie bratov Grimmovcov Varovanie bratov Grimmovcov Chris Colfer

Další super příběh v zemi příběhů. Opět mě vtáhlo do pohádkových příběhů. Prostě super. Doporučuji

30.12.2020 5 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Moc hezké vyprávění o kocourovi který zachránil Vánoce. Doporučuji

29.12.2020 4 z 5

Supernova Supernova Marissa Meyer

Já jsem úplně... ohromné a nadšená! Mrzí mě, že to už skončilo... Bylo to stejně čtivé jako předešlé dva díly. Prakticky se to četlo samo, protože když jsme se začetla, už jsem to nedokázala odložit. Od začátku až do samotného konce se děj zbytečně neprotahoval a netáhl.
A ten konec! Ten mě úplně dostal.
Prostě skvělé. A moc doporučuju :))

15.02.2023 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Já jsem nadšená! Začátek knihy byl sice pomalejší, něž u prvního dílu. Děj se občas dost táhl ale nakonec se to rozjelo a pak bylo obtížné knihu odložit. Konec mě úplně dostal! Jsem zvědavá na poslední díl.

13.02.2023 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tak to bylo skvělé. Napětí, akce, prostě pecka! Jediné co mě zklamalo byl konec který mi přišel až moc rychlý. Možná odbitý. Ale to je samozřejmě jen můj názor. Hlavní hrdinové mi byli moc sympatičtí a těším se na ně v dalším díle :))

22.01.2023 5 z 5

Stella na módní přehlídce Stella na módní přehlídce Regina Bizzi

Moc milá knížka. Stella mně vždycky připadala nafintěná. Taky že je, ale tady mi ji bylo líto.

12.05.2021 4 z 5

Tobiáš Lolness Tobiáš Lolness Timothée de Fombelle

Pěkné, poslouchala jsem jako audioknihu, a super. Čekala jsem, že se mi to nebude líbit, ale jo. 4*

07.05.2021 4 z 5

Utržený ze řetězu Utržený ze řetězu Dav Pilkey

Další skvělý díl Dogmana, není co dodat! :D

02.05.2021 5 z 5

Předu, předu pohádku Předu, předu pohádku Marie Kavková

Docela hezké obrázky, i pohádky

07.04.2021 3 z 5

Drby z dívčích záchodků Drby z dívčích záchodků Rose Cooper

Super knížka, plná humoru.

04.04.2021 4 z 5

Pytlík a flaška Pytlík a flaška Anna Novotná

Vtipné

03.04.2021 5 z 5

Příběhy nerozumný poradkyně Příběhy nerozumný poradkyně Rachel Renée Russell

Super díl. Já vřele doporučuji

02.04.2021 5 z 5

Spící město Spící město Martin Vopěnka

Moc dobrá knížka ale ta kterou jsem četla vypadala trochu jinak ale tu jsem tady nenašla.

Ale mrzí mě že jsem se nedozvěděla, proč rodiče spali.

Vžila jsem se do děje knihy.
Doporučuji

09.01.2021 5 z 5

Kámoškami napořád! Kámoškami napořád! Katja Frixe

Krásná kniha je zajímavá a chvílemi i napínavá. Moc mě bavila. Doporučuji

29.12.2020 4 z 5

Bára krotí rodinu Bára krotí rodinu Milena Durková

Moc hezký příběh o Báře ke které přijede na prázdniny sestřenice Marcela a bratranec Ivošek který si rozumí s jejím bráškou Standou. Ale Bára Marcelu nesnáší...... Knížka se mi líbila četla jsem ji už dvakrát a klidně bych ji přečetla i vícekrát. Je přesně pro můj věk a to mi vyhovuje. Doporučuji

29.12.2020 5 z 5

Matylda Matylda Roald Dahl

Hezká knížka chvílemi mi bylo Matyldy líto jak se k ní její rodiče chovají. Naštěstí tam byla hodná paní učitelka která měla Matyldu ráda. Naopak mě pobavila ředitelka Kruťáková jak v knize tak ve filmu. I když v knižním spravování byly jiné jméma než ve filmu ale mě to nevadilo. Určitě můžu doporučit.

28.12.2020 5 z 5