Barabora Barabora komentáře u knih

Kamarádky Kamarádky Bonnie Bryant

Super knížka o kamarádství

04.01.2021 4 z 5

Psí domov Psí domov W. Bruce Cameron

Kdybych měla porovnat jestli byl lepší film nebo kniha, řekla bych spíše knižní zpracování. Ale líbí se mi obojí.

Knížka vypráví o lásce ke zvířatům.

Hlavně pro milovníky psů.

Doporučuji.

31.12.2020 4 z 5

Pinocchio Pinocchio Pavel Cmíral

Milé vyprávění o Pinocchiovi.

29.12.2020

Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka Václav Čtvrtek (p)

Moje první kniha, kterou jsem četla. Moc se mi líbila a vždy mě pobavil dubový mužíček, jak se poprvé ke Slávkovi choval. Doporučuji pro první čtení

29.12.2020

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Kniha vypráví o neslavném příběhu holky Miky která nesnáší svojí spolužačku Mikency a ta ji dělá ze života peklo. Naštěstí má Miky dvě nejlepší kamarádky Zoe a Chloe které jí se vším s radostí pomohou. Kniha se mi moc líbila. Čte se tak rychle že jsem jeden díl přečetla za jeden den. Doporučuji úplně všem i těm kteří nemají čas na čtení knížka se čte opravdu rychle

28.12.2020

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Ráda jsem se vrátila aspoň na chvilku k téhle skvělé sérii. I když jsem věděla, jak to všechno vlastně dopadne, i tak mě to moc bavilo. Čekala jsem, že mě tenhle díl nebude tolik bavit jako ostatní díly, ale milé mě to překvapilo. Doporučuju číst před 1 dílem, protože já udělala tu chybu, že jsem to četla až po všech dílech, ale ničemu tk nevadí. Na konci jsem se musela ovládat abych se nerozbrečela... Moc doporučuju.

09.01.2023 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Já nemám slov.
Tenhle díl byl skvělý. Ostatně jako předchozí díly.
Elide působila dle mého sebevědoměji a jsem si jí oblíbila.
Na ten konec nevím co říct. Možná jen to, že jsem nic takového nečekala. Nečekala js že to skončí takhle.... smutně.
Já se těším na poslední díl a doufám, že nebude vadit, že přeskočím věž úsvitu, protože ji nemám doma....
5* :0

10.07.2022 5 z 5

Šťastné a krvavé Vánoce Šťastné a krvavé Vánoce Robin Stevens

Další úplně Mega super díl. Přečetla jsem ho za necelé 2 dny. Prostě nemám slov. Myslím že stačí na vyjádření jenom prostě "WoW".

17.04.2022 5 z 5

Špinavá školní hra Špinavá školní hra Robin Stevens

Skvělé. Moji oblíbenou z 5 je rozhodně Una vyžaduje aby byl i 5 díl! :D :)

26.09.2021 5 z 5

Úsměv Úsměv Raina Telgemeier

Super komiks. Čtení na jedno odpoledne. :)

23.09.2021 5 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Super knížka. Na mě možná blbá romantika, ale 4*

18.05.2021 4 z 5

Dívka odnikud Dívka odnikud Radka Zadinová

Bylo tam mě moc romantiky a tak, když jsem byla asi v polovině, jsem si řekla:,, a dost! " romantika tam byla neustále, a tak jsem tuhle knihu nedočetla. Ale to není chyba autorcina, ale moje. Jsou tam ale věci, které mě bavily, a kterým musím dát plusový bod. Např. Líbilo se mi, jak tam ta holka (četla jsem asi skoro před rokem, tak si nepamatuji,) žila na té vesnici, dojila krávy,...... To se mi libilo, proto dávám 3*.
Ale pro ty, kteří rádi čtou romantiku, to moc, moc, a moc doporučuji.

12.05.2021 3 z 5

Punťa mořeplavec Punťa mořeplavec Juhan Smuul

Celkem dobrá knížka

08.04.2021 3 z 5

Naše tělo - Jak funguje lidské tělo? Naše tělo - Jak funguje lidské tělo? Svjatoslav Bulackij

Super knížka

07.04.2021 4 z 5

Chůvy v akci Chůvy v akci Rebecca Johnson

Nečetla jsem dvojku, ale to vůbec nevadilo.

04.04.2021 4 z 5

Písničky o zvířatech Písničky o zvířatech Zdeněk Svěrák

Moc milá knížka.

04.04.2021 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Četla sem to už dávno, Horší než ten 15 díl.

03.04.2021

Hilda a Sofie Hilda a Sofie Hana Knopfová

Neoslovila mne. Nevím, proč. Prostě mne moc nebavila. Zkrátka jsem knihu nedočetla, a ani dočíst nehodlám. Ještě větší zklamání je to, že jsem měla od knihy opravdu hodně velké očekávání. Navíc, je to o baletu, a mně fakt naštvalo, protože balet mám moc ráda, takže veliké zklamání.
Nebudu to hodnotit, nebudu zlá. Kniha je povedená, s té druhé stránky. -
Z obálky. Ta je fakt povedená. A i autorka se snažila to ne, že ne.
Takže se fakt omlouvám. Opět, mně berte s rezervou, Ne každému, se líbí všechno. ❤️

03.04.2021

Češi 1918: Jak Masaryk vymyslel Československo Češi 1918: Jak Masaryk vymyslel Československo Pavel Kosatík

krásná obálka, ale jinak mne nic neoslovilo.

02.04.2021