bazyk21 Online bazyk21 komentáře u knih

Modrá pětka – Záhada staré tvrze a další příběhy Modrá pětka – Záhada staré tvrze a další příběhy J. B. Kamil (p)

Klasika, která pohladí...

05.01.2019 5 z 5

Altvaterland Altvaterland Gustav Ulrich

Skvělý příběh, nádherné fotografie, díky

27.12.2018 5 z 5

Básník Básník Jindřiška Ptáčková

napínavé a čtivé až do konce - hezký příběh, dá-li se vražda nazvat hezkou ;o))

03.11.2018 5 z 5

Ukradená známka Ukradená známka Bram Klein

Napínavé až do konce... velmi čtitelné... doporučuji číst na jeden zátah, mne se to bohužel nepovedlo, takže jsem byl vždycky natěšený až k příběhu budu moci znovu zasednout... určitě doporučuji tento detektivní příběh nejen filatelistům...

12.09.2018 5 z 5

Knížka pro knihomoly Knížka pro knihomoly Vladimír Jiránek

klasika, která pohladí ;o))

22.07.2018 5 z 5

Kniha komiksů Kniha komiksů Miloslav Havlíček

Díky panu nakladateli další kousek do sbírky českého komiksu...

17.06.2018 5 z 5

Kapitoly z geologie duše Kapitoly z geologie duše kolektiv autorů

Příjemné a místy i vtipné glosy ze života VC

16.06.2018 5 z 5

Smích z poslucháren Smích z poslucháren Petr Bartůněk

příjemné počtení pro chmurné chvilky ;o))

13.04.2018 5 z 5

Atlas jesenických pramenů a jiných drobných památek Atlas jesenických pramenů a jiných drobných památek Lukáš Abt

pěkně přehledně a poutavě napsáno, nejlépe číst při procházce místy, o nichž se pojednává

24.02.2018 5 z 5

Černá Voda v proměnách času Černá Voda v proměnách času Wilhelm Rubick

Dvojjazyčný heimatbuch. Kladem je pouze bohatá obrázková příloha, dobové pohlednice a fotky, text a překlad děsběs.

24.02.2018 odpad!

Objekt Julek Objekt Julek Ondřej Elbel

poutavý životní příběh, nekonvenční zpracování, doporučuji z celého srdce ku čtení

19.02.2018 5 z 5

Spory s finančákem Spory s finančákem Michal Hanych

Dobrý, jednoduchý, přehledný a vtipný návod k boji s berňákem... pozor!!! nečíst před spaním - hrozí noční můry ;o))

08.02.2018 5 z 5

Drahanskou vrchovinou ve stopách Ervína Černého Drahanskou vrchovinou ve stopách Ervína Černého Mojmír Režný

Poutavá monografie o zaniklých obcích Drahanské vrchoviny. Obdivuji nadšení autora a smekám klobouk nad užitečnou prací pro historii regionu.

06.02.2018 5 z 5

Pilulky smíchu Pilulky smíchu Svatopluk Káš

Vtipné historky ze života, s autorem panem Kášem se člověk vždy dobře pobaví.

06.02.2018 5 z 5

Soudničky Soudničky Ladislav Jouza

vtipné a poučné

23.01.2018 4 z 5

Bošilecký poklad Bošilecký poklad Jiří Chvojka

Nádherná výpravná publikace a s velmi podrobným popisem okolností nálezu a velkým množstvím vyobrazení mincí.

07.01.2018 5 z 5

Pod tíhou historie Pod tíhou historie Jiří Padevět

pro mne velmi inspirativní a poutavý náhled na knižní trh a zajímavý životní příběh autora

16.10.2017 5 z 5

Čurající Mikuláš a jiné paranormální historky Čurající Mikuláš a jiné paranormální historky Dalibor Povolný

neopakovatelně vtipné ;o))

29.09.2017 5 z 5

Historické toulky Šumperskem II Historické toulky Šumperskem II Drahomír Polách

Výborné, doporučuji k přečtení. Těším se na třetí díl.

18.09.2017 5 z 5

Historické toulky Šumperskem Historické toulky Šumperskem Drahomír Polách

Fantastická záležitost, určitě stojí za přečtení, nedá se od těch těch příběhů ani odtrhnout, jak jsou psány s detektivním nádechem ;o))

05.09.2017 5 z 5