Beni Beni komentáře u knih

Vzácná a drahocenná Vzácná a drahocenná Raine Miller

Strašně moc jsem se na knihu těšila... ale nakonec ji dle mého chyběla nějaká pořádná zápletka.

V konečném hodnocení se mi však kniha moooc líbila, protože prostě miluju romantiku :-) A celou sérii prostě zbožňuji, proto nemohu jinak než plným počtem hvězdiček ;-)

01.09.2014 5 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

... no to bylo úžasné... kniha mě nadchla, celou dobu jsem čekala, co se stane v další kapitole.. a naprosto chválím pohledy Grace a Sama :-) Nemohu se dočkat až začnu číst další díl...

14.08.2014 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Musím se přiznat, že knihu si moc nepamatuji, film znám zpaměti, jelikož na ně koukám, kdykoliv je zamračený den (a zrovna nečtu) - ale já to napravím :-D

10.08.2014 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Tento díl série je mnohem lepší než filmové zpracování :-)

10.08.2014 5 z 5

Temná vášeň Temná vášeň Inka Loreen Minden

Souhlasím s komentářem MartinaF - u knihy jsem se zasmála, je nenáročná a velice tenká, takže je to tak do vlaku na ukrácení chvíle :-)

10.08.2014 3 z 5

Panna nebo Blíženec Panna nebo Blíženec Lenka Lanczová

Skvělé pokračování, ikdyž první díl byl prostě lepší (stejně jako u "Radky")

Tajemství Elly a Michaela Tajemství Elly a Michaela Jessica Sorensen

Skvělá knížka, nad kterou se prostě budete muset zamyslet...

03.08.2014 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Musím dát 4*, jelikož si nemohu pomoct a porovnávám s první knihou autorky - Počkám na tebe. Tato byla určitě slabší, ale stejně jsem ji přečetla na jeden zátah :-)

03.08.2014 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Velice vtipně napsané, ale jinak průměr v tomto žánru, musím však dát 5* za to vtipné provedení, jelikož jsem občas vážně nemohla:-)

Žár Žár Maya Banks

Zakončení příběhu i s detektivní zápletkou :-) Mám chuť zakroutit krkem Ashovo rodině!!!

Chlad Chlad Maya Banks

... jen tak dál :-)

Pád Pád Maya Banks

Krásná kniha startující novou sérii :-) Strašně moc jsem si tyto dva hlavní hrdiny oblíbila :-)

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Ach jooooo, chci další knihy od této spisovatelky!!! Píše naprosto skvěle :-)

25.07.2014 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Skvělá, úžasná, perfektní knížka :-) Nemohla jsem přestat číst, dokud jsem ji nedoklepla :-) Všem, kdo mají rádi v knize napětí a romantiku zásadně doporučuji :-)

a co si budeme povídat... tu Bavettovic matičku bych .......... grrrrrrrrrrrrrrrrr...... :-D

25.07.2014 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Kvůli této sérii jsem si kupovala čtečku, abych ji mohla mít kdekoliv s sebou :-)
Co si budem povídat, já čekala famóznější závěr, ale co nadělám. Bylo to úžasné i tak :-)

Těm, kdo o této sérii vědí jen to, že je o upírech, a proto si ji nechtějí přečíst (například kvůli předsudkům ze Stmívání), řeknu deset slov: "MUSÍTE TO ZKUSIT! CHYTNE VÁS TO A JEN TAK NEODLOŽÍTE! :-D

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Už nevím jak lépe chválit :-) Miluji knihy z této série... jsou fantastické. Všem je doporučuji :-)

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Úplná fantazie - pro mě - úžasné pokračování, napínavé a totálně strhující... jen tak dál :-)

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Není to sice nic překvapivého, ale další díly si také určitě přečtu :-)

21.06.2014 4 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Úžasný závěr :-) Určitě si sérii přečtu znova :-)

15.06.2014 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Krásné pokračování, ale první díl byl o maloučko lepší :-)

15.06.2014 5 z 5