Camel-9 Camel-9 komentáře u knih

Záhada žlutých žabek Záhada žlutých žabek Halina Pawlowská

Spíš nuda.

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Po tom, jak byla kniha opěvovaná, byla spíše zklamáním. Je to spíše romantický příběh. Z koncentračních táborů jsem četl hodně příběhů, tento byl však bohužel nejméně zajímavý.

Spiknutí Spiknutí Hans Hellmut Kirst

Příběh o vzpouře proti A. Hitlerovi, popis událostí a příběhy lidí, kteří byli více či méně zapleteni do neúspěšného atentátu na vůdce. Velmi zajímavé a detailně popisované.

Čekání na bílou smrt Čekání na bílou smrt Steve Loveček Lichtag

Velmi zajímavé čtení pro milovníky cestování, moře a žraloků.

Žraloci Žraloci Xavier Maniguet

Super popsaná kniha o žralocích. Kdo se o tyto živočichy zajímá, vřele doporučuji.

03.12.2019 5 z 5

Stoprocentní tým Stoprocentní tým Richard Marcinko

Příběhy vojáků ze SEAL. Zajímavé čtení.

Plavba šedých vlků Plavba šedých vlků Steven Wilson

Napínavý příběh z válečného námořnictva z období druhé světové války.

03.12.2019

Hitlerův bastard - Cesta peklem nacistického Německa a Stalinova Ruska Hitlerův bastard - Cesta peklem nacistického Německa a Stalinova Ruska Eric Pleasants

Příběh popisující osudy jednoho německého občana za druhé světové války, jeho snaha vyhnout se válce končí až uvězněním v zajateckém táboře v SSSR. Pěkně napsáno, četlo se to skoro samo.

03.12.2019 5 z 5

Z Bagdádu, s láskou Z Bagdádu, s láskou Jay Kopelman

Pěkný příběh o lásce člověka ke psu v přostředí válečného stavu.

Memento Stalingrad Memento Stalingrad Willi Bredel

Zajímavá kniha, dostal jsem se k ní úplnou náhodou při výprodeji v knihovně. Zaujala.

03.12.2019 4 z 5

Atentáty, které měly změnit svět Atentáty, které měly změnit svět Václav Pavel Borovička

Zajímavá kniha o atentátech z mnoha dob a pohledů. Zajímavé poznatky a různé shody náhod v každém příběhu.

Zkáza bitevní lodi Tirpitz Zkáza bitevní lodi Tirpitz Thomas Gallagher

Velmi zajímavá kniha o malé námořní "bitvě" druhé světové války, o které jsem do této doby nevěděl.

Kronika špicla Kronika špicla Martin Beheim-Schwarzbach

Kniha se dobře čte, příběh je zajímavý, popisující dobu nástupu A. Hitlera k moci.

Dvanáct let po Hitlerově boku Dvanáct let po Hitlerově boku Christa Schröder

Pohled na největšího vraha v historii z jiného pohledu. Zajímavé.