Charloteen Online Charloteen komentáře u knih

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Celá trilogie byla strašně miloučká :) V tomto díle bych ale ocenila více akce. Stále jsem čekala na zvrat a on přišel až na posledních stránkách. Celá řada určitě stojí na přečtení! A konec byl nečekaný, takže jsem usoudila, že čekání na zvrat se vyplatilo.

21.01.2021 5 z 5

Lola Rose Lola Rose Jacqueline Wilson

Moje oblíbená autorka opět nezklamala. Jako asi v každé své knize rozebírá závažnou tematiku - tentokrát o domácím násilí. Děj vás úplně vcucne hned od začátku a rozhodně se nemusíte bát nudy, ale připravte se, že si neodpočinete a nebudete mít klid, dokud knihu nedočtete.

21.01.2021 5 z 5

Oheň a led Oheň a led Erin Hunter

Je to naprosto dokonalé a čtivé. Hned po dočtení jsem si objednala další díl. Bylo to o něco lepší než první díl :) Doporučuji, i když třeba nemusíte v knihách zvířata za hlavní hrdiny.

21.01.2021

Utin jackpot Utin jackpot Jan Jícha

Vtipné a odpočinkové

27.12.2020 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Úžasná kniha! Od začátku napínavá. Snad nejlepší z celé triologie.

19.08.2020 5 z 5

Velký český snář Velký český snář kolektiv autorů

Na začátku krátká definice snů, krásný starý design. Přehledný. Škoda, že není menší.

17.05.2020 5 z 5

Snář Snář Helena Lesňáková

Přehledný a jednoduchý snář.

17.05.2020 5 z 5

Eva a Kniha poznání Eva a Kniha poznání Dana Beranová

První kniha co jsem kdy četla. Kvůli ní jsem začala a možná, kdyby jsem poprvé dostala do ruky jinou knihu, tak by jsem ve čtení jiných knih nepokračovala. Takže děkuji.

Je to na draka Je to na draka Louise Rennison

Odpočinková kniha u které se i zasmějete.

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Miluju fantasy a tohle je opravdu BOMBA! Tato kniha mě opravdu vtáhla a teď patří rozhodně mezi mé oblíbené a zřejmě tam ještě dlouho zůstane. Z konce jsem byla úplně pryč, protože vlastně skončil tak nějak nesprávně. Ale pak jsem se dozvěděla, že je i druhý díl, takže smutek utek a jede se dál.

Lískový les Lískový les Melissa Albert

No po přečtení jsem byla smutná a naštvaná zároveň, protože myslím, že nápad měla autorka dobrý, ale uskutečnění se jí vůbec nepovedlo. První polovina knihy tak nějak šla, ale v druhé se to totálně zvrtlo do nenapínavého nečtivého zmateného příběhu se stále se opakujícími pocity. Knihu jsem přečetla rychle, ale to jen proto, abych tu hrůzu už měla rychle za sebou. Uf. Snad další knihy od autorky už budou lepší.

10.05.2020 3 z 5

Vzhůru do divočiny Vzhůru do divočiny Erin Hunter

Moc se za zvířaty v reálném životě neženu. Proto, když jsem dostala tuhle knihu, byla jsem trochu zmatená. Moc se mi do ní nechtělo, ale dobře jsem udělala, že jsem si jí přečetla. A je to jedna z nejlepších knížek co jsem kdy četla. Ale musím vás upozornit, že vám na víc jak týden nevydrží, je hodně čtivá!

24.04.2020 5 z 5