Charloteen Charloteen komentáře u knih

InTyMně InTyMně Markéta Lukášková

Jak autorka píše, jde o její životopis, ale spoustu věcí vám bude povědomá. Ještě se u příběhu stihnete pobavit:))

01.08.2024 5 z 5

Eva a Kniha poznání Eva a Kniha poznání Dana Beranová

Díky této knize jsem začala číst. Teď jsem si jí po několika letech přečetla znovu a jsem moc ráda, že to byla moje první kniha.

03.05.2023 5 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Tahle kniha byla opravdu napěchovaná dějem a napětím od úplného začátku až do konce! Občas bych řekla možná až moc:D musela jsem si dát občas při čtení odpočinek, protože kniha mi ho nedopřála.
Pokud chcete ve čtení série pokračovat, určitě neváhejte.

16.02.2023 5 z 5

Nebezpečná stezka Nebezpečná stezka Erin Hunter

Tento díl měl ze všech nejvíce těžkou a tragickou atmosféru. U ostatních knih si užijete dobrodružství, tady musíte knihu přetrpět.

06.12.2022 4 z 5

Dědictví krve Dědictví krve Amélie Wen Zhao

Kniha měla nějaké chybičky, ale na to že to je autorčina první kniha to byla jízda. Pokud máte rádi Šest Vran tak doporučuji.

31.10.2021 4 z 5

Hadí doupě Hadí doupě Agatha Christie

Vždy čekáte, že tohle už určitě musí být konec a máte své podezření a pak Agatha udělá BUM a vše je jinak..

08.09.2021 5 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Tohle byl fakt nářez!!!
Tahle knížka mě rozervala na kusy a zároveň mi přivedla tolik štěstí…nechápu jak to dohromady může fungovat, ale fungovalo to. Nejlepší kniha z celé série! Ale všechny jsou nesmírně dobré.
Miluju to prolínání příběhů.
Kniha je od samého Začátku až po úplný Konec napínavá.

27.08.2021 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Bianca Iosivoni

Woow!! Nádherná romantická kniha plná citů! Miluju hlavní hrdinku. Inspirovala mě k tomu, abych byla odvážná a spontánní. Ale varuji - bez druhého dílu to nevydržíte moc dlouho ;)

11.08.2021 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

WOW
Tak tohle bude určitě patřit do mých top knih za rok 2021 a to teprve začal. Bylo to napínavé, svět byl do detailu promyšlený. Vlastně v něm není žádná magie..jde o pokrok, kde lidé zvítězí nad smrtí..

13.04.2021 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Island se mi moc líbil. A vedlejší postavy taky. Ale ten zbytek...
romantická linka je strašně uspěchaná! Až nereálně uspěchaná! Dalo by se klidně zvolnit tempo.
Ale pokud máte těžkou hlavu a potřebujete si u knihy odpočinout, doporučuji.

04.04.2021 3 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Nikdy. Se. Nenudíte.

02.04.2021

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Příběh byl originální a postavy příjemné. Bála jsem se, že bude příběh přeslazený, ale byl tak akorát.

02.04.2021 5 z 5

E-mail ze záhrobí E-mail ze záhrobí Terence Blacker

Krásný návrat do dětství s mojí oblíbenou knihou.
Krátký zajímavý příběh.

02.04.2021

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Ze začátku určitě doporučuji psát si jména! Je jich pěkné množství, ale časem se je naučíte.
Jinak smekám! Nechápu jak autorka mohla takovou šmodrchanici zločinů vymyslet. Už se těším na další knihu!

02.04.2021 5 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Tuto knihu už jsem četla dvakrát! Je to moje asi nejoblíbenější kniha. Četla jsem jí teď podruhé, abych si mohla přečíst 2. díl a spoustu jsem si toho nepamatovala.
Příběh je napínavý, postavy jsou výborné a ten svět?!!! Fakt moc dobrá kniha.

10.03.2021 5 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Prvních 150 stran byla extrémní nuda. A v průběhu čtení se to vlastně moc nezlepšilo. Vůbec nevím o čem to bylo.

16.02.2021 2 z 5

Les plný tajemství Les plný tajemství Erin Hunter

Vždycky si říkám, co by tak autorka ještě mohla vymyslet a jestli tenhle díl nebude třeba horší než ty předchozí...
Ale horší teda fakt nebyl!! Řekla bych, že byl dokonce i lepší než ty předchozí! Bylo to děsně napínavé a hrozně čtivé.

09.02.2021 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Pokud jste již viděli film a váháte....tak neváhejte :D
Také jsem ho před čtením viděla již mnohokrát, ale vůbec to nevadilo. Jistě často jsem dosazovala scény z filmu do příběhu, ale bylo tam spousta scén, které ve filmu neuvidíte!

Kniha byla napínavá a četla se sama, i když musím přiznat že občas byly konverzace mezi trochu zdlouhavé.

27.01.2021 5 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Tak že bylo to období Vánoc čapla jsem již po druhé do ruky tuto knihu a nelitovala jsem. Příběhy jsou opravdu příšerné - v dobrém slova smyslu - a vánoční. Nejlepší je za mě povídka Sněhulák a Poslední dárek.

21.01.2021 5 z 5

Záhada zavretej schránky Záhada zavretej schránky Sophie Hannah

Tak tohle byla moje první detektivka a jsem ráda, že to nebyla žádná jiná. Z počátku jsem se malinko ztrácela v jménech, ale autorka je naštěstí stále opakovala :D Bylo to velmi napínavé a konec jsem vůbec nečekala. Určitě stojí za přečtení.

21.01.2021