Chvilkasnění Chvilkasnění komentáře u knih

Lov Lov Elle Kennedy

Série Off-Campus byla bomba a tohle je její pokračování? Super.! Chci další dávku.! ♥

19.01.2020 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Pecka! Tenhle styl mě hodně bavil. Škoda jen že jsem se do knihy začetla a ona nakonec skončila. :D Určitě doporučuji přečíst! Poutavý příběh, který vás jen tak nepustí. ♥
A taky si každý užije sex na různých místech. Pro někoho příliš, pro někoho akorát..určitě si každý přijde na své. ☺

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tak tuhle knihu miluji.! Četla jsem ji už několikrát a to vždy když nemám co číst! Moc ráda se k ní vracím a určitě ji můžu doporučit! Klasická Colleen Hoover, každý si přijde na své. ♥ Hlavně si ke čtení vezmete kapesník, určitě vás to nenechá chladné. ☺

22.03.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Přečteno za jeden den, byla to fakt jízda. Prestona bych doslova zabila za ty nálady, bylo to jako kdyby měl permanentně krámy, ale ten příběh byl krásný. ????

22.05.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Moc se mi líbila. Celou dobu me zajímalo co stojí za Sawieriným chováním a jako páni, párkrát mi hrozilo že se rozbrečím. A Isaac byl sluníčko, jsem ráda že to dopadlo takhle. ☺ Jen je škoda, že autorka nepsala i z pohledu Isaaca několikrát me zajímalo co se v něm vlastně děje. ☺
Doporučuji. ☺

08.05.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Krásná kniha a ještě lepší příběh. Taková ta oddychovka na dlouhé večery. ☺ Mě se to líbilo a těším se na další díly. ♥

08.04.2020 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Tak schválně. Která z vás by chtěla být asistentko slavného rockera?? Jááá! ♥ Sice nevím jak zní lidé s britským přízvukem, ale v mé hlavě je to děsně sexy. :D Doporučuji. :)

24.03.2020 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Odpočinková kniha plná emocí. Sice byli okamžiky, kdy mi trnulo v žaludku jak mi z toho bylo smutno, ale ráda si knihu přečtu i víckrát.
Doporučuji. ☺

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Really?? To bylo úžasný. Příběh je napsaný tak dobře, že vás to láká přečíst knihu jedním dechem. Pocity v knize jsem prožívala s hlavními hrdiny. A Leka? Existují někde takový? Bohužel pro mě, jsem ji přečetla za jeden den. ♥

17.02.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Musím se přiznat, že se mi kniha velmi líbila a dávám plný počet *. Bohužel, pro mě, byla tak návyková, že jsem ji přečetla za dva dny. :( Měla jsem na krajíčku při tom odhalení, ale to už je život.

16.01.2020 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Patří mezi mé oblíbené ke kterým se moc ráda vracím. ♥

03.04.2020 5 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Trochu slabší začátek, ale pak se to rozjelo až mi z toho bylo smutno. ☺

24.03.2020 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Já chci taky bráchu, který má tak sex kamarády! Tohle se četlo samo, jinak to ani nešlo!

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

No schválně..kolika lidem by se takový kontrakt líbil? Mě teda jo! :D

16.01.2020 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Já jsem z knihy i samotného příběhu moc nadšená. ???? Měla jsem obavy jak příběh nakonec skončí, ale naštěstí nikdo nezemřel, takže me se to líbilo moc. ????

24.05.2020 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Já ten příběh úplně hltala. Troufám si říct, že je lepší jak první díl. :) Moc doporučuji. :)

21.05.2020 5 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Mnohem lepší jak první díl, bylo to více zajímavé a napínavé. Vůbec jsem to rozuzlení nečekala a ten konec? jako wau, chtěla jsem skočit do knihy a vyškrábat ji oči a nebylo potřeba. :D Mohl by být i třetí díl. ☺

11.05.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Podle mě je tahle kniha vážně super. Přinutí vás se zamyslet nad pár věcma. :)
Je to pohodové čtení a pokud nemáte srdce z kamene určitě ve vás něco zanechá. Doporučuji. :)

03.04.2020 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Musím říct, že je kniha pěkně napsaná, krásný děj, moc hezky se čte. Určitě doporučuji, ale na Royaly to prostě nemá. ????

01.04.2020 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

U sérii je nejhorší to, že jednička je vždy nejlepší..v tomhle případě se mi líbil i druhý díl. ☺ Líbilo se mi, že tam byli i postavy z prvního dílu.
Místy mě Dawn štvala, ale ke konci jsem pochopila to proč se chovala tak jak se chovala. Doporučuji. ♥

08.03.2020 5 z 5