Možná jednou přehled

Možná jednou
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337291/bmid_mozna-jednou-SR1-337291.jpg 4 1775 1775

Maybe Someday série

Sydney žila v dokonalém světě – dobrá škola, práce, skvělá kámoška i úžasný přítel. Jenže pak zjistí, že její přítel ji podvádí a nádherná bublina perfektní idylky praskne. Naštěstí je tu záhadný soused a jeho hudba, který dá Sydney novou naději. Ale psát písně, stejně jako žít vlastní život, není nikdy snadné…

Literatura světová Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)

Maybe Someday , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Možná jednou. Přihlašte se a napište ho.

Venny345
11.06.2024 4 z 5

Za mě to je zatím asi nejpovedenější kousek od Colleen, dějová linka dávala smysl, a i přestože nám všem je jasné, jak příběh skončí, tak u čtení vydržíme. Kniha je psána čtivě a kapitoly nejsou příliš dlouhé.
Postava Ridge je velmi originální, takže to je přidaná hodnota knihy.

Dudunka
30.05.2024 odpad!

Kdysi jsem knihu četla asi nejhorší kniha od Colleen A to už jsem jich pár od ní přečetla a všechny byly dobré čtivé ale tato to bylo utrpení číst. Dostala jsem se za polovinu a musela jsem to odložit nudné nezáživné.

Carol1122
03.05.2024 4 z 5

Colleen prostě umí psát! Je fakt, že love YA není úplně můj šálek čaje, ale když už, tak prosím tento styl:) Sydney a Ridge byl od počátku dream couple, závěr knihy se dá trochu předpovědět, ale i tak si ty zvraty a vtipné scény s nádechem romantiky užíváte. No a za mě Warren je úplnej sympoš:)

Loď plná nevěst, Naděje v nás a další knižní novinky (18. týden)

30.04.2023

Knižní novinky (12. - 23.6.)

12.06.2017

Kniha Možná jednou v seznamech