cukrovka cukrovka komentáře u knih

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Napínavé a zajímavé čtení. Ze začátku jsem měla trochu problém se začíst, ale příběh se krásně rozvinul. Pachatele jsem rozhodně neodhalila a stejně jako Bonnie podezřívala všechny z jejího okolí. Závěr překvapil.

28.12.2022 5 z 5

Salon Eliott Salon Eliott Jean Marsh

Příjemné čtení. Zajímavý příběh z poválečného období kdy rostla nezaměstnanost, sociální nespokojenost a ženy se začínaly vymaňovat ze stereotypů předešlé doby, že jejich místo je pouze v domácnosti po boku manželů.

25.12.2022 5 z 5

Keltské mýty Keltské mýty Miranda Green

Stručné a přehledné seznámení s mytologií Keltů. Je to takové zjednodušené uvedení do tohoto tématu.

18.12.2022 4 z 5

Nádherná bouře Nádherná bouře Johanna Lindsey

Opět skvělé romantika od této autorky. Čtivé, vtipné, romantické. Hlavní postavy byli velmi sympatické a příběh byl zajímavý.

18.12.2022 5 z 5

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Zajímavé prostředí a ještě zajímavější téma, které bohužel autorka moc nerozvinula. Místo většího přiblížení problému albínů v Africe se nám dostává klasické romanťárny. Anotace je zavádějící, kdyby bylo uvedeno že jde hlavně o romantiku nebyla bych vůbec zklamaná, protože jako červená knihovna to bylo pěkné.

12.12.2022 4 z 5

Povídky a jedna báseň Povídky a jedna báseň Zdeněk Svěrák

Milé čtení. Různorodé povídky ze současnosti i minulosti. Některé humorné, jiné smutné, ale všechny napsány krásnou češtinou.

12.12.2022 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Zajímavé a napínavé čtení. Zpočátku jsem měla trochu problém se začít, protože mě mátlo střídání časových linií. Ale příběh dostal spád a napětí a nešlo se od čtení odtrhnout.

06.12.2022 5 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Hezké zakončení celé série. Láska kvete v každém věku a tak tentokrát dorazila k Sandy, která je dobrou duší celého klanu BAM. Konec byl hodně cukrkandlový, ale mě to vůbec nevadilo, protože pro ty happyendy tyto knihy čtu.

06.12.2022 5 z 5

Muži s dýmkou Muži s dýmkou Eva Kotulová

Detektivní klasika. Vybrané povídky a autoři dobře reprezentují tento žánr. Příjemné čtení.

05.12.2022 5 z 5

Buď v pogodě Buď v pogodě Sandra Pogodová

Posloucháno jako audio kniha. Příjemné, vtipné příhody za života Sandry Pogodové a jejího tatínka. Některé povídky se mi líbili víc, jiné méně, ale pro odreagování a odpočinek to bylo super.

03.12.2022 4 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Opět skvělý příběh od této autorky. Dokáže skvěle popsat prostředí a vykreslit charaktery postav. Nic a nikdo není černobílý a do poslední chvíle netušíte kdo a proč zabíjel.

02.12.2022 5 z 5

Někdo to rád skotské Někdo to rád skotské Suzanne Enoch

Pěkné zakončení celé série. Čtivá romantika se zajímavými a sympatickými hlavními hrdiny.

30.11.2022 4 z 5

Návrat na Vysočinu Návrat na Vysočinu Suzanne Enoch

Oddechová historická romance. Tímto dílem série jsme se dostali z Londýna na Vysočinu. Začátek byl trochu nudnější, ale v závěru je akce a napětí dost. A samozřejmě i romantiky je zde tak akorát.

25.11.2022 4 z 5

Nezkrotný horal Nezkrotný horal Suzanne Enoch

(SPOILER) Čtivá romantická oddechovka. Skotský Romeo a Julie, ale se šťastným koncem. Vtip, romantika, napětí.

22.11.2022 5 z 5

Ďábel nosí kilt Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch

Příjemná čtivá romantika. Jednoduchý předvídatelný děj jako dělaný na odreagování. Sympatická hlavní dvojice, ale i vedlejší postavy dávají tušit, že další díly mohou být zajímavé.

22.11.2022 5 z 5

19. Vánoce 19. Vánoce James Patterson

Tak tenhle díl mě úplně nezaujal. Přišlo mi to moc chaotické a nelogické.

18.11.2022 3 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Opět velmi příjemné čtení. Autorka udržuje vysoký standard v rámci tohoto žánru a série. Zajímavý hlavní hrdinové se svými traumaty a na pozadí příběhu stále zůstávají naši staří známý z BAM.

18.11.2022 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Opět příjemný a čtivý díl série. Prostě taková romantická pohádka, která je hezky napsaná. Příběh je milý občas vtipný a nechybí ani trochu dramatické zápletky. Hlavní hrdinové prožili v minulosti zklamání, ale spolu vše dokážou překonat.

17.11.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Posloucháno jako audiokniha. Příjemný romantický příběh který vás nenásilnou formou seznamuje s životním stylem hygge a krásami Kodaně.

14.11.2022 4 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

I tento díl série byl zajímavý a čtivý. Oddechová pohádka pro romantičky. Sympatická dvojice hlavních postav, humor, špatné dětství, láska, erotika. A stále je tam i propojení s předešlými dvojicemi. Super čtení.

13.11.2022 5 z 5