dasa6695 dasa6695 komentáře u knih

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

začátek mě moc nechytila a musela jsem se nutit do čtení, ale cca po sto stranách mě to naprosto vtáhlo a četla jsem jedním dechem

05.03.2021 4 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Celkově mě děj vtáhl daleko víc než tomu bylo u Rudé, ale zase ten konec. :-D každopádně Tiffany má novou fanynku

23.02.2021 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Co dodat, prostě Jane :)

23.02.2021 5 z 5

Anděl Anděl Tiffany Reisz

za mě byl tenhle díl lepší než ten první, ale i tentokrát zanechal konec několik otázek

18.02.2021 5 z 5

Siréna Siréna Tiffany Reisz

Kniha napsaná dobře, jen konec se mi nelíbil, respektive Nořino rozhodnutí se mi nelíbilo.

30.01.2021 4 z 5

Žhavý písek Žhavý písek Patrick Ninemary

Příběh sám o sobě je moc hezký. Jen mi vadí nedostatek detailů. Kdyby auto popustil trochu uzdu fantazii a napsal o pár stránek víc vůbec by to příběhu neublížilo.

16.01.2021 3 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Na knihu jsem se moc těšila a nakonec jsem docela zklamaná. Z knihy Sama v černém lese jsem byla nadšená a od samého začátku jsem si nebyla jistá o co tam vlastně jde. Tentokrát jsem měla tušení jakým směrem se bude kniha ubírat a to se mi nakonec i potvrdilo. Kam se poděl šokující konec ? Navíc jsem se musela do čtení vyloženě nutit. Snad další autorčina kniha bude lepší.

16.01.2021 2 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Podle mě, je to asi nejlepší díl z celé série. Knihy se čtou moc hezky, i když mi trochu vadí opakující se scénář. Po druhém díle už jsem nečekala JESTLI mužský hrdina něco pokazí, ale čekala jsem KDY A CO. Tentokrát to byla z větší části chyba ženské hrdinky a to mě příjemně překvapilo.

03.01.2021 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Jednotlivé scény byli fajn, celou dobu jsem si říkala, kdo je ten chlap sakra zač a jak to dělá. Ale celkově mi ten příběh přišel dost o ničem a takový konec jsem opravdu nečekala a stále ještě pořádně nevím co si o tom myslet. Doufám, že Růže bude lepší.

01.01.2021 3 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Dobře napsané, jen mi tento díl pro celkovou sérii přišel trochu zbytečný.

01.01.2021 5 z 5